Masažų akcija Altamedica Reabilitacijos klinikoje!

Akcijos laikas 2017 09 04 – 09 30 dienomis.

Kviečiame išbandyti pečių juostos ir nugaros masažus. Masažuotojai rekomenduoja per metus atlikti nors 10 masažų kursą, jei norite pasiekti maksimalaus rezultato. Be to, tai priklauso nuo Jūsų ligos anamnezės. Kita vertus, masažus galima rinktis ir profilaktiniais tikslais, siekiant tiesiog atsipalaiduoti po darbų.

Pečių juostos masažas 8 €,

Nugaros masažas 10 €

Užsiregistruokite telefonu 8 649 30256 ir leiskite sau pasimėgauti nors 1 kartą! Mūsų masažuotojas Edgaras Pšenaška profesionaliai atliks Jūsų pasirinktą masažą ir pašalins per ilgą darbo dieną susikaupusią įtampą.

Skydliaukės ir pilvo organų echoskopijų akcija!

Akcija vyksta 2017 08 16 – 09 15 tik Šiaurės ir Lašo klinikose

Skydliaukės echoskopija 11 €

Pilvo organų (kepenų, tulžies pūslės, kasos, blužnies, inkstų, šlapimo pūslės, aortos) echoskopija 20 €

Kam reikalinga skydliaukės echoskopija? 

Skydliaukės echoskopija reikalinga tam, kad gydytojas radiologas (echoskopuotojas) galėtų ištirti, ar nėra cistų, piktybinių ir nepiktybinių auglių ir pan. Svarbu tai, kad skydliaukės augliai yra visiškai nejuntami, kol jie nepadidėja iki tam tikro dydžio. Kitas požymis – sutrikdyta skydliaukės hormonų gamyba. Tai galima ištirti tik atliekant specialius skydliaukės hormonų tyrimus. Pacientui gali būti įdomu tai, kad gana dažnas skydliaukės auglys – adenoma. Tai nėra ypač pavojingas gerybinis navikas. Daug sudėtingesnio gydymo gali pareikalauti piktybinis skydliaukės navikas. Iš pradžių piktybinis navikas ima formuotis nuo mazgo, tik vėliau padidėja kaklo limfmazgiai. Jei ir tuomet navikas negydomas, metastazės gali atsirasti kauluose ir pan.

Kas atliekama pilvo organų echoskopijos metu?

Prieš pilvo organų echoskopiją rekomenduojama būti nevalgius 6 valandas. Prieš tyrimą rekomenduojame nevalgyti jokių pilvą pučiančių produktų (žirnių, pupelių, kopūstų ir pan.). Jums bus atidžiai apžiūrėtos kepenys, tulžies pūslė, kasa, blužnis, šlapimo pūslė, aorta). Šio tyrimo metu galima matyti, kaip funkcionuoja šie organai, kokia yra jų kraujotaka. Taip pat galima įvertinti anatominius vidaus organų pokyčius, struktūrą ir nustatyti skausmo priežastį.

Echoskopinio tyrimo privalumai:

*nėra jonizuojančios spinduliuotės;

*neskausminga;

*saugu, greita ir patikima, nes tyrimas vyksta realiu laiku

*esant indikacijoms, gali būti atliekama biopsija

Norint sekti savo sveikatos būklę, rekomenduojama nors kartą per metus atlikti tiek skydliaukės, tiek pilvo organų būklės echoskopinius tyrimus.

Ar jau pasirūpinote sveikatos pažymomis į darželį ir mokyklą? 

  • Vaikų ligų gydytojo arba šeimos gydytojo konsultacija;
  • Laboratoriniai kraujo tyrimai;
  • Regėjimo tikrinimas;
  • Gydytojo odontologo konsultacija;
  • Kraujospūdžio matavimas;
  • Rekomenduojami skiepai.

Kodėl būtų naudinga Jūsų vaikui atlikti pirminę vaiko ištyrimo programą?

Jūs sužinosite pagrindinius parametrus apie savo vaiko sveikatos būklę. Profilaktiškai atlikti laboratorinius tyrimus 1 kartą metuose rekomenduoja vaikų ligų gydytojai (pediatrai) ir šeimos gydytojai.

Į pirminę vaiko ištyrimo programą įeina bendras kraujo tyrimas, bendras šlapimo tyrimas, bendras baltymas, feritinas, gliukozė, kalcis, vitaminas  D.

Jūs ne tik sužinosite, ar Jūsų vaikui netrūksta geležies atsargų, ar jis vasarą pakankamai buvo saulėje, ar cukraus lygis kraujyje yra normos ribose, bet ir gausite informaciją apie galimas lėtines ligas. Linkime Jūsų vaikams sveikatos ir sėkmingų mokslo metų!

ALTAMEDICA klinikų tinkle prisirašiusiems mažiesiems pacientams kaina 14 €

ALTAMEDICA klinikų tinkle neprisirašiusiems pacientams kaina 18 €