„Altamedica“ plečiasi: atidaroma nauja reabilitacijos klinika Garliavoje

reabilitacijos -klinika-garliavoje-altamedica

„Altamedica“ plečiasi: atidaroma nauja reabilitacijos klinika Garliavoje

Siekdami gerinti reabilitacijos paslaugų prieinamumą ir kokybę ne tik Kauno mieste, bet ir rajone, kovo 17 d. Garliavoje atidarome naują reabilitacijos kliniką. Tai jau trečia reabilitacijos klinika, priklausanti „Altamedica“ klinikų tinklui ir leidžianti dar geriau užtikrinti pacientų sveikatinimą ir fizinės savijautos gerinimą.

Kaip kilo idėja atidaryti reabilitacijos kliniką Kauno rajone?

„Altamedica“ reabilitacijos klinikų vadovė Agnė Uldinskė sako, kad persikrausčiusi gyventi į Kauno rajoną pajuto kineziterapijos, ergoterapijos, vaikų ankstyvosios reabilitacijos paslaugų stygių. Būtent taip ir gimė mintis atidaryti naują reabilitacijos kliniką Kauno rajone, siekiant pagerinti kokybiškų reabilitacijos paslaugų prieinamumą kūdikiams, vaikams ir suaugusiesiems.

Platus paslaugų spektras tiek vaikams, tiek suaugusiesiems

Naujoje Reabilitacijos klinikoje Garliavoje bus teikiamos tiek mokamos (privačios paslaugos), tiek nemokamos paslaugos (ligonių kasų apmokamos):

 1. vaikų ankstyvosios reabilitacijos paslaugos ( kūdikiams ir vaikams iki 7 m.)
 2. reabilitacijos paslaugos vaikams ir suaugusiesiems
 3. gydytojų specialistų konsultacijos
 4. individuali kineziterapija
 5. individuali ergoterapija
 6. gydomieji masažai
 7. fizioterapijos procedūros

Kaip gauti nemokamas paslaugas reabilitacijos klinikoje?

Vaikų ankstyvosios reabilitacijos paslaugos skirtos kūdikiams ir vaikams iki 7 m. Reikia turėti siuntimą vaikų neurologui. Po konsultacijos, esant indikacijų, skiriamos nemokamos (TLK apmokamos) paslaugos: kineziterapija-mankštos ir masažai kūdikiams; logoterapija, medicinos psichologo konsultacijos, ergoterapija ir kt.

 • Norint suaugusiems gauti nemokamas paslaugas (TLK kompensuojamas) reikia turėti siuntimą fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacijai. Po konsultacijos, esant indikacijų, skiriamos nemokamos (TLK apmokamos) paslaugos: gydomieji masažai, kineziterapija, fizioterapijos procedūros ir kt.
 •  
 • Nemokama konsultacija pas fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoją suteikiama tik turint siuntimą. Nemokama konsultacija pas vaikų neurologą tik turint siuntimą ir vaikams iki 7 m.

  Pas specialistus galima registruotis ir be siuntimo, tokiu atveju paslaugos mokamos.

Visapusiškam gydymui užtikrinti - kvalifikuotų specialistų komanda

Reabilitacijos klinikoje Garliavoje atsižvelgiama į kiekvieno paciento poreikius. Todėl sveikatinimo ar reabilitacijos programa pritaikoma individualiai. Įvertinus kiekvieno paciento atvejį, pagal diagnozę sudaromas gydymo planas arba rekomenduojama sveikatinimo profilaktika. 

Taikant reabilitacijos paslaugas, klinikoje dirba platus specialistų spektras – nuo kineziterapeutų, ergoterapeutų ir masažuotojų iki fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojų ir gydytojų neurologų. Kvalifikuoti specialistai stengiasi užtikrinti mažųjų pacientų raidos vystymosi dėsningumus, o suaugusiems pacientams padeda sumažinti skausmą, atgauti įprastus įgūdžius ir maksimalių savarankiškumą, taip pagerindami pacientų gyvenimo kokybę.

Registracija ir kontaktai:

Reabilitacijos klinika Garliavoje

Adresas: Vytauto g. 60, Garliava

Sekite mus socialiniuose tinkluose ir sužinokite naujienas pirmieji!

Plačiau apie paslaugas:

REABILITACIJA IR SVEIKATINIMAS


Reabilitacijos paslaugos teikiamos ir kituose mūsų padaliniuose: