Apie Altamedica

Altamedica – naujas 4 medicinos klinikų vardas. Kaune esančios Šiaurės, Senamiesčio, Lašo, Prancūzų šeimos klinikos veikia nuo 2001 m., todėl turi ilgametę darbo su pacientais patirtį. Kiekviena klinika – unikali savo gydytojais specialistais ir teikiamų paslaugų spektru, todėl susijungę mes galime padėti dar efektyviau diagnozuoti ir įveikti ligą. Ir toliau užtikrinsime aukštą teikiamų paslaugų kokybę ir sieksime plėsti siūlomų paslaugų asortimentą.

Altamedica klinikos siekia priartinti šeimos gydytojo paslaugas prie gyventojo. Mes pažįstame pacientą, jo šeimos istoriją, net kelias kartas. Mes kartu išgyvename sunkius išbandymus Jums susirgus. Tai – labai atsakinga užduotis, nes Jūs patikėjote mums savo bėdas, skaudžius išgyvenimus. Ir kaskart Jums besišypsant ir esant ramiems dėl savo sveikatos, pajuntame, kad vykdome savo misiją – padedame žmogui.

Siekdami kuo geriau rūpintis Jūsų sveikata, mes įsigijome šiuolaikinės medicinos diagnostikos priemones ligoms išaiškinti, pasitelkėme laboratorijos profesionalų kolektyvą. Tačiau net kai mokslo pažanga atveria naujas ligų diagnostikos galimybes, mums, medikams, vis svarbesnis tampa nuoširdaus tarpusavio santykio tarp gydytojo ir paciento kūrimas ir  atviras bendravimas.

Mus vienija ne tik bendras vardas, Altamedica, tačiau ir tikslas – padėti Jums būti sveikiems ir užtikrinti Jūsų gerą savijautą! Tad linkime Jums, mūsų pacientams, pasitikėti mūsų profesionalumu ir nuoširdžiu rūpesčiu kiekvienu iš Jūsų. O mums, gydytojams, nestokoti entuziazmo pasirūpinti į mus besikreipiančio žmogaus sveikata ir  nepaliauti tikėti, kad esame gimę dideliems darbams, ir būtent atiduodami save kitiems, gyvename visavertį gyvenimą.