Artimiausias nėščiųjų kursų laikas

Artimiausi nėščiųjų kursai vyks: 

 

 • Spalio 5, spalio 6 ir spalio 7 dienomis. Vietų nebeliko.
 • Spalio 19, spalio 20 ir spalio 21 dienomis. Vietų nebeliko.
 • Lapkričio 9, lapkričio 10 ir lapkričio 11 dienomis. Dar gali registruotis 1 pora.
 • Lapkričio 23, lapkričio 24 ir lapkričio 25 dienomis. Dar gali registruotis 3 poros.
 • Gruodžio 7, gruodžio 8 ir gruodžio 9 dienomis. Dar gali registruotis 4 poros.
 • Gruodžio 14, gruodžio 15 ir gruodžio 16 dienomis. Dar gali registruotis 2 poros.

Kursai sudaryti iš 3 užsiėmimų ciklo:
 1. Kvėpavimo ir kiti fizinio pasiruošimo gimdymui pratimai. Gimdymo padėtys, vyro pagalba gimdymo metu.
 2. Individualus praktinis užsiėmimas – gimdymo imitacija (moterims reikia atsinešti sportinę aprangą).
 3. Naujagimio priežiūros ir maudymo įgūdžiai. Žindymas, higiena ir kontracepcija po gimdymo.
KURSAI VYKSTA :

Altamedica Šiaurės klinikoje , Šiaurės prospektas 8C, Kaunas, LT-49155

  • Pirmasis užsiėmimas vyksta grupėje pirmadieniais 18:00 – 22:00 val. su arbatos pertraukėle.
  • Antrasis užsiėmimas vyksta kiekvienai porai individualiai antradieniais. Užsiėmimo trukmė – 1 valanda.
  • Trečiasis užsiėmimas vyksta grupėje trečiadieniais 18:00 – 22:00 val. su arbatos pertraukėle.

Į kursus būtina išankstinė registracija tel. 8-616 88009.

Užsiėmimus veda gydytojas akušeris ginekologas Artūras Kirijenko.

Kursų kaina 80 €

10 komentarų
 1. Atsakyti
  Lina ir Šarūnas

  Pilvelyje smagiai besispardant mažajam gyventojui, mamytės žygiuoja per įvairiausius kursus, paskaitas, ryte ryja knygas apie gimdymą ir kūdikio auginimą. Tuo tarpu tėveliai dažnai neturi tam laiko, o gal ir tokio didelio motyvo (spyrių pilvelyje 🙂 ). Tačiau, sakau drąsiai nuo abiejų mūsų, jeigu pora prisiruošia ateiti į šiuos kursus, jie gaus būtiniausių žinių bagažą ir kur kas daugiau – tai pasitikėjimą savo ir partnerio jėgomis, suvokimą, kad kartu tai padarysite kur kas lengviau, puikią nuotaiką kursų metu ir dar daug daug daug gerų emocijų tiek besimokant, tiek išėjus pro duris!
  Tikrai žinau, kad kūdikis būtų atėjęs į šį pasaulį ir be šių kursų (o kaip gi kitaip 🙂 ), tačiau praleidus tris dienas A. Kirijenko viskas buvo kur kas paprasčiau, drąsiau ir, svarbiausia, viskas vyko pasitikint vienas kitu!
  Jeigu kažkas dvejoja dėl kainos, tai siūlyčiau paskaičiuoti – tai 10 val. kursai DVIEM žmonėms. Vadinasi, viena valanda tekainuoja 3 eur/žm. Argi nejuokingas įkainis? O kokia tos valandos vertė Jums abiems ir Jūsų mažyliui!
  Didelis AČIŪ už galimybę išgirsti ir praktiškai susipažinti su gimdymu dar jam neprasidėjus.

  • Atsakyti
   Rita

   Ačiū labai , Jūsų dėka vyras nusprendė dalyvauti gimdyme, nes po kursų žinojo , kaip gali man padėti. Pagimdžiau visiškai natūraliai su didele vyro pagalba ir Jūsų išmokinta kvėpavomo technika.

 2. Atsakyti
  Šarūnė

  Prisipažinsiu, kursam užsiregistravau šiek tiek skeptiškaI nusiteikusi, nes kaip dauguma sako – pinigų plovimas. Kursam pasibaigus, galiu drąsiai teigti, kad kiekviena minutė praleista šiuose kursuose buvo aukso vertės, bent jau man, busimai mamai, kuri prisiskaičiusi informacijos internete iš neaiškių šaltinių, aš jau nekalbu apie tai, kad vyras po kursų ne tik jaučiasi stipresnis ir protingesnis būsimas tėtis, bet ir visiškai kitaip supranta ir mano kaip nėštukės padėtį ir visiškai kitaip vertina vaiko atėjimą į šį pasaulį. Žodžiu rekomenduosiu visiems 100 procentu!!!

 3. Atsakyti
  Mantas ir Regina

  Šiuos kursus su žmona lankėme spalio 16-18 d. Rekomenduojame visiems žinantiems ir manantiems, kad žino, kaip elgtis gimdymo metu – ne tik įgysite vertingų žinių bei praktinių įgūdžių, bet ir puikiai praleisite tris vakarus kartu. Kursus vedantis gydytojas charizmatiškas ir puikus lektorius – turi didžiulę patirtį priimant gimdymus, todėl ne sausai dėsto teoriją, o nuoširdžiai stengiasi nušviesti, kas laukia abiejų tėvelių gimdymo metu ir po jo, betarpiškai bendrauja ir gyvai, su humoru perteikia įvairiausias galimas situacijas. Mūsų gimdymas dar gruodį, bet dabar jaučiamės žymiai saugiau ir užtikrinti, kad žinosime, kaip palengvinti mūsų kūdikio atėjimą į šį pasaulį.

 4. Atsakyti
  Dainė, Julius ir Ela

  Norėjome nuoširdžiai padėkoti Artūrui Kirijenko už mudviejų paruošimą gimdymui ir tėvystei 🙂 Prieš kursus, vykusius spalio 2 d., netikėjau, kad galėčiau pagimdyti be epidūro, nes labai bijojau skausmo, procedūrų bei visos eigos ir negalvojau, kad nuo mano veiksmų ir mano vyro pagalbos gali tiek priklausyti gimdymo eiga. Kursų metu abu gavome tiek naudingos informacijos ir praktinių pratimų, kad gimdymo metu laikas ėjo labai greitai, nuolat turėjome veiklos, dirbome kaip komanda ir taip dar labiau suartėjome kaip šeima. Kvėpavimo pratimai, sąrėmių padėtys, pozityvus mąstymas ir pasitikėjimas savo kūnu ir vyru leido pagimdyti nuostabią ir sveiką mergytę natūraliai be jokių nuskausminimo priemonių. Tai tikrai įmanoma ir kitą kartą vėl gimdyčiau taip pat 🙂
  Tad jau po visko abu labai dėkojame dar kartą, kad ne tik suteikėte mums tiek naudingų žinių, bet ir įkvėpėte pasitikėjimo savimi, savo kūnu, gamtos dėsniais ir vienas kitu, ko pasekoje glaudžiame nuostabią mergytę!

 5. Atsakyti
  Kristina

  Laba diena, nuo kelintos nestumo savaites rekomenduojami kursai?

  • Atsakyti
   Artūras

   Sveiki, jeigu jūs jau jaučiate vaisiaus judesius- jums jau laikas registruotis į kursus 🙂
   Beje, išsaugoti iki pat gimdymo gautas kursuose žinias, padės tik jūsų užrašai, o ne paskutinės nėštumo savaitės.

 6. Atsakyti
  Dovile

  Esu labai dekinga gydytojui Kirijenko, jog padejo issaugot kuna, padet suneliui sklandziau gimt ir ikvept bei suteikt ziniu vyrui isitraukiant i gimdyma, pogimdyvini laikotarpi.
  Gimdziau naturaliai, buvau nusiteikus plysti paciai ir neleist kirpt. Gimdymo metu akusere pasake, kad mato, jog plysiu ir atsiklause ar tikrai nekirpt, patvirtinau, kad leistu plyst… na ka pagimdziau be jokiu plysimu ir kirpimu… o vyras gimdymo metu ir masazavo bei reguliavo kvepavima, daugiau nei akusere 🙂 namuose valgyt tik gamina, namus tvarko ir kitaip lepina – manau be charizmatisko lektoriaus viso to pateikimo butu kitaip 🙂

 7. Atsakyti
  Inga

  Sveiki, kursuose dalyvavom 2018.11. Vaikelis pasibeldė į šį pasauli 2019.02.02. Viskas praėjo labai sklandžiai. Akušerė priėmusi gimdymą teiravosi kur ruošėmės gimdymui nes pastebėjo, kad moku tinkamai kvėpuoti gimdymo metu, vyras padeda iškentėti sąrėmius ir juos palengvinti. Labai padėjo praktinis užsiėmimas gimdymo imitacija, nes praėjom sarėmių pozas ir kaip vyras gali palengvinti moteriai skausmus.
  Ačiū už jūsų darbą, vaikelis pas mus atkeliavo greitai, neskausmingai, be epidūro, be kirpimo, be plyšimų ir be streso 🙂

 8. Atsakyti
  Vilma

  Siuos kursus man parekomendavo mano gydytoja. Ir, tikrai, abu su vyru likom labai patenkinti jais.
  Tai buvo musu antras vaikutis, ir i kursus specialiai atvykom is Svedijos. Pirmas gimdymas man buvo didelis sokas, nes praejo ne taip, kaip norejau ir tikejausi. Todel antrojo bijojau, jam turejau kauptis kelis metus, ir norejau pasiruosti kuo geriau.
  Gydytojas labai charizmatiskas, nuosirdus. Per tuos tris kursu susitikimus suteike labai daug praktines informacijos, visu pirma, apie ivairias tinkamas gimdymo padetis, o svarbiausia, kaip partneris gali padeti per visa gimdyma ir po jo.
  Noreciau labai padekoti gydytojui Arturui uz kursus ir ikvepima, kad TIKRAI GALIMA pagimdyti naturaliai. Sikart daug ruosemes, o paskui gimdeme abu su vyru kaip tikra komanda, be jokiu vaistu ar intervenciju, be kirpimu/plysimu ir pogimdyviniu traumu. Man buvo nepaprastai svarbu visa laika jausti vyro parama, o jam – kiek galima man padeti kvepuoti, atsipalaiduoti, keisti padetis, bendrauti su akusere ir t.t. Nors gimdymas ir uztruko, visa laika jauciausi samoninga ir atsipalaidavusi kunu. Visa sita patirtis mudu su vyru labai suartino kaip pora.
  Todel norim perduoti gydytojui nuosirdu aciu nuo musu abieju ir nuo dukrytes, kuri gime visiskai sveika ir kuriai jau 4 menesiai. O teigiama gimdymo patirtis man isliks visam gyvenimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *