Specialybė

Klinika/os

Darbo laikas

Išsilavinimas

Darbo patirtis

Apie specialistą

Papildomas kvalifikacijos tobulinimas:

* 2022 m. “Modernioji pediatrija 2022” – Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro patvirtinta konferencija.
* 2022 m. Konferencija “Emocijos, kineziterapija ir aš”.
* 2022 m. Pirmosios pagalbos kursai medikams.
* 2021 m. „Nutukimas, mityba ir sportinio darbingumo rekomendacijos“ – Kauno pedagogų kvalifikacijos centras. Pranešėjas Artūras Sujeta.
* 2021 m. Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro patvirtinta konferencija. Infekcijų kontrolės reikšmė COVID-19 pandemijos metu. Valymas, dezinfekcija, higienos priemonės”.
* 2021 m. Vaikų ortopedinės ligos, diagnostikos ir gydymo principai gydytojo, kineziterapeuto praktikoje.  Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro patvirtinta konferencija “Dažniausios kūdikių ir vaikų ortopedinės ligos”.
* 2021 m. Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro patvirtinta konferencija “Raumenų tonuso pokyčiai: hipotonusas ir hipertonusas. Vertinimo skalės, koregavimo priemonės ir metodai”
Raumenų tonuso fiziologiniai ypatumai įvairaus amžiaus tarpsniais.
* 2020 m. Kursų organizatorius: Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro patvirtinta konferencija “Kūdikių motorinė raida – nuo sutrikimų iki gebėjimo keistis ir adaptuotis”.
* 2020 m. Kursų organizatorius: Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro patvirtinta konferencija “Seikatos priežiūros specialistų, teikiančių sveikatos priežiūros paslaugas, darbo etika. Žmogiškieji santykiai, dalykinis bendravimas, konfliktų sprendimas, sudėtingų situacijų valdymo įgūdžiai
Profesinė etika sudėtingose ir konfliktinėse situacijose.
* 2019 m. Kursų organizatorius: VŠĮ Fitneso mokymo centras AEROMIX “Nėščiųjų mankšta. Asmeninės ir grupinės treniruotės”.
* 2017.02 m. Kursų organizatorius: “Kineziterapijos akademija”. “Sveikatingumo programa kūdikiams ir vaikams”.
* 2017 m.  Kursų organizatorius: LSMU “Exercise for Health and Rehabilitation” Conference.
* 2016 m. Kursų organizatorius: “Teida”.  “Praktiniai elektrostimuliacijos mokymai „Compex Academy in Lithuania 2016.
* 2016 m. Kursų organizatorius: “Kineziterapijos akademija”. “Pradiniai K-active teipavimo kursai”
* 2014 m. “Kaip įtaigiai atrodyti prieš auditoriją ir puikiai valdyti kalbos struktūrą” Viešojo kalbėjimo lingvistikos paslaptys ir kaip savo kalbą sutvirtinti įtaigiu kalbėjimu.
* 2013 m. Kursų organizatorius: ECPTS. 4th ECPTS General Assembly, Krokow, Poland. Elected student communicator.
Atsiliepimų nėra.