BIOREVITALIZACIJA

Biorevitalizacija – injekcinė procedūra, atgaivinanti ir drėkinanti odą, atkurianti jos elastingumą ir suteikianti odai skaistumo bei švytėjimo. Šios procedūros metu suleidžiama injekcija, kurios sudėtyje esanti nestabilizuota hialurono rūgštis padeda pasiekti akivaizdžių odos pokyčių. Hialuronos rūgštis odai ypač svarbi, tačiau būtent šios rūgšties kiekis žmogaus kūne su amžiumi vis mažėja, dėl to oda netenka drėgmės, elastingumo, tonuso ir atsiranda raukšlių. Biorevitalizacijos metu suleista hialurono rūgštis ne tik drėkina odą, bet ir skatina natūralaus hialurono rūgšties gamybą bei aktyvina kolageno sintezę. Ši procedūra tarsi pažadina organizmą ne tik aprūpindama būtinomis medžiagomis, bet ir paskatindama natūralią šių medžiagų gamybą.

Biorevitalizacija dažniausiai atliekama veido, kaklo ir dekoltė srityse, nes šios kūno vietos labiausiai veikiamos išorinių veiksnių. Atvirose vietose esanti oda, veikiama išorinių veiksnių, papilkėja, praranda gyvybingumą ir suglemba. Biorevitalizacija – efektyvus būdas stabdyti pasitikėjimą griaunančius odos pokyčius, todėl ši procedūra dažnai taikoma kaip senėjimo profilaktika.

 

Minėtoji procedūra taip pat rekomenduojama, norint sumažinti ar panaikinti odos pakitimus – randelius, likusius nuo aknės. Nors didelių randų nepanaikins, tačiau tai puikus būdas kovoti su mažais odos pakitimais.

 

Biorevitalizacija taip pat mėgstama norinčių išlaikyti elastingą, stangrią odą ir atgauti sveiką jos spalvą, šiai papilkėjus. Biorevitalizacijos injekcijų sudėtyje esantis hialuronas taip pat padeda sumažinti mimikos raukšleles.

 

Be jau minėtų naudų, biorevitalizacija dažnai atliekama moterims, norinčioms greičiau atstatyti odos elastingumą po gimdymo. Įprastai odos elastingumui atstatyti prireikia laiko, tačiau hialurono rūgštis paspartina šį procesą, dėl to susigrąžinti odos stangrumą pavyksta daug greičiau.

 

Pasireiškus stipriai odos dehidratacijai, taip pat turinčioms sausą odą ir mėgstančioms dažnai lepintis saulės spinduliais, biorevitalizacija ypač naudinga, nes hialurono rūgštis padeda greitai atstatyti normalų odos drėgmės lygį.

 

Biorevitalizacija dažniausiai atliekama kaip atskira procedūra, tačiau, siekiant geriausių rezultatų, atliekama ir prieš, po ar netgi derinant su kitomis odos procedūromis.

 Įprasta kaina, €Prisirašiusiems pacientams, €
Biorevitalizacija (HYALUFORM ULTRA 3ml.)160 150 
Biorevitalizacija (Apriline HYDRO 1ml.)200 180 
Biorevitalizacija (Apriline HYDRO 2 ml.)280 260 
PRP injekcija + biorevitalizacija veidui330 310 

 

NUO ŠIOL ĮSIGYK IR INTERNETU

Pasirūpinkite oda po procedūros

Atlikus biorevitalizacijos procedūrą, specialisto priežiūros nereikia. Praėjus kelioms dienoms po procedūros, oda atsistato, tačiau gijimo laikotarpiu svarbu patiems pasirūpinti oda:

Palikti atsiliepimą:

Atsiliepimai:

Atsiliepimų nėra.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Biorevitalizacijos metu plona adata po oda suleidžiamos 3 ml (Ultra) arba 1 ml (Apriline Hydro)  injekcijos, kuriose be hiliaruno dar gali būti kitų naudingų medžiagų – aminorūgščių ar vitaminų.
Ši procedūra – neskausminga, jos metu gali būti jaučiamas tik minimalus diskomfortas. Net ir patys jautriausi pacientai nejaučia skausmo, nes procedūros metu naudojamas vietinio poveikio anestetiko kremas.

Svarbu pabrėžti, kad siekiant geriausių rezultatų – vienos procedūros nepakaks. Nors jau po pirmos procedūros pastebimi akivaizdūs odos pokyčiai, tačiau specialistai rekomenduoja 2–4 procedūrų kursą. Tikslų procedūrų kiekį gali nustatyti tik specialistas, įvertinęs paciento odos būklę. Svarbu, kad tarp procedūrų praeitų 2–4 savaitės. Atlikus procedūrų kursą, po 3–4 mėnesių rekomenduojama atlikti palaikomąją procedūrą, tuomet rezultatu galėsite džiaugtis dar pusę metų. Suleidus labai didelio tankio inejkcijas, teigiami odos pokyčiai gali išlikti net iki trejų metų.
Viena biorevitalizacijos procedūra trunka 30–60 minučių, priklausomai nuo kūno vietos, kurioje atliekama procedūra.
Dažniausi procedūros šalutiniai požymiai – menkas patinimas ir paraudimas bei nedidelės kraujosrūvos, kurios išnyksta praėjus porai dienų po procedūros. Be jau minėtų požymių, taip pat gali atsirasti ir mažų spuogelių, kurie taip pat išnyksta praėjus kelioms dienoms. Retesni šalutiniai požymiai – alergija ar uždegimas, tačiau, pasirinkus kompetetingą specialistą, šių požymių išvengiama. Tiesa, alergija, uždegimas ar net infekcija gali pasireiškti ir nuo sintetinių medžiagų, esančių injekcijose, todėl geriausia rinktis iš natūralių medžiagų pagamintas injekcijas.
Biorevitalizacija nerekomenduojama alergiškiems bent vienai iš medžiagų, esančių injekcijos sudėtyje. Taip pat pacientams, kuriems pasireiškia keloidiniai randai arba nekontroliuojami epilepsijos priepuoliai. Biorevitalizacija negali būti atliekama pasireiškus odos uždegimui procedūros vietoje. Nėštumo ir laktacijos periodu procedūra taip pat neatliekama.