DR. CYJ UŽPILDAS PLAUKŲ SLINKIMUI GYDYTI

Ar žinojote, kad viena dažniausių plaukų slinkimo priežasčių – nepakankamas vitaminų ir kitų medžiagų, skatinančių plaukų augimą ir užtikrinančių tinkamą jų būklę, kiekis organizme? Neretai dėl to plaukai tampa sausi, ima lūžinėti arba net ima slinkti.

Nors rinkoje yra įvairių preparatų stabdyti plaukų slinkimui, Dr. Cyj užpildas – vienas efektyviausių. Tai pirmasis pasaulyje plaukų užpildas, sukurtas po daugiau nei dešimtmečio mokslinių tyrimų ir naudojamas jau nuo 2016-ųjų metų.

Dr. Cyj preparato plaukų slinkimui gydyti nauda

Apie Dr. Cyj preparatą

Dr. Cyj užpildas – tarptautiniu mastu pripažintas, patentuotas hialurono ir septynių peptidų derinys, kuris:

Pailginto atpalaidavimo technologija užtikrina ilgesnį medžiagų veikimą po procedūros ir atitolina katageno fazę, kurioje plaukas nustoja augti, atsiskiria nuo folikulo ir ruošiasi pasišalinti. Tai leidžia ilgesnį laiką džiaugtis aktyviai augančiais plaukais.

Dr. Cyj užpildo unikalumą ir veiksmingumą užtikrina jo sudėtyje esantys 7 peptidai:

 Įprasta kaina, €Prisirašiusiems pacientams, €
Dr. Cyj užpildas plaukų slinkimui gydyti199 189 

 

NUO ŠIOL ĮSIGYK IR INTERNETU

Pasirūpinkite oda po procedūros

Po Dr. Cyj plaukų injekcijos nėra jokio gijimo laikotarpio, todėl specialios priežiūros nereikia. 1–2 dienas po procedūros galvos oda gali būti jautresnė, dūrio vietoje galimas maudimas ar tempimas. Svarbu tą pačią dieną po vizito neplauti galvos, nenaudoti plaukų kosmetikos priemonių. Kelias dienas reikėtų neliesti, nekasyti ir nelupinėti galvos odos.

Dr. Cyj užpildą galima derinti tiek su kitomis injekcinėmis procedūromis, tiek su kitais gydymo metodais. Dr. Cyj užpildas puikiai dera su PRP terapija ir plaukų mezoterapija.

KLINIKOS

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Procedūra skirta moterims ir vyrams, kurie:

✔ turi silpnus, plonus plaukus ir nori pagerinti jų būklę;
✔ nori atsiauginti plaukus ir padidinti jų apimtį;
✔ skundžiasi plaukų slinkimu, retėjimu, androgenine alopecija (moteriško tipo plaukų slinkimu);
✔ nori išlaikyti persodintų plaukų gyvavimo ciklą.


Gelio konsistencijos Dr. Cyj užpildas mikroinjekcijomis suleidžiamas į galvos odą ir preparatas palaipsniui įsiskverbia į skalpą.

Prieš procedūrą nuskausminimas nėra taikomas, tačiau Dr. Cyj užpildo injekcijos atliekamos naudojant moderniausias ir ploniausias adatas, kurios leidžia maksimaliai sumažinti patiriamą diskomfortą. Pacientai tikina, kad adatos dūris primena uodo įkandimą, todėl šią procedūrą renkasi net ir žemesnį skausmo slenkstį turintys pacientai.
Viena procedūra trunka iki 30 min.
Siekiant geriausių rezultatų, būtinas Dr. Cyj užpildų kursas, kuris kiekvienam pacientui parenkamas individualiai pagal problemą ir norimus rezultatus. Tikslų procedūrų skaičių gali nurodyti tik gydytojas dermatovenerologas, įvertinęs konkrečią situaciją. Įprastai skiriamas 4 procedūrų kursas – procedūras atliekant kas 2–4 savaites.
Pirmi rezultatai pradedami matyti jau 15 dieną po 4 procedūros.


Atsiliepimų nėra.