KOMBINUOTA PRP INJEKCIJA IR BIOREVITALIZACIJA

Siekiant dar geresnio procedūrų rezultato, estetinėje medicinos dažnai pasitelkiamos kombinuotos priemonės ir inovatyvūs gydymo metodai. Būtent tokiu principu paremtas PRP injekcijos ir biorevitalizacijos kombinavimas.

Sujungus natūralius organizmo resursus – iš paciento kraujo išgautą, trombocitais praturtintą plazmą – ir nestabilizuota hialurono rūgštimi praturtintą biorevitalizantą, užtikrinamas dar efektyvesnis poveikis veido odai. Kombinuota procedūra atkuria odos drėgmės balansą, elastingumą, suteikia skaistumo, švytėjimo ir skatina ląstelių regeneraciją. Kadangi su amžiumi hialurono rūgšties kiekis žmogaus kūne vis mažėja, biorevitalizanto sudėtyje esanti nestabilizuota hialurono rūgštis ir trombocitais praturtinta kraujo plazma ne tik drėkina odą, bet ir skatina natūralaus hialurono rūgšties gamybą bei aktyvina kolageno sintezę.

„Altamedica“ Senamiesčio klinikoje kombinuota PRP injekcija ir biorevitalizacija atliekama naudojant 1 ml (Apriline Hydro) arba 3 ml (Ultra) biorevitalizantą ir Šveicarijos kompanijos, mažo kiekio koncentruotą autologinę plazmą REGENLAB. Šios plazmos sudėtyje gausu trombocitų, išgaunamų iš paciento kraujo, todėl imunologinės ar alerginės reakcijos tikimybės nėra.

Atliekant kombinuotą procedūrą vienu metu gaunama dviguba nauda – greta PRP indukuojamos kolageno sintezės, odos atjauninimo, kartu atliekamas giluminis odos drėkinimas. Taip pat atliekant kombinuotą procedūrą sutaupomas paciento laikas.

Kam skirta procedūra?

 Įprasta kaina, €Prisirašiusiems pacientams, €
PRP injekcija + biorevitalizacija veidui330310

NUO ŠIOL ĮSIGYK IR INTERNETU

KLINIKOS

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

✔ 2 savaites prieš procedūrą nevartokite aspirino ar kitų kraujo krešumą mažinančių vaistų;
✔ Parą iki procedūros nevartokite alkoholio.
✔ Pirmą dieną po procedūros nerekomenduojama naudoti makiažo.
✔ Drėkinti veidą rekomenduojama tik praėjus parai po procedūros.
✔ 2–3 dienas po procedūros draudžiama vartoti antikoaguliantų (hepariną, aspiriną ir kt.).
✔ Savaitę nerekomenduojama degintis saulėje ar soliariume ir lankytis pirtyse.
✔ Bent savaitę po procedūros nerekomenduojama vartoti alkoholio.
✔ 2 savaites nerekomenduojamas vietų, kuriose buvo atlikta injekcija, masažas.
✔ 2 savaites po procedūros gydytoje zonoje negalima injekuoti kortikosteroidų vietiškai, vartoti jų per burną ar į veną.
✔ Maudantis rekomenduojama vengti šilto vandens.
✔ Patartina veidą šluostyti tik švelniu rankšluosčiu.
Procedūra rekomenduojama pacientams nuo 30–35 metų.
✔ Iš paciento venos paimamas nedidelis kraujo kiekis, kuris 5–10 min. centrifuguojamas. Centrifūgos pagalba plazma su trombocitais atskiriama nuo raudonųjų kraujo kūnelių.
✔ Kraujo plazma sumaišoma su 3 ml (Ultra) arba 1 ml (Apriline Hydro) biorevitalizantu ir plona adata suleidžiama į veido odą.


Ši procedūra – neskausminga, nes prieš procedūrą naudojamas vietinio poveikio anestetiko kremas. Visgi, kiekvieno paciento skausmo slenkstis yra skirtingas, todėl minimalus diskomfortas gali būti jaučiamas.
Svarbu pabrėžti, kad siekiant geriausių rezultatų – vienos procedūros nepakaks. Nors jau po pirmos procedūros pastebimi akivaizdūs odos pokyčiai, tačiau specialistai rekomenduoja 2–4 procedūrų kursą. Tikslų procedūrų kiekį gali nustatyti tik specialistas, įvertinęs paciento odos būklę. Svarbu, kad tarp procedūrų praeitų 2–4 savaitės. Atlikus procedūrų kursą, po 3–4 mėnesių rekomenduojama atlikti palaikomąją procedūrą, tuomet rezultatu galėsite džiaugtis dar pusę metų.
Viena procedūra trunka 30–60 minučių.
Dažniausi procedūros šalutiniai poveikiai – nedidelis patinimas ir paraudimas bei kraujosruvos, kurios išnyksta praėjus 2–24 val. Procedūrą atlikęs gydytojas visada rekomenduos priemones, galinčias palengvinti nepageidaujamus požymius.
Kombinuota PRP injekcija ir biorevitalizacija neatliekama sergantiems onkologinėmis, imunosupresinėmis ar sisteminėmis kraujo ligomis, nėštumo ir žindymo metu, pasireiškus odos uždegimui, bėrimui, keloidiniams randams ar aktyviai bakterinei arba virusinei infekcijai procedūros atlikimo vietoje. Procedūra taip pat negalima alergiškiems bent vienai iš medžiagų, esančių preparato sudėtyje.

Kreipkitės į gydytoją, jeigu:

Po gydymo sutriko rijimas, kalba arba kvėpavimas arba po injekcijų sunku kvėpuoti, atsirado veido, lūpų, liežuvio ar gerklės patinimas, odos paraudimas ar išplitęs bėrimas su niežuliu (dilgėlinė).Atsiliepimų nėra.