REDERMALIZACIJA XELA REDERM PREPARATU

Nors bėgant metams odos senėjimas – neišvengiamas, sulėtinti šį procesą tikrai įmanoma, atliekant inovatyvias injekcines procedūras. Viena tokių yra redermalizacija. Tai – moderni injekcinė procedūra, kuri atjaunina odą, sumažindama ir pašalindama senėjimo požymius (raukšles, pigmentaciją, suglebusią odą). Taip pat ši procedūra gerina odos elastingumą, suteikia skaistumo, atkuria odos drėgmės balansą, veikia priešuždegimiškai ir gerina bendrą odos būklę po aknės ar rožinės.

Redermalizacijos esmė – atstatyti viršutinį ir vidurinį odos sluoksnį. Mūsų klinikoje procedūra atliekama Xela Rederm 1,8 % (1 ml) preparatu, kurio sudėtyje yra hialurono ir gintaro rūgščių.

Kuo svarbus hialuronas ir gintaro rūgštis?

Hialurono rūgštis – medžiaga, turinti unikalių odos drėkinimo savybių. Viena hialurono rūgšties molekulė sugeba pritraukti kelis šimtus kartų daugiau vandens, nei sveria pati.

Gintaro rūgštis dalyvauja daugelyje medžiagų apykaitai reikšmingų procesų, gerina mikrocirkuliaciją, veikia kaip stiprus antioksidantas, todėl slopina uždegiminius procesus. Gintaro rūgštis taip pat sureguliuoja biocheminius ir fiziologinius procesus ląstelėse – atstato sveikoms ląstelėms būdingą metabolizmą ir įprastą fibroblastų veiklą.

Abi šios medžiagos gaminasi žmogaus organizme, tačiau su amžiumi jų kiekis mūsų organizme mažėja, todėl siekiant išsaugoti odos jaunatviškumą svarbus papildomas hialurono ir gintaro rūgščių įvedimas į odą. Redermalizacijos metu šios medžiagos suleidžiamos į gilesnius odos sluoksnius, kur veikdamos kartu skatina natūralų odos atsinaujinimą ir  kolageno bei elastino gamybą. Tai visiškai saugi procedūra, nesukelianti jokių alerginių reakcijų, nes abi šios medžiagos gaminasi organizme.

Moksliškai įrodyta, kad šių dviejų medžiagų derinys yra tris kartus efektyvesnis, lyginant su preparatais, kurių sudėtyje yra tik hialuronas be gintaro rūgšties.

Redermalizacijos nauda odai

Ši procedūra tinkama visiems odos tipams: sausai, mišriai ar į aknę linkusiai odai. Be to, tai puiki senėjimo prevencijos priemonė brandžiai odai.

 Įprasta kaina, €Prisirašiusiems pacientams, €
Redermalizacija Xela Rederm preparatu 1,8 %199189

 

NUO ŠIOL ĮSIGYK IR INTERNETU

Palikti atsiliepimą:

Atsiliepimai:

Atsiliepimų nėra.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

✔ Pagerėjusi odos tekstūra, tonusas ir bendra būklė;
✔ Suaktyvėjusi kolageno ir elastino sintezė;
✔ Sustangrėjusi oda;
✔ Sumažėjęs raukšlelių gylis;
✔ Sumažėjusi odos pigmentacija;
✔ Atstatytas odos drėgmės balansas.
Redermalizaciją galima atlikti ir vasarą, nes gintaro rūgštis blokuoja melanino gamybą ir apsaugo nuo odos pigmentacijos.
✔ Prieš procedūrą atliekamas demakiažas (oda kruopščiai nuvaloma ir dezinfekuojama). Tada prireikus oda vietiškai nuskausminama lidokaino kremu. Tai leidžia išvengti skausmo ir diskomforto procedūros metu.

✔ Redermalizacijos injekcijos atliekamos specialia papulių technika, kai tarp epidermio ir dermos (maždaug 1–2 mm gylyje) plona adata nedideliais kiekiais suleidžiama 1 ml preparato.
Nors specialus pasiruošimas nėra reikalingas, prieš procedūrą rekomenduojama nesideginti saulėje, nevartoti kraują skystinančių preparatų ar nesteroidinių vaistų nuo uždegimo. Apie vartojamus vaistus būtinai informuokite procedūrą atliksiantį specialistą.
Pirmomis valandomis po procedūros oda gali būti paraudusi ir patinusi – tai visiškai normali reakcija, kuri praeina per kelias valandas. Injekcijų vietoje susidariusios papulės gali išsilaikyti iki kelių parų.

Savaitę po procedūros reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, kaitinimosi pirtyje. Visą reikiamą informaciją apie odos priežiūrą namuose jums suteiks procedūrą atlikęs gydytojas dermatovenerologas.
Įprastai reikalingas 3–5 procedūrų kursas, procedūras atliekant kas dvi savaites. Tikslų procedūrų skaičių gali nurodyti tik gydytojas dermatovenerologas, vizito metu įvertinęs odos būklę.
Viena procedūra trunka iki 60 minučių.
Tikrai taip. Redermalizacija galima derinti su kitomis injekcinėmis procedūromis – biorevitalizacija, mezoterapija ar PRP.
Redermalizacija negalima:

✔ Nėščiosioms ir maitinančioms krūtimi;
✔ Vartojantiems antikoaguliantus arba kraują skystinančius vaistus;
✔ Turintiems imuninės sistemos sutrikimų ar taikant imunoterapiją;
✔ Penkerių metų bėgyje persirgus onkologine liga;
✔ Esant bėrimui, infekcijai, uždegimui ar kitokiam sudirgimui procedūros atlikimo vietoje.