VEIDO MEZOTERAPIJA

Veido mezoterapija – invazinė odos gydymo ir koregavimo procedūra, kurios metu į problemines veido sritis suleidžiamos biologiškai aktyvios medžiagos – vitaminai (A, B, C, E, K), lipolitikai, homeopatiniai produktai, hialurono ir aminorūgštys, antioksidantai, mineralai, fileriai.

✔ Mezoterapijos metu į odą suleidžiamų aktyviųjų medžiagų sudėtyje yra antiosidantų, kurie padeda apsaugoti odą nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio.

 

✔ Ši procedūra padeda išspręsti tam tikrus odos pakitimus – odos spalvos pokytį (papilkėjimą), paakių patamsėjimą. Taip pat panaikina smulkius randelius, atsiradusius po traumos ar aknės.

 

✔ Dar viena mezoterapijos nauda – skaitesnė, šviesesnė ir lygesnė oda, be to, nuolat drėkinant odą, pastebimai pagerėja jos tonusas ir atstatomas normalus odos drėgmės lygis. Todėl ši procedūra ypač naudinga sausaodėms. Tiesa, mezoterapija ne ką mažiau reikalinga ir turinčioms riebią odą su išsiplėtusiomis poromis.

 

✔ Mezoterapija taip pat padeda išlyginti odąsumažinti ar visai panaikinti senėjimo bei mimikos raukšles ir užkirsti kelią jų susidarymui. Tai efektyvi procedūra jaučiančioms diskomfortą dėl mimikos ar senėjimo raukšlių.

 

✔ Senstant, veikiant neigiamiems išoriniams bei vidiniams veiksniams (intensyviai saulės spinduliuotei, užterštam orui, rūkalams), odoje mažėja fibroblastų – ląstelių, gaminančių kolageną ir elastiną. Dėl šių veiksnių taip pat pakinta elastino bei kolageno skaidulos – jos plokštėja ir storėja, be to, sumažėja tarpląstelinės odos klampumas. Todėl oda suglemba, mažėja jos elastingumas. Mezoterapijos metu sušvirkščiamos medžiagos stimuliuoja fibroblastus – taip suaktyvinama elastino ir kolageno gamyba. Veikliųjų medžiagų sudėtyje esantys glikozaminoglikanai padidina tarpląstelinės medžiagos klampumą, todėl oda stangrėja ir tvirtėja.

 

✔ Mezoterapija, be jau išvardytų naudų, taip pat padidina kosmetinių preparatų poveikį. Ši procedūra padeda lengviau prasiskverbti aktyviosioms medžiagoms, esančioms kosmetinių preparatų sudėtyje. Taip minėtosios medžiagos ilgiau išlieka odoje, aktyvindamos odos ląstelių medžiagų apykaitą. 

 Įprasta kaina, €Prisirašiusiems pacientams, €
Mezoterapija (veidas + kaklas + dekoltė)

150 €

135 € 
Veido mezoterapija kuperozinei odai5949

NUO ŠIOL ĮSIGYK IR INTERNETU

Palikti atsiliepimą:

Atsiliepimai:

Atsiliepimų nėra.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Mezoterapija gali būti atliekama veido, kaklo, dekoltė srityse. Tai visai neskausminga procedūra, jos metu gali būti jaučiamas tik menkas diskomfortas. Mūsų klinikoje mezoterapijos procedūros atliekamos naudojant vienkartinius švirkštus ir vienkartines adatas. Atliekant procedūrą, veikliųjų medžiagų injekcijos suleidžiamos į mezodermą (vidurinį odos sluoksnį), maždaug 0,5–4mm gylį. Mezoterapijos metu naudojamos mažo skersmens ir įvairaus ilgio vienkartinės adatos, kurios užtikrina neskausmingą procedūrą ir veiksmingą bei vienodą įvedamų medžiagų paskirstymą.
Norint pasiekti džiuginančių rezultatų, rekomenduojama atlikti 10–12 procedūrų kursą. Tikslų procedūrų skaičių gali nustatyti tik specialistas, įvertinęs odos problemą. Vos pusvalandį trunkanti mezoterapijos procedūra neturėtų būti atliekama dažniau kaip kartą per savaitę, nes įvedamos veikliosios medžiagos veikia 5–7 dienas. Atlikus mezoterapijos kursą ir atsižvelgus į odos būklę, procedūrų kursą galima kartoti kas metus ar 3–6 mėnesių laikotarpiu.
Nors mezoterapija gali būti atliekama nepriklausomai nuo paciento amžiaus, visais metų laikais ir yra tinkama visiems odos tipams, visgi, yra keletas išimčių, kai ši procedūra neatliekama. Minėtieji veiksniai:

• Nėštumas

• Ūmios odos ligos ir lėtinių odos ligų paūmėjimas

• Kraujo krešėjimo sutrikimai

• Neurologiniai susirgimai (pvz., epilepsija)

• Iš karto po operacijos

• Alergija bent vienai iš veikliųjų medžiagų, esančių injekcijos sudėtyje
Atlikus mezoterapijos procedūrą, nepasireiškia beveik jokių šalutinių požymių. Atliekant vietinę injekciją, veikliosios medžiagos nepatenka į kraujotaką, todėl nesukelia jokių sisteminių pašalinių požymių ar komplikacijų. Vienintelis mezoterapijos trūkumas – po procedūros gali atsirasti nedidelių mėlynių, tačiau tai tik laikinas, neestetiškas odos pokytis, kuris pranyksta po kelių dienų. Ši procedūra gali būti atliekama kartu su kitomis estetinėmis procedūromis (pilingu, grožio injekcijomis, šviesos, lazerio ar radiobangų (RF) terapija). Po procedūros rekomenduojama keletą dienų vengti tiesioginių saulės spindulių, nesilankyti saunoje ar pirtyje bei nesportuoti.