Gyd. akušeris-ginekologas A. Kirijenko

Pastaruoju metu socialiniuose tinkluose pasirodė įvairūs komentarai apie gyd. akušerio-ginekologo Artūro Kirijenko ilgametį darbą, gydant gimdos kaklelio ektopijas. Kas labiausiai stebina, kad neigiamais komentarais dažniausiai dalinasi tos moterys, kurios atsisakė gydymo.

Visų pirma, reikėtų žinoti ir suprasti, kas tai yra gimdos kaklelio ektopija:

Gimdos kaklelis yra sudarytas iš dviejų epitelio tipų: iš daugiasluoksnio plokščiojo epitelio, šviesiai rausvos spalvos, ir iš cilindrinio epitelio, ryškesnės raudonos spalvos. Daugiasluoksnis plokščiasis epitelis dengia gimdos kaklelio dalį, kuri atsiveria į makštį, o cilindrinis epitelis dengia gimdos kaklelio kanalą. Cilindrinio epitelio išėjimas iš gimdos kaklelio kanalo vadinamas ektopija, o dėl ryškiai raudonos spalvos kartais pavadinamas gimdos kaklelio erozija ar žaizdele. 

Gimdos kaklelio ektopijos priežastys gali būti įgimtos arba įgytos po sunkaus gimdymo.

Gimdos kaklelio ektopijos simptomai: išskyros iš makšties, skausmas ir kraujavimas iš makšties po lytinių santykių.

Gydytojo A. Kirijenko netenkina kitų Lietuvos gydymo įstaigų siūlomas pasyvus sekimas ir tik išimtiniais atvejais taikomas operacinis gydymas. Gydytojas puikiai supranta, kad toks laukimas ir nežinia moterims kelia nerimą ir stumia jas į beviltišką padėtį. Skausmingi lytiniai santykiai padaro moteris „šaltomis“ ir abejingomis seksui. Poliklinikose moterys tokiais atvejais dažniausiai girdi „Jūs turite žaizdelę, nieko daryti nereikia, mes ją stebėsime“. Ką reiškia „stebėsime“ ? Jeigu Jums ant veido būtų žaizdelė, ar Jūs su ja vaiksčiotumėte? Žinoma, kad ne – tikriausiai skubiai imtumėtės gydymo. Būtent todėl, prieš dvidešimt metų gydytojas pradėjo taikyti ir savo praktikoje ištobulino Europos Sajungoje nuo 1994 metų registruotą preparatą gerybiniams gimdos kaklelio pažeidimams gydyti – SOLCOGYN (Valeant Pharmaceuticals Switzerland GmbH).
SOLCOGYN preparatas – tai neoperacinis, neskausmingas, nepaliekantis randų, be jokio pašalinio poveikio bei visiškai išsaugantis gimdos kaklelį gydymo būdas. Preparatas kruopščiai aplikuojamas ant gimdos kaklelio, vizito pas ginekologą metu. 

Gydytojas A. Kirijenko visada informuoja savo pacientes, kad šis jo taikomas gydymas yra alternatyva, prašo gautą informaciją apsvarstyti ir leidžia pacientėms pačioms pasirinkti. Darbo rezultatus, videokolposkopijos nuotraukas prieš gydymą ir po gydymo, moterys pamato pačios.

Gydytojas A. Kirijenko negydo jokio vėžio, bet pakeičia moterų seksualinę sveikatą taip, kad leistų joms vėl mėgautis pilnaverčiais lytiniais santykiais. 

Pacientų atsiliepimus apie gydytoją akušerį-ginekologą A. Kirijenko galite pasiskaityti ir čia: https://www.pincetas.lt/gydytojas/7529/kirijenko-arturas?page=1#atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *