Dermatovenerologai

Dermatologai

Ką slepia mūsų oda? Į šį klausimą pasiruošę atsakyti „Altamedica“ Senamiesčio šeimos klinikoje dirbantys gydytojai dermatologai, kurie skiria ypatingą dėmesį kiekvienam pacientui. Atsižvelgdami į individualią situaciją, šios srities specialistai konsultuoja, diagnozuoja ir gydo įvairias odos ir venerines ligas bei padeda išspręsti dėl jų kylančias estetines ir psichologes problemas.

Odos gydytojas ar gydytojas dermatologas kas tai?

Šios srities gydytojas gali padėti susidūrus su odos ir venerinėmis ligomis, alergijomis ar infekcijomis. Taip pat gali patarti odos priežiūros klausimais ir atlikti estetines procedūras. Be to, gydytojas dermatologas rūpinasi ligų prevencija ir rekomenduoja, ką daryti, kad problema nepasikartotų. Siekdami suteikti efektyviausią gydymą, gydytojai dermatovenerologai glaudžiai bendradarbiauja su kolegomis iš kitų skyrių – gydytojais endokrinologais, akušeriais ginekologais, urologais ar netgi onkologais. Gydytojai dermatovenerologai konsultuoja tiek suaugusiuosius, tiek vaikus.

Kada kreiptis į gydytoją dermatovenerologą?

Kokias paslaugas teikia gydytojas dermatovenerologas?

„Altamedica“ Senamiesčio šeimos klinikoje dirbantys gydytojai teikia plataus spektro paslaugas:

Kaip užsiregistruoti pas gydytoją dermatovenerologą?

Užsiregistruoti gydytojo dermatovenerologo konsultacijai „Altamedica“ Senamiesčio šeimos klinikoje galite telefonu arba internetu, manodaktaras.lt puslapyje pasirinkus miestą – Kaunas.  Primename, kad šeimos gydytojo siuntimo nereikia, gydytojo dermatovenerologo paslaugos yra privačios, jų kainas rasite mūsų kainyne.

Pastebėjote neįprastų odos pokyčių? Neignoruokite jų ir kreipkitės į gydytoją dermatovenerologą. Atlikęs reikiamus tyrimus, jis gali greitai nustatyti odos pokyčių priežastis ir paskirti gydymą, kad ir vėl galėtumėte džiaugtis sveika oda.