Šiaurės klinika - Darbo grafikas

 • Pirmadienis -
 • Antradienis 08:30 - 14:00
 • Trečiadienis 08:30 - 13:30
 • Ketvirtadienis 15:00 - 18:30
 • Penktadienis 08:30 - 16:30
Užsiregistruokite telefonu: 8 37 387101

Išsilavinimas, įgyta specialybė

Baigė Kauno Medicinos akademijos akušerijos – ginekologijos internatūrą.

Profesinė patirtis

Gydytoju akušeriu dirba 20 metų. Baigęs akademiją, dirbo rajoninėje ligoninėje Kaišiadoryse. Vėliau – dabartiniuose Kauno Krikščioniškuose Gimdymo namuose ir dabartinėje Kauno Kolegijoje dėstytoju. Pastarąjį dešimtmetį dirba privačiose klinikose Ars Medica ir Via Medica. Neatsitraukdamas nuo gydytojo darbo, daugelį metų sėkmingai dirbo ir tarptautinėje kompanijoje, kurioje įgijo nemenką verslo ir vadybos patirtį.

Dabartinėje gydytojo akušerio darbo veikloje, pagrindinį dėmesį skiria besilaukiančių porų ruošimui tėvystei ir motinystei (ne tik gimdymui), vesdamas 4 temų ciklo Nėščiųjų kursus. Teoriškai ir praktiškai supažindina jaunus tėvelius nėštumo, gimdymo ir maitinimo krūtimi ypatumais, iliustruodamas visa tai video ir audio medžiaga.

Ginekologijos srityje pagrindinis gydytojo įdirbis – gimdos kaklelio patologijos diagnostika ir gydymas. Gydytojas turi ilgametę patirtį vertinant gimdos kaklelį videokolposkopu (modernus ir visiškai neskausmingas tyrimo būdas) nustatant ankstyvus įgimtus (galimai paveldėtus) ir įgytus (po gimdymo, persileidimo ar nėštumo nutraukimo) gimdos kaklelio pažeidimus. Šios problemos dažnai yra varginančių moteriškų uždegimų, nevaisingumo, o svarbiausia – galimo supiktybėjimo priežastis.

Gydytojo netenkina Lietuvos gydymo įstaigų siūlomas pasyvus sekimas ir tik išimtiniais atvejais taikomas operacinis gydymas. Gydytojas puikiai supranta, kad šis laukimas ir nežinia moterims sukelia beviltišką padėtį. Dėl šių priežasčių, daugiau nei prieš dešimt metų gydytojas atrado ir savo praktikoje ištobulino Europoje naudojamą preparatą gerybiniams gimdos kaklelio pažeidimams gydyti – SOLCOGYN (Valeant Pharmaceuticals Switzerland GmbH). Tai neoperacinis, neskausmingas, nepaliekantis randų, be jokio pašalinio poveikio bei visiškai išsaugantis gimdos kaklelį gydymo būdas. Preparatas kruopščiai aplikuojamas ant gimdos kaklelio vizito pas ginekologą metu.

Gydytojas stengiasi, kad pacientė taptų lygiavertė partnerė diagnozuojant ir gydant jos ligą. Prieš atliekant tyrimą videokolposkopu, pacientė visuomet supažindinama su tyrimo eiga. Ji gali aiškiai ir suprantamai stebėti vaizdą kompiuterio ekrane. Taip pat labai svarbu, kad gydytojo atliekama videokolposkopija nėra tik momentinis tyrimas. Informacija yra archyvuojama, todėl pacientės gimdos kaklelį galima įvertinti praėjus tam tikram laikui, po nėštumo, gimdymo bei matyti gydymo rezultatus.

Vienas komentaras
 1. Atsakyti
  Vilija

  Pirmiausia, noriu labai padėkoti už kursus. Jų metu tikrai daug visko sužinojom apie gimdymą, jo eigą ir vaikų atėjimą į šį pasaulį.
  Bet labiausiai viskuo, ką pasakojat įsitikinau gimdymo metu. Mes laukėmės dvynukų, todėl nuspręsti, ar gimdyti su nuskausminamaisiais ar be jų – buvo sunku. Tuo labiau, kad mūsų dvynys B (mūsų mergaitė) sedėjo. Tad buvo tikimybė, kad pagimdžius pirmąjį dvynį (mūsų berniuką), teks važiuoti į operacinę.
  Tad apie epidūrą svarsčiau, bet labai norėjau gimdyti be jų.
  Ir kai išaušo ta diena, kai jau buvom gimdykloje, dar su savo gydytoja perkalbėjus – susitarėm, kad laukiam iki paskutiniosios akimirkos, kada jį dar galima leisti ir žiūrim pagal situaciją, ar nusiskausminam, ar ne.
  Ir ką mokinot per paskaitėles, su vyru naudojom. Tik kadangi mes padidintos rizikos buvom, išlipti iš lovos galėjau tik kelis kartus, nes visą laiką buvo stebimi vaikų tonusai.
  Išlipus pasinaudojau esamu kamuoliu, kuris padeda malšinti sąrėmių skausmus. Tačiau kvėpavimas – kažkas nerealaus.
  Tiek kvėpavau ir taip sąmoningai suvokiau, kad sarėmis yra tik laikinas dalykas, kad prisikvėpavau iki tiek, kad gimdos kaklelis buvo atsidaręs 8cm, tad nuskausminamiesiems jau buvo per vėlu. O aš vis dar laukiau to visų pasakojamo skausmo, kur “sienomis lipa” ir nejaučiau jo.
  Kai prasidėjo noras stangdintis, mano lekavimas visus juokino (paskaitėlių man niekaip neišėjo tas greitas pakvėpavimas, tad pasiūlėt išeitį – lekuoti), tad per sarėmius su noru standintis išvis atrodo išgyvenau be problemų.
  Ir kai jau atėjo laikas gimdyti, viskas įvyko tikrai labai greitai. Žinoma, mūsų berniukas tvarkingai pamatė pasaulį, o mergaitei prireikė pagalbos, nes jai visgi nepavyko apsisukti ir ji gimė kojomis į priekį, bet vienos gydytojos pagalba (ji paspaudė stebuklingai pilvą) – ji be jokių komplikacijų buvo pagimdyta.

  Beje, gimėm mes nespėję iššauti šampano, 35savaičių ir 4 dienų, bet esam ganėtinai dideli. Berniukas svėrė 2895g ir buvo 50cm, mergaitė sverė 2500g ir buvo 49cm.
  Tad dar kartą noriu nuoširdžiai padėkoti už paskaitėles, viską tvarkingai išmokus ir pasiruošus gimdymui – jis praeina be jokių didelių nesklandumų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *