Šiaurės klinika - Darbo grafikas

  • Pirmadienis
  • Antradienis 08:00-17:00
  • Trečiadienis
  • Ketvirtadienis
  • Penktadienis
Užsiregistruokite telefonu: 8 37 387101
Gydytojas Aurimas įgijo medicinos magistro laipsnį Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete. Vėliau 4 metus atliko rezidentūrą Kauno klinikose bei stažavosi Heidelberg ligoninėje, Vokietijoje. O dabar jau penktus metus dirba su gydytojo kardiologo licencija ir specializuojasi šiose srityse – širdies ir kraujagyslių ligų profilaktika, ūmi kardiologija, echokardiografija.
Laisvu laiku gydytojas prisideda prie įvairių tyrimų Vilniaus universitetinėje ligoninėje bei rašo publikacijas širdies ir kraujagyslių ligų temomis. Taip pat jis yra Lietuvos kardiologų draugijos ir Europos kardiologų draugijos narys.
Savo sukauptas žinias ir patirtį gydytojas Aurimas pritaiko dirbdamas Altamedica Šiaurės šeimos klinikoje. Čia jis konsultuoja visus pacientus pageidaujančius išsamaus širdies ir kraujagyslių sistemos ištyrimo ir rizikos įvertinimo. Konsultacijos metu pagal poreikį pacientams atliekama echokardiografija, fizinio krūvio testas, Holter monitoriavimas, elektrokardiograma ir bendrųjų miego arterijų standumo vertinimas. Pacientui suteikiama išsami konsultacija, pateikiamos rekomendacijos dėl tolimesnio ištyrimo, gydymo ir stebėjimo taktikos.
Kviečiame registruotis konsultacijai!
 Šiaurės klinika, Šiaurės pr. 8C Kaunas,
 Tel: 8 611 47273, 8 373 87101, 8 373 87102
Vienas komentaras
  1. Atsakyti
    Julija

    Atidus ir dėmesingas gydytojas. Viską suprantamai išaiškina .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *