Senamiesčio klinika - Darbo grafikas

 • Pirmadienis 08:00 - 13:00
 • Antradienis 14:00 - 19:00
 • Trečiadienis 08:00 - 13:00
 • Ketvirtadienis 14:00 - 19:00
 • Penktadienis 08:00 - 13:00
Užsiregistruokite telefonu: 8 37 227 410
10 komentarų
 1. Atsakyti
  Rikas

  Profesionali savo darba ismananti gydytoja,visiems rekomenduoju.

 2. Atsakyti
  Vilija

  Dėmesinga, nuoširdi, profesionali, turinti aukštą vidinę kultūrą gydytoja.

 3. Atsakyti
  Inesa

  Labai puiki specialiste , labai draugiska ir visada atsakys i visus klausimus . Ras laiko net ir tada kai yra uzsiemus , labai labai dziaugiuosi kad esu jos paciante 🙂❤️

 4. Atsakyti
  Sarunas

  Nuoširdi,demesinga,profesonali savo srities specialistė.

 5. Atsakyti
  Dalia

  Labai patenkinti gydytojos darbu. Begalo atsakinga, rūpestinga ,esant sunkiai ligai asmeniškai pasidomi ligos eiga,net ir savaitgaliais. Adekvati gydytoja vaistų skirimui, visad apsvarsto būtinybę, atsižvelgia į imuninės sistemos palaikymą. Maloni ,taktiška ir gebanti bendrauti su vaikais.

 6. Atsakyti
  Rūta

  Nuoširdus ir savo darbą išmanantis žmogus. :))))))

 7. Atsakyti
  Linda ir Marius

  Ivairiu gydytoju teko sutikti per netrumpa gyvenima- patyrusiu, puikiu specialistu, dideliu eruditu, turinciu didele patirti senamadisku gydytoju, o taip pat ir gydytoju – nemoksu, gydytoju, kuriems medicina- tik biznis ir zmogiskasis pradas tiesiog neegzistuoja.
  Atsitiktinumo deka patenkame I konsultacija pas gydytoja Raminta Indrasiute.
  Tai- ne tik Gydytoja, pilnaja to zodzio prasme is didziosios raides, bet tai tuo paciu labai grazi asmenybe: neabejinga, pareiginga, siekianti rezultato net ir asmeninio laiko saskaita. Jos profesijoje jai nera nereiksmingo ar neaiskaus. Jai viskas svarbu ir ji nori Teisingai Diagnozuoti ir suteikti reikiama pagalba.
  Aciu Jums, mieloji Gydytoja. Visokeriopos jums sekmes ir asmenines laimes.
  Dekojame jums!
  Linda ir Marius

 8. Atsakyti
  Jovita

  Raminta Indrašiūtė – jaunoji medikų karta, kuriai pacientas nėra tik „siuntimo lapelis“, ši gygytoja nuoširdi, suprantinga, nuostabi specialistė.

 9. Atsakyti
  Karolis

  Labai dalykiška, profesionali ir maloniai bendraujanti šeimos gydytoja. Rekomenduoju.

 10. Atsakyti
  Edita

  Jau ne vienerius metus esame šios klinikos klientai. Buvome patenkinti ir iki šiol mus aptarnavusiomis šeimos gydytojomis. Tačiau gydytoja Raminta Indrašiūtė, ne tik kad gelbsti gydytojo, kaip po tokio vardą, bet ir pranoko mūsų lūkesčius. Iki šiol tekdavo pačiam paprašyti gydytojo vienokių ar kitokių tyrimų, nusistatyti diagnozę ir pan. Gydytoja nepaisant jauno amžiaus – puiki specialistė, maža to – nuostabus žmogus, ASMENYBĖ. Jai iš tiesų rūpi paciento būklė, ji ieško ir siūlo sprendimus, kurie gerokai daugiau, nei recepto išrašymas. Ji, kas reta, mūsų medicinoje, žiūri į žmogų kompleksiškai, kaip į visumą, o nesusisiaurina iki konkretaus simptomo ir jo šalinimo. Tiesiog DOVANA turėti tokią gydytoją. Su viltimi ir dėkingumu, kad šios gydytojos neišvilios jokia kita klinika. AČIŪ.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *