Senamiesčio klinika - Darbo grafikas

  • Pirmadienis -
  • Antradienis 15:00 - 19:00
  • Trečiadienis -
  • Ketvirtadienis 15:00 - 19:00
  • Penktadienis -
Užsiregistruokite telefonu: 8 37 227 410

Išsilavinimas, įgyta specialybė

2006 m. – Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institutas, Egzistencinės terapijos bazinio lygio programa

2006 m. – Vytauto Didžiojo universitetas, Sveikatos psichologijos magistro kvalifikacinis laipsnis

2000 m. – Kauno medicinos uiversitetas, Visuomenės sveikatos bakalauro laipsnis

Profesinė patirtis

Profesinio darbo stažas – daugiau nei 10 metų. Baigusi sveikatos psichologijos studijas ir Egzistencinės terapijos bazinio lygio programą, pradėjo dirbti Birštono sanatorijoje „Versmė“ psichologe – psichoterapeute. Po kurio laiko, pakvietus naujai įsikūrusiam Didžiosios Britanijos – Lietuvos draugijos labdaros fondui „The Tiltas Trust“, išvyko į Angliją, kur domėjosi ir sėmėsi patirties apie onkologinėmis ligomis sergančių žmonių ir jų artimųjų savitarpio paramos, tarpusavio pagalbos galimybes bei paliatyvios medicininės pagalbos psichologinius aspektus. Grįžusi į Lietuvą, toliau dirbo sveikatos priežiūros srityje – šeimos klinikoje, psichinės sveikatos centre. Netrukus įsitraukė į Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos organizuojamą mobilumo ir savarankiško gyvenimo įgūdžių ugdymo projektą žmonėms, turintiems regėjimo negalią, kuriame dalyvauja jau penktus metus.

Rašo pažintinio – šviečiamojo pobūdžio straipsnius žurnalams – „Aš ir psichologija“, „Natūralioji medicina“, „Prie kavos“, „Nervų ir psichikos ligos“. Veda psichologinius seminarus, o vienas iš mėgstamiausių – praktinis seminaras apie streso valdymo galimybes, panaudojant relaksacines technikas. Vis dėlto, artimiausias individualus darbas su klientu, nes yra įsitikinusi, kad terapijoje kuriamas atviras, nuoširdus, tikras tarpasmeninis ryšys sudaro sąlygas klientui tyrinėti savo gyvenimą, padeda atgauti asmenybės vientisumą ir savaime turi gydančią ir gyvenimą kuriančią galią.

Nuo 2015 m. birželio mėn. gydytoja dirba Senamiesčio šeimos klinikoje ir mūsų Psichikos dienos centre Garliavoje.

Man yra svarbu būti savo gyvenimo autore ir kurti tokį gyvenimą, kurį verta ir gera gyventi, todėl labai mėgstu lankų rašytojo ir poeto Stanisławo Jerzy Leco frazę: „Ir iš svajonės galima išvirti uogienę, tereikia pridėti uogų ir cukraus“.

Narystė organizacijose/ sąjungose

Rytų Europos egzistencinės terapijos asociacija

Lietuvos humanistinės psichologijos asociacija

Lietuvos vaikų ir šeimos terapijos asociacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *