Reabilitacijos klinika - Darbo grafikas

 • Pirmadienis
 • Antradienis
 • Trečiadienis
 • Ketvirtadienis
 • Penktadienis
Užsiregistruokite telefonu: 8 649 30256

Išsilavinimas ir kvalifikacija:

2012 09 01–2016 06 27 Kineziterapeutas, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas.

2018 09 – 2020 02 Vaikų reabilitacija, magistro laipsnis, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU).

Darbo patirtis:

2017 01 –2017 11 Reabilitacijos ir slaugos centras ,,Gemma”, Vilnius (Lietuva). Kineziterapeutė.

– geriatrinių pacientų kineziterapija;

– darbas su stacionarinės reabilitacijos pacientais (būklės po galvos smegenų insulto, šlaunikaulio

lūžio, miokardo infarkto ir kt.);

– kūdikių/ vaikų plukdymo užsiėmimai baiseine;

– vaikų mokymas plaukti;

– ambulatorinių pacientų reabilitacija;

– sportininkų reabilitacija.

 

2017 11 –2018 04  UAB ”Šnipiškių medicinos centras”, Vilnius (Lietuva). Kineziterapeutė.

– ambulatorinė reabilitacija;

– kūdikių kineziterapija;

– fizioterapijos procedūrų taikymas (TENS, RES, magneto terapija, UG, poliarizuota šviesa)

 

2015 –2019 Emocinės paramos taranyba “Jaunimo linija”. Savanoriavimas.

 

2018 08 –2019 10 Kineziterapeutas, IĮ ,,Lolo Baby Spa”, Kaunas (Lietuva)

– kūdikių hidroterapija

– kūdikių kineziterapija

 

2019 01 –2020 01 Europos sąjungos finansuojamas projektas ,,Suteikime Kauno miesto vaikams ir jaunimui galimybę pagerinti jų fizinę ir emocinę gyvenimo kokybę”, Kaunas (Lietuva)

– kineziterapija įvairius raidos sutrikimus turintiems vaikams

 

 

Sertifikatai „The Mulligan Concept” manualinės terapijos sertifikatas.

Kursai – ,,Kūdikių psicomotorinis vystymasis. Testavimas. Kineziterapijos ypatumai”

– ,,Kūdikių plukdymas”

– ,, Peties sąnarys. Problemos ir sprendimo būdai”

– ,, The Mulligan concept”

– ,,Hipoterapijos pagrindai”

– ,,Shiatsu masažo pagrindai”

– ,, Prof. dr. Donald A. Neumann: Viršutinės ir apatinės galūnių distalinių sąnarių kineziologija:

kineziterapinio ištyrimo ir intervencijų pagrindimas”

 

Konferencijos – LSMU Vaikų reabilitacijos klinikos ir Lietuvos vaikų negalios akademijos

organizuojama konferencijoja “Kartu mes stipresni” (2018m. vasario mėn.)

-LSMU Vaikų reabilitacijos klinikos kartu su Lietuvos vaikų negalios akademija organizuojama

konferencija ,, Inovacijos dalyvumui” (2019m. vasario mėn.)

Konferencijoje pristačiau stendinį pranešimą tema: ,, Kūdikių hidroterapija ir nardymas: poveikio

judesių raidai ir tėvų požiūrio į šių metodikų naudą tyrimas”

16 komentarai
 1. Atsakyti
  Inga

  Labai maloni, profesionali specialistė. Puikiai moka prieiti prie vaikučio. Jam rodant nuovargį, nepasitenkinimą puikiai moka nukreipti dėmesį ir užkalbinti. Po kiekvienos mankštelės smagu ir mamai ir vaikui.

  • Atsakyti
   Agnė

   Atidi, maloni, tikra savo srities profesionalė. Po mankštų kurso kūdikis akivaizdžiai sutvirtėjęs,o mamytė įgavusi žinių kaip mankštintis namuose. Vytaute, nuoširdus ačiū ir labai Jus rekomenduoju!

 2. Atsakyti
  Laura

  Labai rekomenduoju šią specialistę😊
  Maloni, šiltai bendraujanti (ir vaikutis tai greitai pajaučia 😊). Bet kas svarbiausia, puiki specialistė. Įžvalgiai dirbanti, negailinti patarimų. Kuo geriausios sėkmės darbuose! 😊

 3. Atsakyti
  Edita

  Suvaldo net didžiausius “žvėriukus” ir “ožiukus” :)) Puikiai dirba, maloniai bendrauja bei turi daug kantrybės 🙂 Ačiū Jums labai! 💕

 4. Atsakyti
  Sigita

  Labai džiaugiuosi, kad gyvenimas suvedė su Vytaute. Mūsų ypatingam vaikui buvo ir yra reikalinga ypatinga priežiūra. Puiki specialistė, šilta, linksma, draugiška, puikiai bendrauja tiek su vaikais, tiek su mamom 🙂 Ačiū už viską ir rekomenduoju 100% 🙂

 5. Atsakyti
  Donata

  Kompetetinga specialistė ir labai šiltas žmogus. Malonu ir gera keliauti į mankštas pas Vytautę. Ji jaučia vaiką, jo nuotaikas, nieko nedaro per prievartą, į vaikutį žvelgia su pagarba, o visa tai puikiai jaučia ir vaikas. Apkeliavus didelę dalį Kauno kineziterapeučių neatsidžiaugiam radę Vytautę. 🙂

 6. Atsakyti
  Domo mama

  Labai jaučianti vaikutį, jo poreikius, gebanti prisitaikyti prie vaiko nuovargio, norų, nuotaikų ir pan. Ačiū už atsidavimą darbui ir rezultatus.

 7. Atsakyti
  Ieva

  Labai džiaugiuosi atradusi šią specialistę! Draugystė su mūsų Ajuku truko pusę metų, net gaila buvo išsiskirti per paskutinį užsiėmimą. Moka užimti ir sudominti vaiką, o ir mamas nuramina, atsako į visus klausimus. Sėkmės darbuose, o iš mūsų kuo didžiausios rekomendacijos ir linkėjimai 🌹😊

 8. Atsakyti
  Erika

  Labai džiaugiuosi, po daugybės nesėkmių, pagaliau atradusi Vytautę. Labiausiai sužavėjo jos jautrumas vaiko ašaroms – jokių mankštų per prievartą, kai kūdikis verkia ir yra įsitemlęs. Ji visuomet stengdavosi atrasti “kalbą” su mūsų mažyle. Esu labai dėkinga jai už visą darbą ir pagalbą stiprinant mažylės fizinę raidą.
  Pasiilgsim Vytautės! Visu šimtu procentų ją rekomenduosim kitiems!

 9. Atsakyti
  Gintarė

  Nuoširdžiausios rekomendacijos. Ačiū, Vytautei, už visą pagalbą, rūpestį, patarimus, pokalbius. Mankštos pasiteisino visu šimtu dvidešimt procentų. Be galo šiltas žmogus, savo srities specialistė, kuri išmano savo darbą. Stebint visas mankštas ir matant, kaip ji dirba, mankština, prieiną prie vaiko, jį kalbina, priglaudžia, apkabina, gali būti rami, kad tavo vaikas pačiose geriausiose rankose. Geriausiai ir produktyviausiai praleistas mūsų laikas pas Vytautę mankštose. Su Tauru sakome ačiū, kad visą šį laiką taip rūpestingai dirbote ir mankštinote. Nuoširdžiai pasiilgsime Jūsų ir negailėsime gerų žodžių kitiems apie Jus, nes Jus to verta, Didžiausios sėkmės darbuose.

 10. Atsakyti
  Lina ir Benjaminas

  Tik geriausi atsiliepimai.

 11. Atsakyti
  Gintarė

  Nors mankšteles baigėme jau senokai,bet Vytautę vis prisimename su šypsena. Be galo maloni,profesionali,atsidavusi,specialistė. Prie vaiko prieidavo palengva, jei verkdavo,netęsdavo mankštos,kol nenurims,kad nesukeltų streso vaikui. Pamyluodavo,apkabindavo,mažiuką,kas man kaip mamai,glostė širdį. Į klausimus sulaukdavau tik profesionalių atsakymų. Jei tektų lankyti mankštas,net nedvejočiau,kad tik pas Vytautę. Ačiū Jai!

 12. Atsakyti
  Odeta

  Tariame didelį ačiū Vytautei! Nuostabi specialistė, puikiai išmano savo darbą, po kiekvienos mankštelės grįžusi namo dukrytė parodydavo pažangą. Žino kaip prieiti prie vaikų, susidraugavo su dukryte labai greitai. Visuomet duodavo namų darbų, tad klausant Vytautės nurodymų galima pasiekti puikių rezultatų. Pradėjome mankštas lankyti ~4 mėn dėl silpnos pečių juostos, o 7mėn jau paleido mus, nes dukrytė kuo puikiausiai ropojo, pati atsisėdo, atsistojo.

 13. Atsakyti
  Rasa Grigaliūnienė

  Puiki specialistė, atsako į visus rūpimus klausimus, puikiai supranta vaikučius. Bendravome beveik pusę metų ir tikrai matėme pažangą. Kartu su Vytaute Domas išmoko sėdėti šliaužti ir ropoti. Vaikas po mankštų nors ir pavargęs, bet būdavo geros nuotaikos. Domas nebendrauja su svetimais žmonėmis ir nevisus prisileidžia, tačiau su Vytaute buvo labai geri draugai, o tai daug ką pasako. Linkime jums sėkmės darbuose.

 14. Atsakyti
  Ugnė ir Adas

  Ne tik savo srities profesionalė, bet ir nuostabus, šiltas žmogus! Labai labai džiaugiamės praėjusia reabilitacija, pasiektais rezultatais ir labai pasiilgstam mankštų pas Vytautę! Nuoširdžiausios rekomendacijos 💯❤️

 15. Atsakyti
  Egle

  Vytautė puiki specialistė, su Jokūbėliu pradėjo mankštintis nuo 2mėn ir savo kelione tesėm iki metuku. Visada atsakydavo į rūpimus klausimus, visada patardavo ką reikia daryti, nuramindavo mama, kad viskas gerai. Pasiekeme puikių rezultatų ir tikslas iki metuku vaikščioti buvo pasiektas. Norim su Jokūbėliu pasakyti didelį ačiū už mankšteles taip pat už visada gera ir pozityvia nuotaika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *