KARDIOLOGIJA

KARDIOLOGIJA

Širdies ir kraujagyslių ligos – vienos daugiausiai gyvybių nusinešančių ligų visoje Europoje. Remiantis statistika, daugiau nei 60 mln. žmonių Europos Sąjungoje serga širdies ir kraujagyslių ligomis, o kasmet šis skaičius išauga 13 mln. naujų atvejų.

Siekiant išvengti širdies ir kraujagyslių ligų, o prireikus sėkmingai jas gydyti, būtina patyrusių gydytojų pagalba. „Altamedica“ šeimos klinikų gydytojai kardiologai gydo sergančius širdies ir kraujagyslių ligomis, taip pat aktyviai vykdo prevencines programas, siekdami padėti pacientams užkirsti kelią širdies ir kraujagyslių ligų vystymuisi. Individualus dėmesys kiekvienam pacientui, bendradarbiavimas su įvairių sričių gydytojais ir specialistais, nuosekliai atliekami kardiologiniai tyrimai leidžia tiksliai nustatyti širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimus bei paskirti efektyvų gydymą. Kad pacientams būtų greitai ir tiksliai atlikti būtiniausi tyrimai, „Altamedica“ Marijampolė, Ukmergė ir Kaunas kardiologijos klinika turi modernią diagnostikos įrangą.

GYDYTOJAI​

Prisirašiusiems pacientams, € Neprisirašiusiems pacientams, €
Gydytojo kardiologo konsultacija* 55 60
*Kreipiantis pirmą kartą, paslauga visuomet suteikiama atliekant ultragarsinį širdies tyrimą, kurio kaina nurodyta žemiau.
Pakartotinė gydytojo kardiologo konsultacija* Nemokama Nemokama
*Pakartotinė konsultacija nemokama, kai ją paskiria gydantis gydytojas kardiologas.
Ultragarsinis širdies tyrimas 55 60
Elektrokardiograma 12 15
Veloergometrija 55 60
Miego arterijų ultragarsinis tyrimas* 17 20
*Vertinamas miego arterijų intimos-medijos sluoksnio storis, ieškoma aterosklerotinių plokštelių.
Holter monitoravimo tyrimas 35 40
Paslaugų paketai
Bazinis kardiologinis ištyrimas* 125 130
*Gydytojo kardiologo konsultacija, ultragarsinis širdies tyrimas, elektrokardiograma.
Išplėstinis širdies ir kraujagyslių sistemos ištyrimas* 190 200
*Gydytojo kardiologo konsultacija, ultragarsinis širdies tyrimas, elektrokardiograma, veloergometrija, miego arterijų echoskopija.

 Su šeimos gydytojo siuntimu, €Be šeimos gydytojo siuntimo, €
Pirminė konsultacijaNemokamai50
Pakartotinė konsultacijaNemokamai30
Konsultacija su širdies echoskopijaNemokamai80
Holterio monitoravimas66
Veloergometrija (fizinio krūvio mėginys)Nemokamai55

Išsamus širdies ir kraujagyslių ištyrimas:

  1. Veloergometrija
  2. Širdies echoskopija
  3. Kaklo kraujagyslių echoskopija
  4. Arterijų funkcijos tyrimai (arterijų standumo tyrimas ir endotelio)
  5. Kardiologo konsultacija
Pagal programą nemokamai190

Palikti atsiliepimą:

Atsiliepimai:

Atsiliepimų nėra.

PASLAUGOS TEIKIAMOS

KADA KREIPTIS Į KARDIOLOGĄ?

Svarbu žinoti, kad sergamumas širdies ir kraujagyslių ligomis vis jaunėja, todėl į gydytoją kardiologą pravartu kreiptis ne tik vyresnio amžiaus, bet ir jaunesniems asmenims, ypač, jei:

KARDIOLOGŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS

Kaip ir bet kuri medicinos sritis, taip ir kardiologija turi tam tikrą pacientų diagnostikos ir gydymo modelį, kurį sudaro specialistų konsultacijos, laboratoriniai tyrimai ir atitinkami gydymo metodai.

Dažniausiai užduodami klausimai

  1. Ar gydytojo kardiologo konsultacijai reikia siuntimo?

Apsilankyti pas gydytoją kardiologą gali tiek prisirašę prie „Altamedica“ šeimos klinikų pacientai, tiek neprisirašę. Šeimos gydytojo siuntimas nėra reikalingas, išskyrus tiems, kurie nori nemokamai atlikti širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos programą.

  1. Ar klinikoje teikiama nemokama gydytojo kardiologo konsultacija pagal programą?    

Taip, 40–60 metų (imtinai) vyrams ir moterims, kuriems nustatytas bent vienas rizikos veiksnys, priklauso nemokama gydytojo kardiologo konsultacija. Tokiu atveju, šeimos gydytojas išduoda siuntimą pas gydytoją kardiologą tolesniam ištyrimui. Daugiau apie informacijos apie šią programą galite rasti paspaudę pateiktą nuorodą

  1. Kaip užsiregistruoti pas gydytoją kardiologą?

Registracija pas gydytoją kardiologą – paprasta ir greita. Užsiregistruoti konsultacijai pas šį ar bet kurį kitą „Altamedica“ gydytoją ar specialistą galite telefonu („Altamedica“ klinikų Marijampolės, Ukmergės ir Kauno kardiologijos registratūra) arba internetu per registracijos platformą Mano daktaras.

Kas yra kardiologija?

Tai – medicinos mokslo šaka, kuri apima širdies ir kraujagyslių ligų diagnostiką, gydymą ir prevenciją. Todėl šioje medicinos srityje didelis dėmesys skiriamas širdies ir kraujagyslių ligų (pvz., aterosklerozės, arterinės hipertenzijos ar miokardo infarkto) gydymui. Taip pat pacientų, turinčių širdies ir kraujagyslių sutrikimų (pvz., patyrusių širdies priepuolį ar širdies ritmo sutrikimų), gyvenimo kokybei gerinti ir išgyvenamumui didinti.