Kartu mes galime daugiau! Kartu su asociacijos nariais siunčiame pagalbą Ukrainai

 

Praėjusi savaitė įrodė, kad esame stiprūs ir neįveikiami tik veikdami kartu. Svarbus kiekvienas, savomis priemonėmis ir būdais prisidedantis prie pagalbos Ukrainai, esant sudėtingoms, pasaulį sukrėtusio karo aplinkybėms.

Lietuvos privačių sveikatos priežiūros įstaigų asociacija sutelkė savo narius  – privačias medicinos įstaigas, suteikti paramą medicinos įranga, priemonėmis ir vaistais Ukrainos broliams ir sesėms, jų, mūsų bei viso pažangaus demokratinio pasaulio kovoje su žudančiu ir griaunančiu agresoriumi.

Asociacija, bendradarbiaudama su „Blue/Yellow“ paramos Ukrainai organizacija, praeitą ketvirtadienį išsiuntė į Ukrainą pirmąją siuntą – sukomplektuotą greitosios medicinos pagalbos automobilį, pilną karo lauko sąlygoms skirtos medicinos įrangos, priemonių bei medikamentų.

Šiandieną į Ukrainą išvyksta jau ir antroji siunta – 12 palečių pačių reikalingiausių medikamentų, medicinos priemonių. Šios Asociacijos siunčiamos siuntos paramos vertė viršija 50.000 Eur.

Šalia to, Asociacijai priklausančios privačios sveikatos priežiūros įstaigos individualiai skyrė dešimtis tūkstančių eurų vertės paramą nuo karo kenčiančiai Ukrainai.

Tikime, kad mūsų visų indėlis išgelbės daug gyvybių. Net jei išgelbės bent vieną – tikslą būsime pasiekę.

Svetimos nelaimės nebūna. Ukrainos tautos skausmas giliai sukrėtė kiekvieną iš mūsų. O kartu mes nenugalimi! Kviečiame prisidėti visus, kurie gali pačiais įvairiausiais būdais ir priemonėmis, nuo fiziškai nusiųsto ir būtinai reikalingo daikto, iki tinkamos informacinės žinutės.

Tegyvuoja laisva Ukraina!

ХАЙ ЖИВЕ ВІЛЬНА УКРАЇНА!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *