Registracija konsultacijoms pas kraujagyslių chirurgą Spalio 1-ai dienai

Kam reikalinga kraujagyslių chirurgo konsultacija?

Kraujagyslių chirurgo konsultacijos metu: gali būti nustatomos rankų, kojų ar kaklo arterijų susiaurėjimas, sustandėjimas; gali būti nustatomos kraujagyslių ligos, giliųjų venų pakitimai;

Registracija kraujagyslių chirurgo konsultacijai

Spalio 1 dieną konsultacijoms priima Kraujagyslių chirurgas Gintaris Lionginas Vilkevičius.
Konsultacijos vyks Šiaurės klinikoje, Šiaurės pr. 8C, Kaunas, 15:00 – 17:30
Registruotis galite:
📞8 37 387101, 8 37 387102, 8 611 47273
💻e-pacientas.lt registracijos platformoje
Gydytojo konsultacija – 29 €
Gydytojo konsultacija ir echoskopinis ištyrimas – 58 €

Kokios yra dažniausiai pasitaikančios kraujagyslių ligos?

-Aterosklerozė – dar kitaip vadinama kraujagyslių susiaurinėjimu – tai lėtinė arterijų sienelių liga, dar vadinama kraujagyslių „kalkėjimu“. Riebalai ir kalcis kaupiasi ant kraujagyslių sienelių, ko pasekoje susidaro ateromos – randėjančios plokštelės ir pradedam mažėti kraujagyslių plotis. Sumažėjus kraujagyslių pločiui: kraujas neprateka ir pradeda formuotis kraujo krešuliai; sutrinka kraujotakos sistema; sutrinka organizmo aprūpinimas deguonimi, maisto medžiagomis ir vitaminais.
Aterosklerozė yra besimptomė, todėl žmogus nejaučia jokių simptomų, kol liga smarkiai neprogresuoja. Daugelį metų vykęs kraujagyslių „kalkėjimas“ paūmėja staiga. Negydoma aterosklerozė pažeidžia viso organizmo kraujagysles. Dažniausiai nukenčia širdies, smegenų, inkstų, žarnyno, rankų ir kojų kraujagyslės.
Aterosklerozė dažniausiai vystosi: rūkantiems, į nutukimą linkusiems žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu, turintiems padidėjusį cholesterolio kiekį kraujyje.
– Varikozė – lėtinis venų nepakankamumas arba išsiplėtusių venų liga. Ši liga vystosi, kai dėl nesandarių venų vožtuvų, kraujas ima tekėti atbuline kryptimi, ir pradeda kauptis pernelyg daug kraujo, kas išplečia pavirštines kojų venas.
Pacientui, turinčiam nusiskundimų, dėl išsiplėtusių kojų venų, pirmiausia reikėtų kreiptis į kraujagyslių chrurgą konsultacijai ir atlikti kojų venų echoskopinį ištyrimą. Tuomet gydytojas gali nuspręsti, koks gydymas yra reikalingas.
Negydoma venų varikozė gali peraugti į  rimtas komplikacijas. Viena jų – trofinės opos. Opa – tai “atviri vartai” infekcijai į organizmą patekti. Sunkiausios iš galimų bakterinių komplikacijų – sepsis ir mirtis.
Be trofinių opų, poodinių arba paviršinių kojų venų išsiplėtimas gali grėsti ir kitomis rimtomis bėdomis. Viena jų – paviršinių venų uždegimas, kuris kyla susidarius trombams venose. Krešuliai gali pasiekti giliąsias venas, o iš ten nukeliauti į plaučius, sukeldami plaučių arterijos tromboemboliją ir ūmią mirtį.
Jeigu jaučiate panašius simptomus, nelaukite ir registruokitės pas kraujagyslių chirurgą jau šiandien!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *