ALEX2 MAKROGARDELĖS MIŠRIŲ ALERGENŲ TYRIMŲ RINKINYS (295 alergenai)

ALEX2 – vienas inovatyviausių ir tiksliausių alergijų tyrimų, apimantis net 99 % dažniausių alergenų. Šiuo tyrimu nanotechnologijų pagalba galima nustatyti paciento jautrumą net 295 specifiniams alergenams: 117 ekstraktų ir 178 molekuliniams alergenams. Taip pat atliekamas pradinis alergijos tyrimas – imunoglobulinas IgE, kuris reikalingas bendrai būklei įvertinti. Atlikus šį kompleksinį alergenų tyrimą nereiks nerimauti, kad likote dėl kažko neišsityrę – tiksliai žinosite, ar jūsų simptomai yra nulemti alergijos, ar – kitų būklių.

ALEX2 tyrimo privalumai:

Kada rekomenduojama atlikti ALEX2 tyrimą?

Tiriami alergenai:

 Prisirašiusiems pacientams, €Neprisirašiusiems pacientams, €

ALEX2 makrogardelės mišrių alergenų 189 rinkinys (295 alergenai)

189 € 199 € 

 

Kodėl naudinga tirti ne tik įprastus, bet ir molekulinius alergenus?

Ilgą laiką alergijų diagnostikoje buvo atliekami tik įprastų alergenų tyrimai, kitaip vadinami alergenų ekstraktais (pvz., alergijos lazdynų riešutams, beržų žiedadulkėms, obuoliams ar pienui). Tačiau buvo pastebėta, kad tam pačiam alergenų ekstraktui alergiškiems asmenims pasireiškia skirtingi simptomai: vieniems alergenas gali nesukelti jokių sunkių pasekmių, kitiems – gali iššaukti gyvybiškai pavojingą anafilaksinę reakciją.

Atkreipus dėmesį į molekulinę alergologiją, paaiškėjo, kad kiekvieną alergeną sudaro daugybė baltymų molekulių, pasižyminčių skirtingomis savybėmis. Todėl kiekvienas asmuo gali būti alergiškas vienai arba kelioms to paties alergeno molekulėms, o tai lemia, ar asmuo privalės vengti alergeno, o gal pavyks išgydyti alergiją visam laikui. Siekiant individualiai ir tiksliai įvertinti kiekvieno alergiško asmens įsijautrinimą alergenui, pradėta taikyti analogų neturintį, mokslu paremtą, ypač jautrų ir išsamų ALEX alergijų tyrimą.

Šiam tyrimui nereikia specialiai pasiruošti – mėginiui kraujas gali būti paimtas bet kuriuo paros metu, pacientui pavalgius ir nevalgius. Tinkamas ne tik kraujas iš venos, bet ir iš piršto. Prieš tyrimą nereikia nutraukti antialerginių vaistų vartojimo.

TYRIMAS ATLIEKAMAS:

Lašo šeimos klinikoje tyrimai atliekami visą dieną, nuo 8 iki 17 val. (kitose klinikose tyrimai įprastai atliekami iki 11 val.).Atsiliepimų nėra.