IŠTYRIMO PROGRAMA VAIKAMS

Prasidėjus vasarai, tėveliai, auginantys vaikus, po truputį pradeda ruoštis mokyklai. Dažniausiai šis pasiruošimas prasideda nuo profilaktinio vaikų sveikatos patikrinimo. Nors vasarą vaikai ne tokie imlūs ligoms, tačiau, pradėję lankyti darželius ar mokyklas, ima dažniau sirgti.

Siekiant palaikyti sklandų vaiko augimo procesą, būtina atidžiai stebėti vaiko sveikatą ir atlikti ne tik privalomus, bet ir išsamius kraujo bei laboratorinius tyrimus. Norėdami palengvinti vaikų sveikatos stebėseną ir skatindami profilaktinius apsilankymus, „Altamedica“ gydytojai, atsižvelgdami į visuomenėje labiausiai paplitusias ligas ir jų simptomatiką, sudarė išsamią vaikų sveikatos ištyrimo programą.

Svarbu

Mokslinių tyrimų duomenimis, Lietuvoje tik kas dešimtas vaikas – visiškai sveikas, todėl raginame tėvus suprasti, kad išsamūs tyrimai – patikimiausias būdas užbėgti ligoms už akių.

 Prisirašiusiems pacientams, €Neprisirašiusiems pacientams, €
Ištyrimo programa vaikams25 €30 € 

 

Ištyrimo metu tiriami:

Pasinaudokite akcija šiose klinikose:

Altamedica Lašo šeimos klinikoje tyrimai atliekami visą dieną, nuo 8 iki 17 val. (kitose klinikose tyrimai įprastai atliekami iki 11 val.).Atsiliepimų nėra.