NAUJIENA! Rankų masažas ir parafino vonelės terapija.

Rankos?
Ar darbo įrankis?
Palepink savo rankas, leisk joms atsipalaiduoti po dienos darbų.

RANKŲ MASAŽAS – tai greitas ir paprastas būdas, suteikiantis naudą sveikatai. Pagerėja rankų ir pirštų judesiai, kraujo cirkuliacija, sumažėja trigerinių taškų – riebalinių mazgelių – kiekis rankų raumenyse.

Kraujotakos pagerėjimas yra viena iš svarbiausių masažo terapijos naudų sveikatai. Pagerėjusi kraujotaka pažeistuose audiniuose padeda paspartinti gijimą, pritraukdama daugiau maistinių medžiagų į pažeistą vietą ir pašalindama kenksmingus metabolinius šalutinius produktus, kurie linkę kauptis audiniuose po traumos.

Rankų masažas padeda atsikratyti įsitempusių rankų raumenų skausmo, sumažina randinį audinį ir blogą sukibimą, dėl ko padidėja pirštų ir riešo judrumas bei rankos judesiai ir lankstumas. Todėl labai svarbu, kad laikas nuo laiko būtų atliekamas rankų masažas ir būtų išvengta šių problemų.

Rankų masažas rekomenduojamas: esant riešo ir alkūnės skausmams, po rankų lūžių ar tirpimo, esant sutrikusiai kraujotakai ar pirštų funkcijai bei po intensyvesnio fizinio krūvio ar sėdėjimo prie kompiuterio.

 

PARAFINAS – tai baltas arba bespalvis minkštas, kietas vaškas, pagamintas iš sočiųjų angliavandenių.

Parafino vonelė naudojama kaip grožio ir gydymo terapija. Vaškas veikia kaip natūralus minkštiklis, padedantis padaryti odą elastingą ir minkštą bei stiprinti nago plokštelę. Gydymo pabaigoje, jaučiamas drėgmės padidėjimas odoje. Ši terapija gali padėti atidaryti poras ir pašalinti negyvas odos ląsteles, o tokiu būdu, oda atrodo švelnesnė ir jaunesnė.

Karštis nuo vaško, taip pat padeda laikinai sušvelninti skausmus ir pagerinti kraujo cirkuliaciją.
Veiksmingas esant tokioms ligoms:

  • Osteoartritas;
  • Reumatoidinis artritas;
  • Fibromialgija;
  • Ir kitos su sąnarių mobilumu susijusios ligos.

Taip pat tinka esant sausgyslių patempimams; sutrikusioms pirštų funkcijoms (po traumų ar insulto); po rankų kaulų lūžių; esant pirštų ar rankų tirpimui bei tunelinio riešo kanalo sindromo gydymui.

Parafinas veikia kaip šilumos terapijos forma ir gali padėti didinti kraujo tekėjimą, raumenų atsipalaidavimą, susilpninti sąnarių standumą, sumažinti skysčių susilaikymą, paraudimą ir patinimą bei raumenų spazmus ir uždegimą.

Nerekomenduojama atlikti parafino vonelės terapijos, esant:

  • Blogai kraujotakai;
  • Sustingimui rankose;
  • Diabetui;
  • Bėrimams ar atviroms opoms.

Reguliarus parafino rankų gydymas gali padėti atsipalaiduoti sąnariams ir sumažinti skausmą rankose prieš fizinę terapiją ar kitus pratimus.
SPA šiluma ir rankų masažas yra atpalaiduojanti priemonė, padedanti atsikratyti streso taip pat, kaip ir šilta vonia.

___________________________________________________

Procedūros kaina – TIK 12 eur.

Registracija: 8 649 30256
Altamedica Reabilitacijos klinika
Šiaurės pr. 8A, Kaunas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *