Neramus, mažai ir jautriai miegantis kūdikis ir hidroterapija

Hidroterapija – novatoriška lavinamoji procedūra, padedanti aktyvinti fizinę ir kognityvinę kūdikio raidą, kūdikiui plūduriuojant ir mankštinantis vandenyje. Apie kūdikių hidroterapiją ir jos naudą girdėję daugelis tėvų. Ši naudinga ir smagi patirtis džiugina ir kūdikius, ir jų tėvus – itin žavu stebėti kūdikį bei jo judesius vandenyje, o labiausiai tėvus sužavi – nardymas.

Plačiau apie kūdikių hidroterapijos naudą pasakoja „Altamedica“ reabilitacijos klinikos vyr. kineziterapeutė Vytautė Bernotienė, kuri nemažą savo karjeros dalį paskyrė darbui kūdikių hidroterapijos srityje – vesdama hidroterapijos procedūras mamoms su kūdikiais bei pati plukdydama kūdikius.

Hidroterapija: kokią naudą teikia?

Rašydama magistro darbą kūdikių hidroterapijos tema, specialistė nagrinėjo įvairius mokslinius straipsnius, kuriuos apibendrindama išskiria pagrindinius hidroterapijos poveikius bei naudas kūdikio organizmui:

– Horizontali kūno padėtis ir vandens spaudimas suaktyvina kardiovaskuliarinę sistemą;
– Teigiamai veikia visas kūdikio raidos sritis;
– Atliekant veiksmus vandenyje, dėl vandens fizinių savybių stiprinami kūno raumenys;
– Teigiami pokyčiai esant raumenų tonuso pakitimams;
– Vanduo – kūdikiui natūrali ir saugi aplinka, panaši į tą, kurioje jis buvo prieš gimstant;
– Motorinių įgūdžių lavėjimas;
– Pasitikėjimo savimi lavinimas;
– Teigiamas poveikis nervų sistemai;
– Teigiamas poveikis miego trukmei bei kokybei.

Hidroterapiją galima taikyti profilaktiškai, kaip judėjimo formą tipinės raidos vaikams, o dėl teigiamo poveikio nervų sistemai bei miegui specialistė šią procedūrą visad rekomenduoja tėvams, auginantiems neramų, mažai bei jautriai miegantį ar didelio raumenų tonuso kūdikį.

Kilus klausimų dėl kūdikių hidroterapijos arba norint sužinoti, kokia kineziterapijos forma (vandenyje ar sausumoje) būtų tinkamesnė Jūsų kūdikiui, kviečiame konsultuotis su „Altamedica“ klinikoje dirbančiais vaikų kineziterapeutais, kurie padės rasti geriausius sprendimus sklandžiai Jūsų kūdikio raidai.

Hidroterapijos kainos

  • Hidroterapija (kūdikių mankšta, plukdymas, plūduriavimas vandenyje) su kineziterapeutu (grupėje iki 3 kūdikių) (30 min) 1k. 23 eur.
  • ABONEMENTAS Hidroterapija (kūdikių mankšta, plukdymas, plūduriavimas vandenyje) su kineziterapeutu (grupėje iki 3 kūdikių) (30 min) 5k. 100 eur.
  • Hidroterapija su plaukimo reikmenimis (kūdikių mankšta, plukdymas, plūduriavimas vandenyje) su kineziterapeutu (grupėje iki 3 kūdikių) (30 min) + plaukimo reikmenys 1k. 25 eur.
  • ABONEMENTAS Hidroterapija su plaukimo reikmenimis (kūdikių mankšta, plukdymas, plūduriavimas vandenyje) su kineziterapeutu (grupėje iki 3 kūdikių) (30 min) + plaukimo reikmenys 5k. 110 eur.
  • Individuali hidroterapija mažojoje vonelėje (kūdikių mankšta, plukdymas, plūduriavimas vandenyje) su kineziterapeutu (iki 4-5 mėn; 7 kg.) (30min.) 1k. 25 eur.
  • ABONEMENTAS Individuali hidroterapija mažojoje vonelėje (kūdikių mankšta, plukdymas, plūduriavimas vandenyje) su kineziterapeutu (iki 4-5 mėn; 7 kg.) (30min.) 5k. 110 eur.

 

Registracija:

8 649 30256

reabilitacijosklinika@altamedica.lt

Laukiame Jūsų Vaikų reabilitacijos klinikoje!

Šiaurės prospektas 8C, Kaunas. (2 aukštas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *