DANTŲ IMPLANTAVIMAS

Dantų netekimas – viena opiausių ir aktualiausių pacientų problemų. Dantys iškrenta dėl paveldimumo arba dėl netinkamos dantų priežiūros įgyto periodontito, patyrus dantų traumas, negydant pulpito, susidarius cistoms bei dėl kitų priežasčių.

Netekus dantų, į jų vietą pasislenka greta esantys dantys, nyksta kaulinis audinys, pakinta veido forma, žmogus vizualiai atrodo vyresnis negu yra. Po šio nemalonaus reiškinio suprastėja gyvenimo kokybė, žmogaus socialinis gyvenimas. Dėl prasčiau sukramtomo maisto gali išsivystyti virškinamojo trakto ligos, kiti negalavimai.

Todėl netekus danties, ilgai delsti nereikėtų, nes gydymas taps sudėtingesnis ir ilgesnis. Viena išeičių – gydymas įsriegiamais dantų implantais.

Dantų implantų privalumai

    1. Chirurginė dalis: pasitelkus specialius įrenginius žandikaulyje suformuojama ertmė implantui. Implantas įsriegiamas į alveolinį kaulą ir paliekamas prigyti porai mėnesių. Tuomet ant implanto tvirtinamas laikinas danties vainikėlis.
    2. Chirurginė dalis: ant implanto užsukama gijimo galvutė. Šis etapas gali būti praleidžiamas, jei gijimo galvutė užsukama pirmojo etapo metu. Viskas priklauso nuo konkrečios klinikinės situacijos.
    3. Protezavimo dalis: ant prigijusio implanto fiksuojamas norimos spalvos ir konstrukcijos danties vainikėlis.

    Implantacijos metu taikoma vietinė nejautra. Po chirurginės minioperacijos skiriama antibiotikų ir nuskausminamųjų. Vizito, kurio metu implantuojama, trukmė priklauso nuo sriegiamų implantų kiekio. Įprastai nuo implanto įsriegimo iki protezavimo vidutiniškai praeina 3–6 mėn. Tam tikrais atvejais galima ir momentinė implantacija, kai vos vieno vizito metu išraunamas dantis ir jo vietoje įsriegiamas dantų implantas.

Svarbiausias veiksnys operacijos sėkmei – profesionalumas ir patirtis, kurią gali pasiūlyti „Altadentoje“ dirbantys gydytojai.

Dar vienas sėkmės garantas – pakankamas kaulinio audinio kiekis. Jei kaulinis audinys labai suiręs, prireikia papildomų procedūrų, pavyzdžiui, sinuso pakėlimo operacijos.

Labai svarbūs ir patys implantai. „Altadenta“ klinika pacientams rekomenduoja Straumann implantus. Šie šveicariški implantai atitinka šiuolaikinės implantologijos kokybės standartus. Tai populiariausi dantų implantai pasaulyje, nes:

- Visiems Straumann dantų implantams suteikiama viso gyvenimo tarptautinė garantija. Ji galioja net 70-yje pasaulio šalių.

- Straumann implantai pripažinti puikiai prigyjančiais: net 98-100 proc. pacientų nebereikia pakartotinės procedūros.

Dantų implantai yra gaminami iš titano lydinio. Titanas implantams naudojamas jau apie pusę amžiaus. Šis metalas – lengvas, labai tvirtas, atsparus korozijai ir biologiškai suderinamas su žmogaus organizmu.

DANTŲ IMPLANTAVIMO KAINOS

Pateikiame dažniausiai pasitaikančių implantavimo ir protezavimo ant implantų kainų skaičiavimo pavyzdžius. Dėmesio, implantavimo kainos yra orientacinės, kiekvieno paciento atvejis yra individualus, tiksli kaina apskaičiuojama tik po konsultacijos su gydytoju.

vieno-danties-implantavimas-altadenta

Vieno danties implantavimas

Su implantu STRAUMANN

640 €

Gijimo galvutė

60 €

Atrama

nuo 59 €

Vainikėlis ant implanto

nuo 400 €

Kaina nuo

1159 €

keliu-dantu-implantavimo-kaina-altadenta

Kelių dantų implantavimas

Su implantais STRAUMANN

640×2 €

Gijimo galvutės

60×2 €

Atramos

nuo 59 €

Vainikėlis ant implanto

nuo 400×3 €

Kaina nuo

2659 €

viso-zandikaulio-implantavimo-kainos-altadenta

Viso žandikaulio implantavimas

 

Su implantais STRAUMANN

640×4 €

Gijimo galvutės

60×4 €

Atramos

nuo 59 €

Protezas ant 4 implantų

2500 €

Kaina nuo

5359 €

isimamas-protezas-visam-zandikauliui-altadenta

Viso žandikaulio implantavimas ir protezavimas

 

Su implantais MEDENTIKA

480×2 €

Gijimo galvutės

60×2 €

Plokštelė ir lokatorių fiksacija

600 €

Kaina VISO

1680 €

KLINIKA