DANTŲ PLOMBAVIMAS

Plombuojant įprastu būdu šiandien dažniausiai gydomi ėduonies (karieso) pažeisti dantys. Kariesas – tai liga, kai bakterijų išskiriamos rūgštys ardo kietuosius danties audinius. Laiku neužplombavus danties, ėduonis atlieka savo „juodą“ darbą, plinta, pasiekia ir gilesnius audinius. Todėl pirmiausiai dantys tampa jautrūs šaltam, šiltam, saldžiam maistui. Dantų negydant ir neplombuojant, laikui bėgant pacientus ima kamuoti skausmas, dantis tampa nebe toks tvirtas, gali nulūžti. Stipriai karieso paveiktą dantį reikia pašalinti. Todėl pajutus net ir nedidelį skausmą, reikėtų susirūpinti.

Šiuolaikinis dantų plombavimas

Danties plombavimas – tai įvairių defektų pašalinimas, ertmes užpildant kompozitinėmis medžiagomis. Dantys plombuojami siekiant minkštuosius audinius apsaugoti nuo danties nervo – pulpos – uždegimo. Taigi tik plombuojant mikroorganizmai neprasiskverbia iki gilesnių vidinių danties audinių. Vienareikšmiškai dantų plombavimas – tai universaliausia ir dažniausiai teikiama odontologinė procedūra.

Dantų plombavimo eiga

Altamedica šeimos klinikose prisirašiusiems pacientams taikoma 10 % nuolaida atrinktoms paslaugoms, teirautis Altadenta registratūroje +370 640 57717

 

 Kaina, € 
Danties plombavimas stiklo jonomerine plomba30 - 45
Anatominis danties plombavimas kompozitine plomba50 - 70
Priekinio danties plombavimas sluoksniavimo technika85
Pilnas paviršiaus dengimas100
Danties gydymas Biodentin medžiaga60
Danties atstatymas su stiklo pluošto kaiščiu (po kanalų gydymo)95
Plombos pataisa15 - 25

Populiariausios šiandien – šviesoje kietėjančios kompozitinės medžiagos, geriau žinomos kaip helio plombos. Jų nusidėvėjimo laikas panašus kaip ir natūralaus danties, o sutvirtėja palaipsniui, veikiant intensyviai šviesai. Šiuolaikinės plombos – labai patvarios ir ilgalaikės, odontologų bei pacientų plačiai vertinamos dėl savo estetinių savybių. Klinikos „Altadenta“ specialistai plombos atspalvį parenka itin tikslai, taigi ji susilieja su natūralaus danties spalva.

Šiuolaikinėje odontologijoje naudojama moderni aparatūra, todėl visos su dantų plombavimu susijusios procedūros atliekamos be diskomforto, greičiau ir efektyviau. Tegul apsilankymai odontologijos klinikoje jums daugiau nebeasocijuoja su nemaloniu gręžimu ir skausmu.

KLINIKA