Otorinolaringologija

OTORINOLARINGOLOGIJA

Gydytojas otorinolaringologas (kitaip LOR gydytojas) rūpinasi pacientų ausų, nosies ir gerklės ligų diagnostika ir gydymu. „Altamedica“ Vilkmergės klinikoje, įsikūrusioje Ukmergėje, dirba LOR gydytojas, kuris pacientus konsultuoja sutrikus klausai, uoslei, skoniui ir pusiausvyrai.

LOR gydytojo konsultacija

Konsultacijos metu LOR gydytojas išklauso paciento nusiskundimus. Vėliau atlieka apžiūrą ir būtinus instrumentinius tyrimus, kurie leidžia patvirtinti arba paneigti diagnozę. Dažniausiai gydytojas atlieka:

Kokias ligas dažniausiai gydo LOR gydytojai?

GYDYTOJAI

 Su šeimos gydytojo siuntimu, €Be šeimos gydytojo siuntimo, €
Gydytojo otorinolaringologo pirminė konsultacijanemokamai50
Gydytojo otorinolaringologo pakartotinė konsultacijanemokamai30
Gydytojo otorinolaringologo konsultacija su audiogramanemokamai80

Vizito pas LOR gydytoją nereikėtų atidėlioti, kai ima skaudėti gerklę, pakyla temperatūra, atrodo, kad gerklės skausmas primena anginą ir darosi sunku išsižioti. Šie simptomai gali reikšti peritonzilinį pūlinį, kurį būtina kuo skubiau gydyti stacionare. Taip pat pasirodyti LOR gydytojui reikėtų ir esant ilgam, savaime nepraeinančiam užkimimui ar ausų užgulimui.

Palikti atsiliepimą:

Atsiliepimai:

Atsiliepimų nėra.

Kada kreiptis į LOR gydytoją?

Vargina nemalonūs ausų ar gerklės simptomai? Nelaukite, kol situacija pablogės. Registracija pas LOR gydytoją – greita ir paprasta. Jums tereikia susisiekti su „Altamedica“ Vilkmergės klinikos registratūra ir pasirinkti patogų vizito laiką.