Fizioterapija

Fizioterapija

Fizioterapija – ligų ir traumų gydymas natūraliais bei dirbtiniais fizikiniais veiksniais. Tai neatsiejama reabilitacijos dalis, kuri skatina audinių kraujotaką, slopina uždegimą, padeda sumažinti ar visiškai panaikinti skausmą, sustiprinti nusilpusius raumenis, sutvirtėti po traumų ar kitų judamojo aparato sutrikimų. Procedūrų dėka greičiau atstatomas darbingumas, pagerėja gyvenimo kokybė, emocinė savijauta.

Taikomos fizioterapijos procedūros:

  • elektroterapija BTL aparatu;
  • ultragarso terapija BTL aparatu;
  • magnetinė terapija;
  • limfodrenažinis masažas;
  • lazerio terapija;
  • parafino vonelė.

Elektroterapija (BTL aparatu) – procedūros metu elektros srove veikiami sąnariai, pažeisti minkštieji audiniai ir raumenys. Sudirginus nervų ir raumenų struktūras, jos aktyvina veiklą, stiprina raumenų jėgą, tonusą ir ištvermę, malšina skausmus. Elektroterapija gerina audinių kraujotaką bei medžiagų apykaitą.

Ultragarsas BTL aparatu – tai gydymo metodas, kurio metu garso bangomis (virpesiais) skatinamas audinių atsinaujinimas, mažinamas pažeistos vietos jautrumas, skausmas, patinimas, uždegimas, raumenų spazmai. Didinamas raumeninių skaidulų, randų elastingumas, gerinama vietinė kraujotaka, medžiagų apykaita, kapiliarų laidumas. Tai viena efektyviausių reabilitacijos procedūrų, kurios nauda ir poveikis pastebimas vos po kelių kartų.

Ultragarso terapija rekomenduojama stuburo skausmams mažinti, gydyti distrofines sąnarių, kvėpavimo sistemos ligas, pagreitinti kaulų, raiščių gijimą.

Magnetinė terapija – procedūra, kurios metu organizmas veikiamas nuolatiniu arba kintamuoju žemo dažnio magnetiniu lauku. Magnetinis laukas slopina lėtinį skausmą, skatina kraujotaką, plečia kraujagysles, veikia kraujo krešėjimo sistemą. Naudojant magnetinius laukus slopinamas pabrinkimas, uždegimas, peršėjimas, skausmas ir alergija. Magnetinė terapija veikia kaulus, limfos skysčius ir raumenis, padeda atsigauti reabilitacijos metu.

Limfodrenažinis masažas – procedūra, kuri suaktyvina limfos tekėjimą, kraujotaką, skatina skysčių, toksinų ir riebalų sankaupų pasišalinimą iš organizmo, tinka gydyti šąlančioms kojoms. Rekomenduojama atlikti kai išryškėja veninė ar limfinė edema (potrauminė ar pooperacinė), taip pat kai sutrinka kraujotaka galūnėse, pasireiškia hemiparezė ar raumenų hipotrofija.

Tai puiki procedūra esant kojų nuovargiui, kuris pasireiškia ilgai dirbant stovimą ar sėdimą darbą. Limfodrenažinis masažas gerina kraujo cirkuliaciją ir mažina išsiplėtusių paviršinių venų matomumą.

Lazerio terapija –  gydymas, naudojant specialiaus lazerio spindulius, kurie skatina audinių atsinaujinimą, slopina skausmą ir mažina uždegimą. Lazerio spinduliai veikia biologiškai aktyvius kūno taškus ir skatina medžiagų apykaitą bei stiprina imuninę sistemą. Lazerio terapija skiriama esant įvairioms kaulų ir raumenų traumoms, ausų, nosies, gerklės, odos ir periferinės nervų sistemos ligoms, esant kvėpavimo sistemos sutrikimams.

Parafino vonelė  naudojama kaip grožio ir gydymo terapija. Vaškas veikia kaip natūralus minkštiklis, padedantis padaryti odą elastingą ir minkštą bei sustiprinti nago plokštelę. Procedūra gerina kraujo tekėjimą, raumenų atsipalaidavimą, susilpnina sąnarių standumą, sumažina skysčių susilaikymą, paraudimą ir patinimą bei raumenų spazmus ir uždegimą.

Tačiau procedūra nerekomenduojamas esant blogai kraujotakai, sustingimui rankose, diabetui, bėrimams ar atviroms opoms.

Altamedica Reabilitacijos klinikoje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie, pasitelkę modernią įrangą, pacientams, patyrusiems įvairias traumas ar sužalojimus, padeda pagerinti gyvenimo kokybę, atkurti prarastus įgūdžius ir sumažinti skausmus.

 

Paslaugų kainos

FIZIOTERAPIJOS PASLAUGOS
Elektroterapija BTL aparatu 1 laukas 1vnt. 8
10vnt. 72
Elektroterapija BTL aparatu 2 laukai 1 vnt. 10
10vnt. 90
Ultragarso terapija BTL aparatu 1 vnt. 7
10 vnt. 60*
Ultragarso terapija su vaistais (fonoforezė) 1 vnt. 8
10 vnt. 72*
Magnetoterapija 1 vnt. 7
10 vnt. 63
 LIMFODRENAŽINIAI MASAŽAI
Limfodrenažinis kojų masažas PULSTAR aparatu (30 min.) 1 vnt. 12
10 vnt. 108*
Limfodrenažinis pilvo srities ir kojų masažas PULSTAR aparatu (30 min.) 1 vnt. 15
10 vnt. 135*
Limfodrenažinis rankos masažas PULSTAR aparatu (30min.) 1 vnt. 5
10 vnt. 45*
Limfodrenažinis kojų masažas PULSTAR aparatu su kūno įvyniojimu (40 min.)** 1 vnt. 17
10 vnt. 153*
Limfodrenažinis pilvo srities ir kojų masažas PULSTAR aparatu su kūno įvyniojimu (40 min.)** 1 vnt. 20
10 vnt. 180*
Liekninamasis, anticeliulitinis bandažas + limfodrenažinis pilvo srities ir kojų masažas PULSTAR aparatu (40min.)*** 1 vnt. 35
10 vnt. 315*
Parafino vonelė 1 vnt. 6
10 vnt. 54*
Lazerioterapija 1 vnt. 8

*Suma, mokama iš karto už 10 vnt. pasirinktos procedūros.

Altamedica Reabilitacijos klinika

Šiaurės prospektas 8A, LT-49155 Kaunas
Registratūra: 864930256
Darbo laikas:  I-IV – 08:00 – 19:00 val., V – 08:00 – 16:00 val. ;  VI-VII – nedirbame