Gyvensenos medicina

GALITE GYVENTI SVEIKIAU!

Moksliniais įrodymais pagrįsta gyvensenos medicina atveria Lietuvos ir viso pasaulio žmonėms naujas galimybes suvaldyti lėtinių neinfekcinių ligų pandemiją.

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, lėtinės ligos – širdies ir kraujagyslių, antro tipo cukrinis diabetas, vėžys, plaučių ligos – nusineša apie 66 proc. gyvybių Europoje, o sergančiųjų amžius jaunėja. Daugelio šalių patirtis ir gyventojų sveikatos rodiklių dinamika liudija, kad lėtinių ligų gydymas vaistais ir chirurginėmis intervencijomis labai brangus, nepašalina ligų priežasčių ir neturi didelės įtakos sergančiųjų gyvenimo kokybei bei trukmei. Todėl natūralu, kad Lietuvoje atsirado poreikis rengti kvalifikuotus specialistus, gebančius įvertinti lėtinių ligų riziką, konsultuoti su sveikata susijusio elgesio kaitos klausimais, įgalinti pacientą tapti aktyviu motyvuotu medikų partneriu, prisiimančiu atsakomybę už savo sveikatą.

GYVENSENOS MEDICINOS KLINIKOS SPECIALISTAI JUMS PADĖS: 

 • Užsibrėžti ir įgyvendinti tikslus, sumažinti riziką susirgti, sustabdyti ligą arba net visiškai pasveikti.
 • Suprasti gyvensenos ypatumų sąsajas su sveikata ir savijauta.
 • Pradėti gyvensenos pokyčius ir juos palaikyti remiantis moksliniais įrodymais pagrįstomis žiniomis.
 • Išmokti praktinių sveikos mitybos, fizinio aktyvumo, streso valdymo įgūdžių.

KREIPKITĖS, JEI JUMS NUSTATYTA:

 • Padidėjusi cholesterolio koncentracija kraujyje, lipidogramos pokyčiai
 • Antsvoris, nutukimas
 • Metabolinis sindromas, 2 tipo cukrinis diabetas
 • Hipertenzinė širdies liga ir jos priešligė
 • Lėtinė išeminė širdies liga
 • Alergija, autoimuninės ligos
 • Lėtinio nuovargio sindromas
 • Kitos lėtinės neinfekcinės ligos ar būklės
GYVENSENOS KEITIMO PROGRAMA

Asmeninės ir grupinės konsultacijos

Tikslas ir turinys

          DATA Kaina
Pirminė gyvensenos medicinos specialisto konsultacija (1,5 val.) Išsamus gyvensenos įvertinimas, mitybos klausimų aptarimas, individualus pokyčių planas pirmosioms savaitėms.

50 Eur

Maisto gaminimas
1 pamoka (1,5 val.)
Mityba pilnos struktūros augalais.

20 Eur*

Maisto gaminimas
2 pamoka (1,5 val.)
Ankštiniai – augalinių baltymų šaltinis.

20 Eur*

Maisto gaminimas
3 pamoka (1,5 val.)
Pienas ir jo alternatyvos.

20 Eur*

Pakartotinė gyvensenos medicinos specialisto konsultacija (45 min.) Pirmųjų rezultatų ir iškilusių klausimų aptarimas, pokyčių plano atnaujinimas.

30 Eur

Maisto gaminimas
4 pamoka (1,5 val.)
Sumanus apsipirkimas.        20 Eur*
Maisto gaminimas
5 pamoka (1,5 val.)
Rauginimas ne tik močiutėms.

20 Eur*

Maisto gaminimas
6 pamoka (1,5 val.)

20 Eur*

Pakartotinė gyvensenos medicinos specialisto konsultacija (1,5 val.) Rezultatų aptarimas, ilgalaikių pokyčių ir sveikatos stiprinimo planas, realių tikslų numatymas.

30 Eur

Maisto gaminimas
7 pamoka (1,5 val.)
Sveiki desertai.

20 Eur*

* kitam šeimos nariui kaina 15 Eur.

Registracija: 8 373 30302, 8 612 39890
El. paštas: lasoklinika@gyvensenosmedicina.lt

„Gyvensenos medicinos klinika“
V. Lašo g. 1 (III aukštas), Kaunas
Facebook: Gyvensenos Medicinos Klinika

MITYBOS PAMOKŲ APRAŠYMAS

Kokios mitybos? – Sveikatą tausojančios, šiuolaikiniam žmogui tinkamos, nerealios, augalinės,  gydančios, tvarios mitybos pamokos! – sako Gyvensenos medicinos klinikos ekspertai.

Pamokas ves augalinės mitybos ekspertė JŪRATĖ KLUONĖ
ir augalinės mitybos specialistė – dietistė AGNĖ VAITKŪNAITĖ

1 pamoka. MITYBA PILNOS STRUKTŪROS AUGALAIS   
Nuolat girdite, kad pilno grūdo duona yra sveikiau nei įprasta, bet nežinote kodėl? Šioje pamokoje išmoksite atpažinti pilnos struktūros augalus ir iš jų pagamintus maisto produktus. Taip pat suprasite perdirbto maisto daromą žalą organizmui. Pažadame pasidalinti su Jumis ne tik žiniomis, bet ir pirštus apsilaižyti priverčiančiais patiekalais.

2 pamoka. ANKŠTINIAI – AUGALINIŲ BALTYMŲ ŠALTINIS
Pripažinkime, kad mes, lietuviai, esame pamiršę apie ankštinius augalus. Norint maitintis pilnavertiškai juos tiesiog būtina įtraukti į savo mitybą. Ar žinote, kad ankštiniai pakeičia mėsą? Gal nežinote, kaip juos paruošti? O gal bijote pilvo pūtimo? Tai ne bėda. Šioje pamokoje bus atskleistos ankštinių augalų paslaptys.

3 pamoka. PIENAS IR JO ALTERNATYVOS  
Specialistai vis dažniau prabyla, kad pieno produktai nėra naudingi. Tai šokiruoja, nes nuo vaikystės prisimename mitą apie pieną, kaip vienintelį kalcio šaltinį. Kodėl pienas kenksmingas? Kuo pakeisti taip mylimą sūrį, varškę, jogurtą ar sviestą? Kaip užtikrinti, kad gausime visų reikalingų maisto medžiagų? Atsakymus sužinosite pamokoje… ir žinome gaminsime. Kaip Jums skamba varškė iš riešutų?

4 pamoka. SUMANUS APSIPIRKIMAS   
Šį kartą vesime jus prekybos centro lentynų labirintais, o taip pat užsuksime į specializuotą sveikų produktų parduotuvę. Ką pirkti? Ko nepirkti? Kaip išsirinkti jums tinkamiausius produktus ten, kur lentynos lūžta nuo prekių pasiūlos? Šioje pamokoje sužinosite, kurie produktai yra iš tikrųjų valgomi.

5 pamoka.  RAUGINIMAS NE TIK MOČIUTĖMS  
Ar žinote, kad 80% jūsų imuniteto slypi žarnyne? Rauginti produktai padeda palaikyti tinkamą „gerųjų“ ir „blogųjų“ bakterijų balansą. Juose gausu probiotikų, kurie gerina žarnyno veiklą ir bendrą sveikatą.
Kada paskutinį kartą raugėte? Ar žinote, kad raugintos daržovės yra šiuolaikinės virtuvės „vinis“?
Ateikite išmokti skaniai rauginti ir Jūsų pilvas Jums padėkos!

6 pamoka. DAIGINIMAS ANT PALANGĖS  
Ar žinojote, kad sėklų daiguose yra keliasdešimt kartų daugiau vitaminų, mineralinių medžiagų, antioksidantų, nei pačiose sėklose? Daigai, tai maistas grožiui, imunitetui ir nuotaikai!  Pamokoje išmoksite atskirti įvairias sėklų rūšis ir kaip jas susidaiginti namų sąlygomis. Ir žinoma ragausime patiekalus su šviežiais daigais.

7 pamoka. SVEIKI DESERTAI 
Sveikatą tausojantys desertai atrodo misija neįmanoma? Skamba neįtikėtinai, bet tai tiesa! Būna be cukraus, be miltų, nekeptų! Kalbėsime apie tikrąją desertų paskirtį ir išsiaiškinsite, kiek ir kokių desertų suvalgyti yra ne nuodėmė. O iš tiesų, tai ši pamoka yra mažytė šventė, kai gaminame, diskutuojame ir ragaujame pasakiško skonio saldumynų.

KAINOS:
Vienos pamokos kaina  –  20 €, antram šeimos nariui – 15 €.
Gyvensenos keitimo programa (7 mitybos pamokos ir 3 konsultacijos) – 270 €,  2 asm. Šeimai – 380 €.