Neurologija

NeurologijaGydytoja neurologė Greta Pšemeneckienė konsultuoja Altamedica Lašo klinikoje.

Neurologės specializavimosi sritys:

  • Alzheimerio liga ir kitos demencijos;
  • Parkinsono liga;
  • Kraujotakos sutrikimai, galvos ir nugaros skausmai;
  • Šakneliniai ir tuneliniai sindromai ir kt.

Konsultacijos metu pacientui bus sudaromas nuoseklus gydymo planas. Neurologės konsultacija gali būti atliekama kartu su kaklo kraujagyslių echoskopija. Taip pat pacientui siūloma patogi paslauga – atliekami reikalingi kraujo tyrimai bei taikomas gydymas infuzijomis (esant reikalui).

Pacientui gali būti skiriami sudėtingesni tyrimai: rentgenas, kompiuterinė tomografija ar magnetinio rezonanso tomografija. Taip pat skundžiantis tam tikrais neurologiniais sutrikimais informatyvus tyrimas yra kaklo kraujagyslių echoskopija.

Neurologė Greta Pšemeneckienė ypač daug dirba su pacientais, sergančiais Alzheimerio liga. Jei Jus arba Jūsų artimuosius vargina orientacijos sutrikimai, abejingumas, atminties pablogėjimas, emocinis nestabilumas, rekomenduojame pasikonsultuoti su neurologu. Alzheimerio liga yra progresuojanti, todėl būtina ją pastebėti laiku. Sergant Alzheimerio liga lygiagrečiai yra svarbios ne tik neurologo, bet ir psichoterapeuto konsultacijos. ALTAMEDICA klinikose dirba puikūs ir atsidavę savo darbui paminėtų sričių gydytojai, tad rekomenduojame kreiptis būtent į juos!