Paslaugos įmonėms

Įmonės darbuotojų profilaktinis sveikatos tikrinimas

Altamedica klinikų šeimos gydytojos Simona Neliubšienė ir Gintarė Dičiūnienė pasirūpins Jūsų darbuotojų profilaktiniais sveikatos tyrimais!

 Dirbame ypatingai lanksčiai, prisitaikydami prie kiekvienos įstaigos poreikių. Viskuo pasirūpinsime už Jus! Didelėms įmonėms, parteriams taikome nuolaidas.

Visi žinome, kad įmonėse ir organizacijose gali dirbti tik sveikatą pasitikrinę darbuotojai. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, įmonės vadovai turi suteikti sąlygas savo kolektyvui pasitikrinti sveikatą. Siekiant sudaryti patogias sąlygas tiek darbdaviams, tiek darbuotojams, siūlome kompleksinį sveikatos ištyrimą visiems Jūsų įmonės darbuotojams. Darbuotojo sveikatos būklės patikrinimu pasirūpins su Jūsų įstaiga dirbantis šeimos gydytojas.

Sveikatos patikrinimo metu už Jūsų įmonės darbuotojų sveikatos ištyrimą atsakingas šeimos gydytojas nuosekliai išsiaiškina žmogaus būklę, t.y., surenka anamnezę. Tuomet seka šie veiksmai:

  • Bendras kraujo tyrimas;
  • Regos patikra;
  • Odos ir gleivinių apžiūra;
  • Plaučių auskultacija;
  • Arterinio kraujo spaudimo ir pulso vertinimas;
  • Elektrokardiogramos užrašymas ir įvertinimas;
  • Neurologinis ištyrimas;
  • Imunoprofilaktika (esant pageidavimui, skiepijame darbuotojus erkinio encefalito, gripo ir kt. skiepais).

Labai svarbu atlikti bendrą kraujo tyrimą, nes pastebėjus nuokrypius nuo normos galima sustabdyti ar bent jau pristabdyti tam tikrų ligų vystymąsi. Jei šeimos gydytojas įtaria rimtesnius sveikatos būklės pakitimus, darbuotojas gali būti siunčiamas konsultacijai pas II lygio gydytojus specialistus.

Galime pasiūlyti ne tik Profilaktinius darbuotojų sveikatos patikrinimus, bet ir Pirmosios medicinos pagalbos bei Vairuotojų sveikatos tikrinimo paslaugas.

Jums reikia tik čiupti telefoną į rankas ir mums paskambinti telefonu 8 671 91209 arba parašyti el.p. marketingas@altamedica.lt

Savo darbe orientuojamės į kokybę, todėl garantuojame už mūsų šeimos gydytojų profesionalumą!