„Compensa Life” sveikatos draudimas

Atmintinė sveikatos draudimo klientams

Jei Jūs esate apdrausti „Compensa Life” sveikatos draudimu (darbdavio iniciatyva), tuomet turite galimybę naudotis aukščiausio lygio gydymo ir sveikatos priežiūros paslaugomis. Pagal savo individualią sveikatos draudimo programą Jūs galėsite padengti diagnostikos, gydymo, profilaktikos, reabilitacijos, vaistų įsigijimo, skiepų, odontologinio gydymo ir įvairių sveikatingumo paslaugų išlaidas.

Siekdami kokybiško aptarnavimo, pateikiame informaciją kaip naudotis sveikatos draudimo kortele bei kreipimosi į Altamedica kliniką tvarką.

Kaip veikia sveikatos draudimas?

Kiekvienas darbdavio iniciatyva apdraustas asmuo gauna sveikatos draudimo kortelę su unikaliu numeriu.

Su šia kortele Jus aptarnaus tik tos gydymo įstaigos, kurios yra pasirašiusios bendradarbiavimo sutartį su „Compensa Life“. Altamedica klinikos jau bendradarbiauja su „Compensa Life”, todėl kreipkitės į bet kurią mūsų gydymo įstaigą sveikatos paslaugoms gauti:
• Altamedica Šiaurės klinika (UAB “Medgintras”)
• Altamedica Senamiesčio klinika (UAB “Medgintras”)
• Altamedica Prancūzų klinika (UAB “Eikime kartu”)

Sveikatos draudimo kortele gali naudotis tik tas asmuo, kuris yra darbdavio apdraustas sveikatos draudimu (Apdraustasis). Kreipdamiesi į gydymo įstaigą turėkite asmens tapatybę liudijantį dokumentą ir pačią sveikatos draudimo kortelę.

Sveikatos draudimo programos ir sumų (likučių) tikrinimas

Yra keli būdai pasitikrinti savo sveikatos draudimo programą ir sumas (likučius):

1. Norėdami pasitikrinti tik galiojančias programas bei sumas (likučius), tai galite padaryti prisijungus prie sistemos kortele. Tokiu atveju pasirinkite šią skiltį “Sveikatos draudimo sumų patikrinimas su kortele“.

Apsilankius svetainėje pirmą kartą sveikatos draudimo kortelę reikės užregistruoti. Tai labai paprasta –  pasirinkite „Registruoti kortelę“ ir įrašę reikalingus kortelės, asmens kodo duomenis užregistruokite ją. Prisiregistruoti Jums reikės tik vieną kartą. Prisijungiant kitą kartą reikės nurodyti kortelės numerį ir susikurtąjį slaptažodį.

Jei pamiršote slaptažodį susisiekite su „Compensa Life” telefonu 8 5 250 4100 arba elektroniniu paštu sd@compensalife.lt

2. Norėdami pasitikrinti ne tik galiojančias programas bei sumas (likučius), bet ir pasižiūrėti sveikatos draudimo sutarties duomenis bei matyti visų pateiktų prašymų kompensuoti sveikatos draudimo išlaidas ir mokėjimų istoriją, pateikti prašymą kompensuoti patirtas sveikatos draudimo išlaidas Jums reikia prisijungti prie e-health sistemos per elektroninę bankininkystę arba su savo mobiliuoju parašu. Tokiu atveju pasirinkite “Sveikatos draudimo sumų patrikrinimas“.

3. Informaciją apie Jūsų sveikatos draudimo programas ir sumas (likučius) gali suteikti ir Partneris (gydymo įstaiga), atsiskaičius už paslaugas.

4. Parašius „Compensa Life” užklausą elektroniniu paštu sd@compensalife.lt

Atsiskaitymas už paslaugas

Atsiskaityti sveikatos draudimo kortele galėsite tik tose gydymo įstaigose, kurios su „Compensa Life“ yra sudariusios bendradarbiavimo sutartį. Tokiu atveju patirtos išlaidos bus automatiškai nuskaičiuojamos nuo Jūsų sveikatos draudimo kortelės.

Jei pasirinksite įstaigą, kuri nėra sudariusi bendradarbiavimo sutarties su „Compensa Life“, Jums už paslaugas teks sumokėti savo lėšomis.

 

Jei pametėte sveikatos draudimo kortelę arba turite klausimų, maloniai prašome kreiptis į “Compensa Life” sveikatos žalų skyrių telefonu   8 5 250 4100 arba rašyti el. paštu sd@compensalife.lt

____________________________________

Altamedica Šiaurės klinika,
Šiaurės pr. 8C Kaunas,
Tel: 8 611 47273, 8 373 87101, 8 373 87102

Altamedica Senamiesčio klinika,
Šv. Gertrūdos g. 64 Kaunas,
Tel: 8 611 184278 372 27410

Altamedica Prancūzų klinika,
Prancūzų g. 6 Kaunas,
Tel: 8 377 54000