Suaugusių kineziterapija

Pirminė kineziterapeuto konsultacija, testavimas REDCORD slankiojančių virvių bei diržų sistema. Pirminės konsultacijos metu kineziterapeutas ištestuoja ir sudaro asmeninę pratimų programą, atsižvelgdamas į paciento sveikatos būklę, problemas, organizmo galimybes, amžių. Individualiai parenka treniruočių eigą ir tempą.

Individuali kineziterapija pagal ligos indikacijas. Individualios kineziterapijos metu kineziterapeutas su pacientu dirba asmeniškai, stebi kiekvieną jo judesį, siekia, kad visi pratimai būtų atlikti taisyklingai ir naudingai. Individualios kineziterapijos metu sumažinamas ir visiškai panaikinamas skausmas; gydoma disko išvarža, radikulopatija, osteochondrozė; stiprinami nusilpę raumenys, padedama sveikti po operacijų (klubo, kelio, sąnario, riešo ir kt.), padedama sveikti po traumų; gerinama širdies ir kraujagyslių sistemos veikla, stiprinama ir palaikoma sveikata.
Individuali kineziterapinė mankšta su REDCORD terapijos sistema. Naudojant šią sistemą efektyviai mažinamas skausmas, stiprinami raumenys, gerinama fizinė forma. Atliekant šią mankštą galima pašalinti skausmą, stiprinti raumenis, didinti sąnarių mobilumą, lavinti koordinacinę sistemą, stiprinti širdies ir kraujagyslių sistemą, stiprinti kaulų sistemą, gerinti emocinę būklę.
Individuali nėščiųjų kineziterapija. Jos metu taikomi pratimai skirti nėščiosioms. Parenkami mažo intensyvumo pratimai, gerinantys kraujotaką, medžiagų apykaitą ir judesių amplitudę. Stiprinami dubens dugno raumenys, kurie atlieka ypatingą vaidmenį nėštumo metu, tiek ir po gimdymo.
Kineziologinis teipavimas – tai reabilitacijos gydymo metodas skirtas įvairių raumenų ir sąnarių traumoms gydyti, patinimui mažinti ir skausmo sindromui malšinti. Šis metodas apima raumenų paviršiaus ar raumenų apjuosimą siekiant sutvirtinti, prilaikyti raumenis, išlaikant pilną judesių amplitudę, pagerinti kraujotaką ir limfos tekėjimą, užtikrinant laisvą odos „kvėpavimą“.
Individulai kineziterapija vaikams/paaugliams esant netaisyklingai laikysenai. Pratimai priderinami prie esamų vaiko galimybių ir gebėjimų. Atliekant pratimus, spartėja kraujotaka, stiprėja raumenys, tvirtėja kaulai bei raiščiai.