Vakuuminis masažas

Vakuuminio masažo nauda

Masažo metu gerinama kraujotaka ir limfos apytaka, skatinama kolageno ir elastino skaidulų sintezė odoje; suaktyvinami lipolizės procesai, kurių metu „deginami“ riebalai. Vakuuminis masažas pagerina medžiagų apykaitą, organizmą išvalo nuo toksinų bei šlakų. Procedūros metu, vakuumu stimuliuojamos probleminės vietos, kuriose yra riebalų sankaupų, todėl ši procedūra efektyviai šalina celiulitą, mažina kūno formas, lygina odą.
Tai ne tik grožio, bet ir sveikatinimo procedūra, kuri padeda esant sprando ir nugaros skausmams, raumenų sąstingiui, „sunkioms“ kojoms ir kt. Vakuuminis masažas taip pat veikia raminančiai, atpalaiduoja raumenis, pagerina miego kokybę. Ši procedūra sumažina stresą bei nuovargio jausmą.

Gydymo kursas

Gydymo kursą ir procedūrų trukmę specialistai parenka individualiai, atsižvelgdami į amžių, lytį, turimas sveikatos problemas ir kitus papildomus faktorius.
Per ilgą laiką organizme susikaupęs vanduo, šlakai, toksinai ir riebalinis sluoksnis negali būti pašalinti vos po kelių procedūrų. Tam, kad galėtumėte džiaugtis odos pokyčiais – būtinos bent kelios procedūros.
Svarbu atkreipti dėmesį, kad vakuuminio masažo veikimo principas nėra pritaikytas svorio mažinimui. Norint atsikratyti papildomo svorio – būtina sveiką mitybą derinti su sportu ar kita aktyvia veikla.
Geriausius rezultatus galima pasiekti vakuuminio masažo procedūras derinant su limfodrenažinio masažo procedūromis.

Masažuojamos sritys

Vakuuminiu masažu siekiama suaktyvinti visas problemines sritis: sėdmenis, šlaunis, kelius, blauzdas, nugarą, pilvą ir kt.

Kontraindikacijos

Vakuuminio masažo procedūra yra nerekomenduojama nėščiosioms, menstruacijų metu, turint odos problemų, esant žemam kraujospūdžiui, sergant venų tromboze, varikoze.
Ši procedūra yra nekenksminga sveikatai, tačiau būtina atkreipti dėmesį, kad esant trapioms kraujagyslėms, dėl stipraus vakuumo poveikio, išoriniame odos sluoksnyje gali atsirasti mėlinių. Šios mėlynės yra visiškai nekenksmingos ir išnyksta daug greičiau nei įprasti sutrenkimai – vos per keletą dienų.