PROFILAKTINIAI APSILANKYMAI PAS GYDYTOJĄ GINEKOLOGĄ

Profilaktiniai apsilankymai pas ginekologą ir laiku atlikti programiniai tyrimai gali padėti išvengti rimtų sveikatos sutrikimų.

Gydytojas akušeris-ginekologas Žygimantas Misevičius

Gydytojas akušeris-ginekologas Žygimantas Misevičius sako, kad dauguma moterų prisibijo vizitų pas ginekologą ir lankosi tik tais atvejais:
  • kai susiduria su negalavimais;
  • kai siunčia šeimos gydytojas;
  • kai gaunamas kvietimas atlikti profilaktinį gimdos kaklelio vėžio tyrimą.
Ar žinojai, kad moterims, kurios nesiskundžia ginekologinėmis problemomis, profilaktiškai apsilankyti pas gydytoją akušerį-ginekologą rekomenduojama bent 1-2 kartus per metus?
Jeigu pacientei yra nustatytas ginekologinis susirgimas arba šeimoje yra ginekologinių onkologinių ligų, reikalingi dažnesni vizitai. Tokiu atveju rekomenduojama vadovautis gydytojo nurodymais, pavyzdžiui echoskopijai ar kitiems tyrimams atvykti kas 6 mėnesius arba kitu gydytojo rekomenduojamu intervalu.
Gydytojas Žygimantas pastebi, kad dėl besitęsiančios Covid-19 situacijos, dalis moterų atidėlioja arba praleidžia profilaktinius, o kai kuriais atvejais, būtinus vizitus pas gydytojus. Todėl gydytojas ragina neužmiršti pasirūpinti savimi ir savo sveikata.
Gydytojas akušeris-ginekologas Žygimantas Misevičius konsultuoja mėnesinių ciklo sutrikimo, gausių mėnesinių klausimais bei prižiūri nėščiąsias moteris viso laukimosi periodu. Atlieka profilaktines apžiūras, echoskopinius tyrimus, ginekologines operacijas, prižiūri gimdymus. Konsultuoja esant gimdos kaklelio pakitimams, šlapimo nelaikymui, klimakterinio periodo problemoms, kontracepcijos parinkimo klausimais.
  • Gydytojo konsultacija – 25 €
  • Echoskopinis tyrimas – 26 €
Gydytojas dirba Senamiesčio šeimos klinikoje, 8 37 227 410 arba 8 611 18427 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *