PSC TEIKIA IR TIESIOGINES, IR NUOTOLINES KONSULTACIJAS

Nuo 2020 m. gegužės 11 d. Psichikos Sveikatos Centre (PSC), esančiame Altamedica Senamiesčio klinikoje, pradedamos teikti ir tiesioginio kontakto specialistų konsultacijos.

Dėl Jūsų pačių bei aplinkinių saugumo, ir toliau raginame kiek įmanoma daugiau naudotis tik nuotolinėmis sveikatos priežiūros paslaugomis.

INFORMACIJA PACIENTAMS APIE PASLAUGŲ TEIKIMO TVARKĄ:

  • Prioritetas teikiamas nuotolinėms paslaugoms. Tiesioginio kontakto konsultacija teikiama tik tada, kai dėl asmens sveikatos paslaugos specifikos jos neįmanoma suteikti nuotoliniu būdu.
  • Kadangi tiesioginio kontakto konsultacijų kiekis ribotas (dėl saugumo užtiktrinimo, pacientų srautų ribojimo, prasitęsusio dezinfekcijos ir patalpų vėdinimo laiko), prioritetas tiesioginio kontakto konsultacijoms teikiamas tiems pacientams, kurių būklė sunki ir nesuteikus pagalbos pacientui atsirastų poreikis būtinajai medicinos pagalbai. Todėl profilaktinio pobūdžio pacientams (asmenims, turintiems ar norintiems įsigyti ledimus ginklui, norintiems tapti globėjais, vairuotojams ir pan.), kuriems reikalingas psichiatrinis būklės įvertinimas įvairaus pobūdžio med. pažymoms gauti, gali tekti palaukti net iki kelių savaičių. Tad apsišarvuokite kantrybe ir stenkitės registruotis iš anksto, planuodami, kuriam laikui bus reikalinga med. pažyma.
  • Įstaigos registratūra telefonu ar kitu elektroniniu būdu pacientą registruoja tik dėl nuotolinių konsultacijų. Jos metu specialistas sprendžia dėl tiesioginio kontakto konsultacijos būtinumo ir, esant reikalui, užregistruoja pacientą tiesioginio kontakto konsultacijai.
  • Pacientai į kliniką įleidžiami ir paslaugos jiems teikiamos griežtai paskirtu vizito laiku. Į įstaigą pacientas (ir, esant būtinybei, ne daugiau kaip vienas lydintis asmuo) įleidžiamas likus ne daugiau kaip 10 min. iki paskirto vizito laiko. 
  • Atvykdami pacientai privalo dėvėti medicininę kaukę ir, pageidautina, pirštines. Įleidžiant į kliniką pacientams matuojama temperatūra, prašoma dezinfekuoti rankas. Karščiuojantys pacientai ir (ar) juos lydintys asmenys į kliniką nebus įleidžiami.
  • Laukdami patekimo į kliniką ar klinikos viduje, pacientai vienas nuo kito privalo laikytis saugaus 2 metrų atstumo.
  • Medicinos psichologė kol kas teikia tik nuotolines psichologines konsultacijas. Tiesioginiam kontaktui pas medicinos psichologę pacientai priimami tik psichodiagnostiniams tyrimams, dėl kurių būtinumo sprendžia ir vizitui užregistruoja gydytojas psichiatras.

Psichikos Sveikatos Centras
Altamedica Senamiesčio klinika
Šv. Gertrūdos g. 64, Kaunas
El. p.: senamiescioklinika@altamedica.lt
Tel.: 8 37 227 410, 8 611 18427
www.altamedica.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *