GRUPINĖ KŪDIKIŲ KINEZITERAPIJA „ROPINĖK IR SUSTIPRĖK“

Kūdikiui pradėjus savarankiškai judėti, mažyliui nebeužtenka tik šeimos narių dėmesio, jis nori tyrinėti pasaulį ir bendrauti su kitais bendraamžiais. Matydami šį mažylių poreikį ir suprasdami kūdikių kineziterapijos svarbą ankstyvame amžiuje, grupinėje kūdikių kineziterapijoje siekiame suderinti mažylių socialinių įgūdžių lavinimą kartu su fizinių įgūdžių stiprinimu. Todėl grupinėje kūdikių kineziterapijoje mažyliai ne tik mankštinasi, bet ir susipažįsta vieni su kitais bei su mus supančiu pasauliu.

Grupinės kūdikių kineziterapijos nauda

Grupinė kūdikių kineziterapija gali būti skiriama tiek profilaktikai, tiek kūdikio raidai spartinti. Mankšta ankstyvame amžiuje padeda kūdikiui vystytis, o raidai sulėtėjus ar sutrikus, gerina įgūdžius ir gebėjimus, kurių dar nepavyko įgyti. Mankštos metu taip pat stiprinamas visas kūno raumenynas (nugaros, pilvo viršutinių ir apatinių galūnių raumenys), normalizuojamas raumenų tonusas, gerinama judesių koordinacija ir raumenų darbas, stiprinama atramos funkcija ir sąnarių paslankumas, lavinama mažylio pusiausvyra ir koordinacija, mokomasi naujų judesių ir patyrimų kartu socializuojantis su kitais bendraamžiais.

Kaip vyksta grupinė kūdikių kineziterapija?

Mažose grupelėse mankštas veda profesionali kūdikių ir vaikų kineziterapeutė, kuri rodo, kaip atlikti mankštą, kad tėvai galėtų atlikti pratimus su savo mažyliais. Kad mankšta būtų naudinga, specialistė ne tik prieina prie kiekvieno kūdikio ir pamoko tėvelius, kaip atlikti pratimus, bet ir pasidalina vertinga teorine informacija bei atsako į tėvelių rūpimus klausimus apie judėjimo įgūdžius. Stebėdami kitus draugus ir juos atkartodami, tuo pačiu būdami saugiame atstume nuo mamos užuovėjos, mažyliai gali išmokti naujų judesių, patyrimų, bendravimo įgūdžių.

Kad grupinė mankšta būtų dar efektyvesnė ir įdomesnė, į pagalbą pasitelkiamos įvairios priemonės – volai, gimnastikos kamuoliai, kineziterapinės platformos. Užsiėmimai vyksta saugioje ir jaukioje aplinkoje, idealiai pritaikytoje kūdikiams, kad mažyliai jaustųsi patogiai ir laisvai.

 Kaina, €
Grupinė kūdikių kineziterapija (1 kartas / sav.)40
Grupinė kūdikių kineziterapija (2 kartai / sav.)50
Grupinė kūdikių kineziterapija (vienkartinis apsilankymas)15

SPECIALISTAI

Agnė Oradauskaitė kineziterapeutė Altamedica Vaikų reabilitacijos klinika

Agnė Oradauskaitė

kineziterapeutė

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Laisvai ir savarankiškai gebantys ropoti keturiomis kūdikiai iki 1,5 metų.
Grupę sudaro iki 5 kūdikių.
Kartu dalyvauja vienas iš tėvelių.
Grupinės treniruotės prasidės nuo rugpjūčio 1 d.
Vyks II ir IV 11:00–12:00. Trukmė iki 45 min.

KLINIKAAtsiliepimų nėra.