Vaikų profilaktinis sveikatos patikrinimas. Kodėl vasaros atostogos – tinkamiausias laikas apžiūrai?

Kasmet vaikams, lankantiems ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigas, iki rugsėjo 15 d. reikia pateikti gydytojo išduotą sveikatos pažymą. Tačiau raginame visus nelaukti rudens ir profilaktinį sveikatos patikrinimą atlikti vasaros pradžioje. Tai leis vaiko sveikatos pažymėjimą gauti greičiau, išvengti eilių. Profilaktinės sveikatos apžiūros metu, gydytojas pateikia rekomendacijas ir išvadas, todėl vasaros atostogos yra tinkamas laikas pasirūpinti vaiko sutrikimų profilaktika, ugdyti sveikos gyvensenos įpročius.

Profilaktinis sveikatos tikrinimas – tai rimta ir nuodugni vaiko apžiūra, kuri neretai pareikalauja papildomų laboratorinių ar instrumentinių tyrimų, vizito pas gydytojus specialistus. Visa tai sudaro galimybę įvertinti bendrą vaiko sveikatos būklę, įvairias ligas diagnozuoti ankstyvose jų stadijose.

Procedūros, kurios atliekamos profilaktinio vaikų sveikatos tikrinimo metu:

  • šeimos gydytojo konsultacija;
  • odontologo konsultacija;
  • kraujo tyrimai;
  • regėjimo tikrinimas;
  • kraujospūdžio matavimas.

SVARBU: vaiką iki 16 metų privalo lydėti vienas iš tėvų, kitu atveju gydytojas negalės patikrinti vaiko sveikatos būklės.

Pas šeimos gydytoją ir odontologą būtina kreiptis įprasta tvarka: užsiregistruoti telefonu ar internetu ir atvykti nurodytu laiku.

Altamedica klinikų pacientams profilaktinis sveikatos patikrinimas atliekamas nemokamai.

Kviečiame registruotis jau dabar telefonu:

Šiaurės klinika – 8 611 47273

Senamiesčio klinika – 8 611 18447

Lašo klinika – 8 612 39890

Prancūzų klinika – 8 37 754000

Laukiame Jūsų atvykstant!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *