Odontologai

Odontologai

Šiaurės Klinika

Lašo Klinika

Prancūzų Klinika

Senamiesčio Klinika

Vilkmergės Klinika

„Altamedica“ šeimos klinikose tiek suaugusiųjų, tiek mažųjų pacientų dantų sveikata rūpinasi daugiau nei dešimties gydytojų odontologų komanda. Nesvarbu, ar Jums reikia profilaktinės dantų patikros, odontologinio gydymo ar individualių burnos priežiūros patarimų, „Altamedica“ šeimos klinikų gydytojai odontologai Kaune ir Ukmergėje pasiruošę suteikti kokybišką gydymą, užkirsti kelią dantų ir dantenų ligoms, išlaikant sveiką ir estetiškai atrodančią šypseną.

Kokias paslaugas teikia gydytojas odontologas?

Norint džiaugtis nepriekaištinga šypsena, svarbu ja tinkamai rūpintis. Be kasdienės dantų priežiūros, būtinas reguliarus lankymasis pas gydytoją odontologą. Tik specialistas gali įvertinti Jūsų dantų ir burnos būklę, o nustatęs ligas, atlikti reikalingą gydymą. Savo darbą puikiai išmanantys „Altamedica“ šeimos klinikų gydytojai odontologai skiria ypatingą dėmesį kiekvienam pacientui. Naudodamiesi šiuolaikine įrangą ir kokybiškomis medžiagomis, gydytojai atlieka:

 • Plačiau apie tai, kas yra ir kaip gauti nemokamą dantų protezavimą, skaitykite čia.

Prie „Altamedica“ klinikų prisirašiusiems pacientams teikiamos tiek nemokamos, tiek mokamos odontologijos paslaugos.

Kodėl svarbu reguliariai lankytis pas gydytoją odontologą?

 • Kodėl svarbu reguliariai lankytis pas gydytoją odontologą?

  Daugelis pacientų neretai atidėlioja vizitą pas gydytoją odontologą, kol šis tampa būtinas. Neretai tokiu atveju problema jau būna įsisenėjusi, todėl prireikia sudėtingesnio, ilgesnio ir brangesnio gydymo. Siekdami padėti pacientams to išvengti, „Altamedica“ šeimos klinikų gydytojai skatina profilaktinius vizitus. Kodėl tai svarbu?

  1. Ankstyva dantų ėduonies diagnozė

  Reguliarūs vizitai pas gydytoją odontologą, kruopšti individuali burnos higiena namuose ir profesionali burnos higiena – trys pagrindiniai veiksniai, galintys padėti išvengti dantų ėduonies. Uždelstas arba negydomas dantų ėduonis gali peraugti į kur kas rimtesnes dantų ir dantenų ligas – negrįžtamai pažeisti dantį, todėl padidėja rizika netekti danties. Profilaktinio vizito metu odontologas gali aptikti dantų ėduonies požymių ir atlikti būtinąjį gydymą, padėsiantį išvengti rimtesnių problemų.

  1. Tinkama burnos ertmės higiena

  Profilaktinio vizito metu pirminė gydytojo odontologo užduotis – įvertinti dantų ir burnos ertmės būklę. Todėl pamatęs tam tikrus ligų požymius ar higienos stygių, specialistas visada informuoja apie tai pacientą. Prireikus, nusiunčia pas burnos higienos specialistą, kad šis atliktų profesionalią burnos higieną ir suteiktų naudingos informacijos, kaip visapusiškai rūpintis dantų ir burnos sveikata – tinkamai valytis dantis ir kokias priežiūros priemones geriausia naudoti. Visa tai gali padėti pacientui ne tik pagerinti jo individualios burnos higienos įgūdžius, bet ir užkirsti kelią ligoms.

  1. Dantenų ligų nustatymas

  Prasta burnos higiena gali tapti ne tik viena iš dantų ėduonies priežasčių, bet ir lemti dantenų ligas – gingivitą ar periodontitą. Apie šias ligas gali išduoti blogas burnos kvapas, dantenų jautrumas, patinimas ir kraujavimas ar pakitusi jų spalva. Profilaktinio vizito metu odontologas gali pastebėti pirmuosius dantenų ligų požymius ir paskirti būtiną gydymą, kuris atneš efektyvių rezultatų.

  1. Sunkių burnos ertmės ligų diagnozė

  Nors burnos vėžys nėra dažna liga, tačiau ji sudėtinga ir greitai progresuojanti. Kadangi vėžiniai dariniai gali formuotis sunkiai pacientui matomose vietose – vidinėje skruostų dalyje, sinusuose, gomuryje ar gerklėje, pacientą prižiūrinčiam gydytojui, kuris gerai žino jo burnos būklę, daug lengviau pastebėti šiuos atsiradusius pokyčius. Laiku diagnozavus burnos vėžį, galima užtikrinti efektyvų jo gydymą.

  Primename, kad pacientams rekomenduojama bent kartą per metus profilaktiškai apsilankyti pas gydytoją odontologą, kad šis galėtų įvertinti dantų būklę ir laiku skirti reikiamą gydymą.

  Kamuoja dantų skausmas, patyrėte dantų traumą, o gal vargina estetiniai šypsenos netobulumai? Metas apsilankyti pas gydytoją odontologą. „Altamedica“ šeimos klinikų gydytojai odontologai atlieka pagrindines odontologijos paslaugas. Vizito metu specialistas įvertins Jūsų dantų ir burnos ertmės būklę, o pastebėjęs ligas, sudarys gydymo planą.

  „Altamedica“ šeimos klinikose dirbantys odontologijos specialistai prisirašiusiems pacientams teikia pirmines odontologijos paslaugas. Dėl specializuotų odontologijos paslaugų pacientai gali kreiptis į „Altadenta“ odontologijos kliniką, kurioje „Altamedica“ pacientai aptarnaujami pagal privačioje klinikoje nustatytą kainyną, pritaikant 10 % nuolaidą nuo pradinės nurodytų paslaugų kainos.