DOVANŲ KUPONAS

Kas gali būti prasmingiau, nei dovanoti sveikatą?

Nors sakoma, kad sveikatos nenusipirksi, tačiau padovanoti bent lašelį jos – įmanoma! „Altamedica“ klinikose galite įsigyti ir savo brangiausiems bei artimiausiems žmonėms padovanoti Dovanų kuponą, kurį jie galės panaudoti tyrimams, gydytojų specialistų konsultacijoms ar kitoms paslaugoms įsigyti.

Kodėl verta dovanoti „Altamedica“ Dovanų kuponą?

Pristigo idėjų, ką padovanoti brangiam žmogui? Skubame į pagalbą! Sparčiai keičiantis mūsų įpročiams ir nuolat greitėjant gyvenimo tempui, vis labiau populiarėja tendencija vietoj apčiuopiamos dovanos įteikti Dovanų kuponą. Todėl dalijamės net keliomis priežastimis, kodėl verta įsigyti „Altamedica“ Dovanų kuponą:

Laisvė rinktis

Padovanojus artimajam „Altamedica“ Dovanų kuponą, suteiksite galimybę pačiam išsirinkti norimą dovaną – laboratorinius tyrimus, gydytojo ar specialisto konsultaciją, o gal net masažą. Be to, dovanodami Dovanų kuponą, o ne grynųjų pinigų sumą, būsite tikri, kad jūsų dovana nenuguls į bendrą biudžetą ir bus panaudota brangaus žmogaus sveikatos gerinimui.

Sutaupykite laiko

Kai trūksta laiko, Dovanų kuponas – puikus pasirinkimas. Dovanojant „Altamedica“ Dovanų kuponą, jums nebereikės vaikščioti po įvairias parduotuves, ieškant tinkamos dovanos, kuri tikrai patiktų jūsų draugui ar artimajam. Jums tereiks apsilankyti vienoje iš „Altamedica“ klinikų – ir dovaną jau turėsite rankose. Be to, jei tiksliai žinote, kokia paslauga ar procedūra nudžiugintų jūsų artimąjį, apsilankę mūsų el. parduotuvėje, ją galėsite įsigyti net neišėję iš namų.

Universaliausia dovana, tinkanti kiekvienam

Jei trūksta idėjų arba nesate tikri, kas patiktų artimajam, dovanodami „Aktamedica“ Dovanų kuponą, tikrai neapsirinksite, nes tai viena universaliausių dovanų, tinkanti visiems, nepriklausomai nuo amžiaus ar lyties. Be to, tai puiki dovana bet kokiam biudžetui!

Paskata rūpintis sveikata

Juk visi puikiai žinome, kad geriausias būdas rūpintis sveikata – profilaktika. Tad galbūt jūsų dovanotas Dovanų kuponas padės užbėgti ligoms už akių?

Kaip įsigyti „Altamedica“ Dovanų kuponą?​

Įsigyti „Altamedica“ Dovanų kuponą galite pasirinktoje „Altamedica“ klinikoje. Atvykę į kliniką, registratūroje įsigykite fizinį Dovanų kuponą norimai sumai arba konkrečiai paslaugai ar procedūrai. Dovanų kuponą atsiimsite iš karto!

Įsigyti Dovanų kuponą galima grynaisiais arba banko kortele. 

Pirkėjas, įsigydamas Dovanų kuponą, sutinka su Dovanų kupono naudojimo sąlygomis ir taisyklėmis.

Kur galima įsigyti „Altamedica“ Dovanų kuponą?​

Dovanų kupono naudojimo sąlygos