Vaikai, turintys autizmo spektro sutrikimą: nauja pagalbos priemonė šeimoms, pedagogams, specialistams

REGISTRACIJAI Į RENGINĮ VIETŲ NEBELIKO. DĖL DIDELIO JŪSŲ AKTYVUMO VISAI NETRUKUS PASKELBSIME PAKARTOTINIO RENGINIO DATĄ.

Kviečiame į Lietuvoje naujai atvežtos ir licencijuotos darbo su vaikais, turinčiais autizmo spektro sutrikimą, metodikos pristatymą!

Metodika plačiai naudojama pasaulyje, ypač tinkanti vaikų su spec. poreikiais integracijai ugdymo įstaigoje bei bendruomenėje, kas Lietuvoje tampa vis aktualesnė tema.

SCERTS modelis – visapusiškas, tarpdisciplininis, moksliniais tyrimais grįstas metodas darbui su autizmo spektro sutrikimų turinčiais vaikais bei jų šeimomis. Tai darbo su vaiku sistema kartu su tyrimais grįstais vertinimo instrumentais.
SCERTS modelis lengvai pritaikomas, įtraukiantis tėvus ir įvairius specialistus, naudojamas JAV, Kanadoje, Australijoje, Kinijoje, Japonijoje, Italijoje, Airijoje, Didžiojoje Britanijoje, Maltoje ir kt. šalyse, Naujojoje Zelandijoje adaptuotas į 0-6 metų vaikų mokymo programą, o dabar gauta licencija modelį pritaikyti Lietuvoje, kur naudojant projekto lėšas bus apmokami specialistai, bendruomenių atstovai ir šeimos, auginančios autizmo spektro sutrikimus turinčius vaikus.

Renginio metu aptarsime pagrindinius autizmo spektro sutrikimų bruožus, supažindinsime su SCERTS modeliu ir mūsų vykdomu projektu.

Renginys NEMOKAMAS.

Data: 2022-01-28

Laikas: 13:00-15:30 val.
Zoom platformoje (Būtina registracija – užsiregistravusiems atsiųsime nuorodas)

Altamedica, valdoma UAB “Medgintras” vykdo projektą “SCERTS modelio pritaikymas Lietuvoje”. 

Altamedica klinikos jau du dešimtmečius rūpinasi Jūsų sveikata. Platus paslaugų spektras, gydytojų specialistų gausa ir modernios medicinos diagnostikos priemonės leidžia užtikrinti paslaugų pasirinkimą ir kokybę. Mums rūpi ir Jūsų emocinė sveikata, todėl Altamedica Psichikos sveikatos centre dirbantys gydytojai nuolat gilina savo žinias ir rūpinasi pacientais kaip savo šeimos nariais.

Projekto partneriai – Norvegijos Psichoanalizės institutas (https://www.psykoanalyse.no/)

Projektui įgyvendinti skirtos Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšos.

 

Programos lektoriai:

Evelina Jokubkienė – medicinos psichologė, baigusi psichologijos bakalauro ir sveikatos psichologijos magistro studijas (VDU), kognityvinės elgesio terapijos (LSMU podiplominės psichoterapijos studijos) ir schemų terapijos su vaikais ir paaugliais (International Society of Schema Therapy podiplominės psichoterapijos studijos) praktikė, dėmesingo įsisąmoninimo – Mindfulness (LSMU podiplominės studijos) mokytoja, savo kvalifikaciją kėlusi vaikų raidos, dailės terapijos, savižudybių prevencijos ir intervencijos, šeimų konsultavimo, gamtos terapijos, pedagogikos ir kt. mokymuose. Evelina dirbo vaikų neformaliajam ugdyme, vaikų reabilitacijoje, savanoriavo kaip savanorių ruošimo ir kvalifikacijos kėlimo mokytoja “Jaunimo linijoje”, šiuo metu dirba Altamedica Psichikos sveikatos centre.

Sandra Dulinskienė – medicinos psichologė, baigusi psichologijos bakalauro ir sveikatos psichologijos magistro studijas (VDU), pradinių psichoterapijos įgūdžių mokymų kursus (LAPA), tęsianti podiplomines analitinės psichoterapijos studijas, savo kvalifikaciją kėlusi vaikų ir paauglių piešinių interpretavimo, klinikiniame psichologiniame vertinime,savižudybių prevencijos ir intervencijos ir kt. mokymuose. Sandra turi darbo patirties  ugdymo įstaigoje, medicinos įstaigoje, šiuo metu dirba Altamedica Psichikos sveikatos centre.

Toma Ciganienė – gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė, 2013 m. baigusi LSMU medicinos studijas, 2021 m. įgijusi gydytojos vaikų ir paauglių psichiatrės profesinę kvalifikaciją, toliau tobulinosi psichotraumatologijos, savižudybių prevencijos ir intervencijos, šeimų konsultavimo, įvairiapusių raidos sutrikimų diagnozavimo, Lietuvos Vaikų ir paauglių psichiatrų draugijos organizuojamuose mokymuose. Toma turi darbo patirties vaikų ir paauglių psichiatrijos stacionaro ir ambulatorinių paslaugų teikimo srityje, socialinės globos namuose, šiuo metu dirba Altamedica Psichikos sveikatos centre.

REGISTRACIJAI Į RENGINĮ VIETŲ NEBELIKO. DĖL DIDELIO JŪSŲ AKTYVUMO VISAI NETRUKUS PASKELBSIME PAKARTOTINIO RENGINIO DATĄ.

SVARBU! Žemiau pateikta komentarų forma nėra prilyginama registracijos formai. Į žinutes išsiųstas per žemiau pateiktą komentarų formą neatsakysime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *