DĖL UŽSIENYJE PASKIEPYTŲ ARBA PERSIRGUSIŲ COVID-19 LIGA GYVENTOJŲ DUOMENŲ SUVEDIMO Į E.SVEIKATA.LT SISTEMĄ

  • Pagrindinis
  • DĖL UŽSIENYJE PASKIEPYTŲ ARBA PERSIRGUSIŲ COVID-19 LIGA GYVENTOJŲ DUOMENŲ SUVEDIMO Į E.SVEIKATA.LT SISTEMĄ

DĖL UŽSIENYJE PASKIEPYTŲ ARBA PERSIRGUSIŲ COVID-19 LIGA GYVENTOJŲ DUOMENŲ SUVEDIMO Į E.SVEIKATOS SISTEMĄ

 

Užsienio šalyse nuo COVID-19 ligos paskiepytų arba šia liga persirgusių Lietuvos gyventojų duomenys gali būti suvesti į e. sveikatos sistemą.

Tam reikia tai įrodančių dokumentų originalus pateikti Šiaurės, Lašo, Senamiesčio arba Prancūzų šeimos klinikų registratūroje. Pateiktų duomenų pagrindu bus sugeneruotas ES skaitmeninis COVID pažymėjimas, kuris yra lygiavertis Galimybių pasui.

1) Atvykę į pasirinktos Altamedica šeimos klinikos registratūrą užpildykite formą.

2) Pasirinktos šeimos klinikos elektroniniu paštu (siauresklinika@altamedica.ltlasoklinika@altamedica.ltsenamiescioklinika@altamedica.ltprancuzuklinika@altamedica.lt) atsiųskite asmens dokumento kopiją ir kitos šalies sveikatos priežiūros įstaigos asmeniui išduotą dokumento kopiją, patvirtinančią paskiepijimą COVID-19 vakcina ar persirgimą COVID-19 liga. Dokumente turi būti nurodyta COVID-19 vakcina, dozės eilės numeris, skiepijimo data ir šalis, kurioje asmuo paskiepytas (jei asmuo paskiepytas COVID-19 vakcina) arba asmeniui atlikto tyrimo, kuriuo jam nustatyta COVID-19 liga, tipas, rezultatas, data ir tyrimą atlikusi šalis (jei asmuo persirgo COVID-19 liga), taip pat turi būti nurodytas dokumentą išdavusios institucijos pavadinimas ir dokumento data.

Jeigu dokumentas išduotas ne viena iš Europos Sąjungos oficialių kalbų, reikėtų pasirūpinti jo vertimu į lietuvių arba anglų kalbą.

3) Per 5 darbo dienas į nurodytą el. paštą bus išsiųsta informacija apie atliktą duomenų pateikimą į E.sveikatos sistemą.

4) Jei pageidaujate ES skaitmeninį COVID pažymėjimą gauti į elektroninį paštą (ši paslauga mokama), pildant formą pažymėkite laukelį – PRAŠAU IŠDUOTI ES SKAITMENINĮ COVID PAŽYMĖJIMĄ. Paslaugos kaina 15 € (papildomai  prie minėtų dokumentų kopijų būtina pridėti atlikto apmokėjimo už paslaugą kopiją).

5) Per 3 darbo dienas į nurodytą elektroninį paštą bus išsiųstas ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas.