Specialybė

Klinika/os

Darbo laikas

Išsilavinimas

Darbo patirtis

Apie specialistą

Dabartinėje gydytojo akušerio darbo veikloje, pagrindinį dėmesį skiria besilaukiančių porų ruošimui tėvystei ir motinystei (ne tik gimdymui), vesdamas 4 temų ciklo Nėščiųjų kursus. Teoriškai ir praktiškai supažindina jaunus tėvelius nėštumo, gimdymo ir maitinimo krūtimi ypatumais, iliustruodamas visa tai video ir audio medžiaga.

Ginekologijos srityje pagrindinis gydytojo įdirbis – gimdos kaklelio patologijos diagnostika ir gydymas. Gydytojas turi ilgametę patirtį vertinant gimdos kaklelį videokolposkopu (modernus ir visiškai neskausmingas tyrimo būdas) nustatant ankstyvus įgimtus (galimai paveldėtus) ir įgytus (po gimdymo, persileidimo ar nėštumo nutraukimo) gimdos kaklelio pažeidimus. Šios problemos dažnai yra varginančių moteriškų uždegimų, nevaisingumo, o svarbiausia – galimo supiktybėjimo priežastis.

Gydytojo netenkina Lietuvos gydymo įstaigų siūlomas pasyvus sekimas ir tik išimtiniais atvejais taikomas operacinis gydymas. Gydytojas puikiai supranta, kad šis laukimas ir nežinia moterims sukelia beviltišką padėtį. Dėl šių priežasčių, daugiau nei prieš dešimt metų gydytojas atrado ir savo praktikoje ištobulino Europoje naudojamą preparatą gerybiniams gimdos kaklelio pažeidimams gydyti – SOLCOGYN (Valeant Pharmaceuticals Switzerland GmbH). Tai neoperacinis, neskausmingas, nepaliekantis randų, be jokio pašalinio poveikio bei visiškai išsaugantis gimdos kaklelį gydymo būdas. Preparatas kruopščiai aplikuojamas ant gimdos kaklelio vizito pas ginekologą metu.

Gydytojas stengiasi, kad pacientė taptų lygiavertė partnerė diagnozuojant ir gydant jos ligą. Prieš atliekant tyrimą videokolposkopu, pacientė visuomet supažindinama su tyrimo eiga. Ji gali aiškiai ir suprantamai stebėti vaizdą kompiuterio ekrane. Taip pat labai svarbu, kad gydytojo atliekama videokolposkopija nėra tik momentinis tyrimas. Informacija yra archyvuojama, todėl pacientės gimdos kaklelį galima įvertinti praėjus tam tikram laikui, po nėštumo, gimdymo bei matyti gydymo rezultatus.
Atsiliepimų nėra.


Atsiliepimai apie nėščiųjų kursus