fbpx
Darijus Skaudickas, urologas, Altamedica Šiaurės klinika

Darijus Skaudickas

Specialybė

Klinika/os

Darbo laikas

Išsilavinimas, įgyta specialybė

Laisvu laiku gydytojas prisideda prie įvairių tyrimų Vilniaus universitetinėje ligoninėje bei rašo publikacijas širdies ir kraujagyslių ligų temomis. Taip pat jis yra Lietuvos kardiologų draugijos ir Europos kardiologų draugijos narys.
Savo sukauptas žinias ir patirtį gydytojas Aurimas pritaiko dirbdamas Altamedica Šiaurės šeimos klinikoje. Čia jis konsultuoja visus pacientus pageidaujančius išsamaus širdies ir kraujagyslių sistemos ištyrimo ir rizikos įvertinimo. Konsultacijos metu pagal poreikį pacientams atliekama echokardiografija, fizinio krūvio testas, Holter monitoriavimas, elektrokardiograma ir bendrųjų miego arterijų standumo vertinimas. Pacientui suteikiama išsami konsultacija, pateikiamos rekomendacijos dėl tolimesnio ištyrimo, gydymo ir stebėjimo taktikos.

Profesinė patirtis

Gydytojas dirba KMUK Urologijos klinikoje, kitoje medicinos įstaigoje bei Altamedica Šiaurės šeimos klinikoje.

Specializavimosi sritys

* Erekcijos ir potencijos sutrikimų diagnostika ir gydymas (moderniais vaistais ir priemonėmis);
* Šlapimo nelaikymo, ypač moterų, diagnostika ir gydymas (pošlapiminių raiščių, juostelių implantavimas);
* Porų, nesusilaukiančių vaikų, nevaisingumo diagnostika ir gydymas (sėklidžių biopsija, vazoepididymostomijos operacijos, gerinančios geresnį spermatozoidų patekimą į išorę).
* Visos onkourologinės ligos: inkstų vėžys, šlapimo pūslės, prostatos, sėklidžių, varpos.

Mokslinė veikla

Per paskutinius 5 metus atspausdinti 7 moksliniai straipsniai, Lietuvos ir užsienio žurnaluose. Išleido pirmąją mokslinę knygą seksologine tematika.

Narystė organizacijose

Lietuvos Uroginekologijos draugijos viceprezidentas, Lietuvos ir Europos urologų draugijų narys, Lietuvos ir Europos seksologų draugijos narys