Kaip tapti pacientu?

Kiekvienas Lietuvos Respublikos gyventojas ar užsienietis turi teisę kreiptis į bet kurią “Altamedica” kliniką gauti pirminėms bei antrinėms asmens sveikatos priežiūros paslaugoms. Jei asmuo yra draustas privalomuoju sveikatos draudimu, jis gali registruotis klinikoje ir gauti privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis kompensuojamas (nemokamas) asmens sveikatos priežiūros paslaugas. Asmenys, kurie nedrausti privalomuoju sveikatos draudimu, turi mokėti už apsilankymus pas gydytojus pagal klinikos direktorės įsakymu patvirtintus įkainius.

Tapti „Altamedica“ klinikos pacientu galite keliais būdais:

  • Atvykti į artimiausią Altamedica kliniką ir registratūroje užpildyti prašymo formą. Rašydami prašymą galėsite patys rinktis, pas kokį klinikoje dirbantį šeimos gydytoją norite lankytis.

!Registracijos metu su savimi privaloma turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę arba gimimo liudijimą). Nepilnamečio prašymą tapti klinikos pacientu pasirašo vienas iš tėvų ar globėjų, nurodant savo vardą ir pavardę.

  • Prisijungti prie elektroninės registracijos platformos e-pacientas.lt ir pildyti prašymo formą nuotoliniu būdu. Pasirinkite prie kurios klinikos norite prisirašyti ir spauskite reikiamą nuorodą žemiau (tolesnės prisirašymo instrukcijos bus nurodomos registracijos metu):

– Altamedica, Prancūzų šeimos klinika – https://e-pacientas.lt/Subscription/1086964

– Altamedica, Lašo šeimos klinika – https://e-pacientas.lt/Subscription/319605

– Altamedica, Senamiesčio šeimos klinika – https://e-pacientas.lt/Subscription/417307

– Altamedica Šiaurės šeimos klinika – https://e-pacientas.lt/Subscription/1507

SVARBU žinoti, kad:

  • jei anksčiau lankėtės kitoje klinikoje, Jūsų ambulatorinės kortelės gavimu pasirūpinsime mes,
  • klinikos paslaugos pacientams pradedamos teikti tą pačią dieną, kai buvo užpildytas prašymas.
  • tėvai, norintys klinikoje priregistruoti naujagimius, turi kreiptis į registratūrą ir su savimi turėti vaiko gimimo liudijimą,
  • prisirašant prie gydymo įstaigos tiesiogiai, reikia sumokėti 0,29 € už dokumentų paruošimą. Prisirašius nuotoliniu būdu už dokumentų paruošimą reikės sumokėti pirmo apsilankymo metu.

 

Kodėl turėtumėte rinktis „Altamedica“?

  • Klinikoje prisirašiusiems pacientams pirminės sveikatos priežiūros paslaugos yra nemokamos (pvz., šeimos gydytojo, gydytojo odontologo konsultacija, dalis tyrimų ir kt.).
  • Toms paslaugoms bei kai kuriems tyrimams, kurie yra mokami (nėra finansuojami iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo), visiems klinikoje prisirašiusiems pacientams taikomos nuolaidos.