FOX MAKROGARDELĖS PADIDĖJUSIO JAUTRUMO MAISTUI TYRIMAS (287 alergenai)

FOX tyrimas yra skirtas nustatyti galimą padidėjusį organizmo jautrumą maistui. Šiuo metu tai – plačiausias maisto netoleravimo tyrimas. Juo nustatomas IgG antikūnų, nukreiptų prieš tam tikrus maisto produktus, kiekis kraujyje, ištiriant net 287 maisto produktus ir jų priedus iš 13 skirtingų maisto grupių. Atsisakius netoleruojamų maisto produktų, galima pakoreguoti savo mitybą taip, kad  ji būtų visavertė ir nedarytų žalos organizmui.

FOX tyrimo išskirtinumas

FOX maisto netoleravimo tyrimas – Lietuvoje pirmasis tyrimas, ištiriantis ne tik „Didžiojo 8“ (kiaušiniai, pienas, kviečiai, riešutai, žemės riešutai, soja, žuvis ir vėžiagyviai)  produktus, bet ir kitus dažniausiai mūsų racione vartojamus ir naujus maisto produktus, tokius kaip chia sėklos, migdolų pienas ar kietagrūdžiai kviečiai.

Kokie alergenai yra ištiriami?

Ištiriami 287 maisto produktai ir jų priedai iš 13 maisto grupių.

Norėdami susipažinti su visais tyrimo metu tiriamais alergenais, kviečiame parsisiųsti atmintinę. Parsisiųsti galite paspaudę čia

Kada rekomenduojama atlikti FOX tyrimą?

Tyrimas atliekamas suaugusiesiems ir vaikams nuo 2 metų. IgG antikūnai į vaiko organizmą gali patekti nėštumo metu per placentą ir maitinant per motinos pieną. Kadangi minėti antikūnai vaiko organizme gali išlikti iki dvejų metų, vaikams tyrimą rekomenduojama atlikti tik praėjus porai metų nuo tada, kai nustojama jį žindyti.

FOX tyrimo rezultatai

Atlikęs tyrimą pacientas gauna aiškiai pateiktus tyrimo rezultatus, interpretuotus dirbtinio intelekto. Interpretacijoje pateikiami:

Teigiami tyrimo rezultatai rodo, kokių maisto produktų organizmas netoleruoja, o neigiami – kokius produktus galima vartoti. Rekomenduojama bent 3 mėnesiams atsisakyti tyrime geltonai pažymėtų maisto produktų ir bent 6 mėnesiams – raudonai pažymėtų produktų. Žaliai pažymėti maisto produktai – organizmo toleruojami, todėl juos galima vartoti. Griežtai vengiant atitinkamo maisto, savijauta turėtų pagerėti.

 Prisirašiusiems pacientams, €Neprisirašiusiems pacientams, €

FOX makrogardelės padidėjusio jautrumo maistui tyrimas (287 alergenai)

255 € 265 € 

Specialiai ruoštis šiam tyrimui nereikia. Kraujo mėginys gali būti paimamas bet kuriuo paros metu, pavalgius ir nepavalgius. Mėginiui tinkamas kraujas iš piršto ar veninis iš venos.

Palikti atsiliepimą:

Atsiliepimai:

Atsiliepimų nėra.

TYRIMAS ATLIEKAMAS:

Lašo šeimos klinikoje tyrimai atliekami visą dieną, nuo 8 iki 17 val. (kitose klinikose tyrimai įprastai atliekami iki 11 val.).