ŠLAPIMO NELAIKYMO GYDYMAS
Po nėštumo susidūrėte su šlapimo nelaikymo problema? „Altamedica“ Šiaurės šeimos klinikoje pacientėms atliekama inovatyvi ginekologinė procedūra – dubens dugno raumenų elektrostimuliacija. Taikant šį gydymo metodą, sutvirtinami dubens dugno raumenys, taip padedant išspręsti šlapimo nelaikymo ir sumažėjusio lytinio jautrumo problemas.
Kas lemia šlapimo nelaikymą ir sumažėjusį lytinį jautrumą?
Dubens dugno raumenys palaiko gimdą, o kartu ir šlapimo pūslę, taisyklingoje padėtyje, tačiau nėštumo metu auganti gimda spaudžia dubens dugno raumenis ir jų raiščius – ištempia juos ir suminkština. Gimdymo metu patirti plyšimai ir tarpvietės kirpimai apsunkina dubens raumenų atsistatymą, todėl taip pat turi tiesioginės įtakos šlapimo nelaikymui. Dėl nėštumo ir gydymo metu kilusių dubens dugno raumenų pokyčių, dalis moterų po gimdymo susiduria ne tik šlapimo nelaikymo problema, bet ir sumažėjusiu lytiniu jautrumu, orgazmo pojūčiu ir palaipsniui atsirandančiu lytiniu šaltumu. Gydytojai akušeriai ginekologai pastebi, kad moterys, turinčios minėtų sveikatos problemų, nedrįsta kreiptis pagalbos į specialistus, nepaisant to, kad ši baimė blogina jų gyvenimo kokybę ir sukelia psichologinių problemų, dėl kurių moterys užsisklendžia savyje, atsiriboja nuo artimųjų, draugų ir ima daugiau laiko praleisti namuose.
Šlapimo nelaikymas – įprastas sutrikimas, kuris neturėtų tapti baimės ar gėdos priežastimi. Specialistai primena, kad yra ne vienas patikimas ir veiksmingas šlapimo nelaikymo gydymo būdas, padedantis ne tik išspręsti pačią problemą, bet ir užkirsti kelią diskomfortui ir emociniams sunkumams. Vienas tokių gydymo būdų – elektrostimuliacijos taikymas dubens dugno raumenims.
Prisirašiusiems pacientams, € | Neprisirašiusiems pacientams, € | |
Dubens dugno raumenų elektrostimuliacija (10 procedūrų kursas) – atliekama „Altamedica“ Šiaurės klinikoje | 100 | 120 |
Dubens dugno raumenų pajėgumo matavimas – atliekama „Altamedica“ Šiaurės klinikoje | 10 | 15 |
KLINIKOS
Palikti atsiliepimą:
Atsiliepimai:
Martyna
Tapus nauja mama, prasidėjo naujos bėdos. Kartu su kūdikiu turėjau nešioti sauskelnes, nes kosėjimas, čiaudėjimas, vaiko kėlimas, atsitūpimas ar kūno buvimas vertikalioje pozicijoje buvo su 100% „avarijų” tikimybe.
Kreipiausi į porą gydytojų, sulaukiau atsakymų – po 3mėn praeis, bet nepraėjo. Po pusės metų praeis. Bet nepraėjo.
Iš karto supratau, į kurią kliniką nuo pat pradžių reikėjo kreiptis pagalbos.
Kad yra reabilitacijos programa šlapimo nelaikymui, išgirdau pirmą kartą. Buvau supažindinta su visomis Lietuvoje taikomomis invazinėmis ir neinvazinėmis procedūrų galimybėmis, tarp kurių buvo paminėta ir elektrostimuliacija, atliekama Altamedica klinikoje.
Man patiko, kad procedūrų metu, kartu su savimi leidžiama turėti kūdikį, nereikia ieškoti, kur jį palikti. Patiko, kad procedūra nėra brangi, neinvazinė, nereikalingas gijimo laikotarpis, po kelių vizitų jaučiamas pagerėjimas. Dabar galiu ligam laikui išeiti į parduotuves, be baimės kosėti, čiaudėti, o pasitaikius pikantiškesnėms aplinkybėms, būti atsipalaidavus, kad niekas iš niekur neprabėgs🙂
Šlapimo nelaikymo gydymas taikant dubens dugno raumenų elektrostimuliaciją: ką svarbu žinoti?
- Elektrostimuliacijos programos parenkamos kiekvienai pacientei individualiai.
- Gydymo kursą sudaro 10 procedūrų, atliekamų 2–3 kartus per savaitę (išskyrus menstruacijų laikotarpį).
- Energijos šaltinis – elementas Krona.
- Procedūros trukmė – 34 min.
- Prieš pradedant gydymą ir jį užbaigus, matuojamas ir registruojamas dubens dugno raumenų pajėgumas.
- Galimybė prietaiso ekrane iš karto sužinoti savo rezultatus – puiki motyvacijos priemonė pacientei.
- Elektrostimuliacija atliekama laikantis visų ginekologinių higienos taisyklių.
- Gydytojas akušeris ginekologas procedūros metu naudoja daugkartinius portatyvinius prietaisus „Pericalm“ ir „Peritone“ bei prižiūri, kad raumenų susitraukimai būtų efektyvūs ir neskausmingi.
- Gydymas negalimas pacientėms, turinčioms širdies stimuliatorių.