VAIKŲ - PAAUGLIŲ PSICHIATRO KONSULTACIJOS

Vaikystės psichologinėms problemoms užkirsti kelią reiktų kaip įmanoma anksčiau. Laiku neįveiktos problemos gali sustiprėti paauglystėje, dėl to vaikui gali būti sunkiau susitvarkyti su patiriamais sunkumais ateityje. Susiduriant su iššūkiais, kai tampa neramu dėl vaiko vystymosi, emocinės savijautos ar elgesio, atsakymus gali padėti rasti vaikų ir paauglių psichiatras. 

Patyręs psichiatras padės įveikti tiek lengvesnius, tiek sunkesnius psichologinius sunkumus. Laiku diagnozavus ir, jei reikalinga, paskyrus tinkamą gydymą, įveikęs problemas, vaikas taps savarankiškesnis, išmoks lengviau suprasti save ir įveikti iššūkius, kurių gali kilti ateityje.

Žemiau nurodytos kainos galioja Altamedica psichikos sveikatos centre Kaune prisirašiusiems arba neprisirašiusiems pacientams.

VAIKŲ - PAAUGLIŲ PSICHIATRO PASLAUGOS Prisirašiusiems pacientams, € Neprisirašiusiems pacientams, €
Pirminė konsultacija Nemokamai 60
Pakartotinė konsultacija (konsultacija, jei po paskutinio vizito praėjo daugiau kaip 6 mėn., traktuojama kaip pirminė) Nemokamai 45
Tėvų konsultacija (psichoedukacija) 40 50

Žemiau nurodytos kainos galioja Altamedica psichikos sveikatos centre Marijampolėje prisirašiusiems arba neprisirašiusiems pacientams.

PSICHIATRO PASLAUGOS Prisirašiusiems pacientams, € Neprisirašiusiems pacientams, €
Pirminė konsultacija Nemokamai 50
Pakartotinė konsultacija  Nemokamai 40
Konsultacija namuose 65* Paslauga neteikiama

GYDYTOJAI​

Palikti atsiliepimą:

Atsiliepimai:

Atsiliepimų nėra.

KLINIKOS