„Altamedica“ reabilitacijos klinikos atidarymas – apdovanojimo vertas indėlis

„Altamedica“ reabilitacijos klinika Garliavoje atidarymas

„Altamedica“ reabilitacijos klinikos atidarymas – apdovanojimo vertas indėlis

Paskutinę pavasario dieną „Altamedica“ reabilitacijos klinika Garliavoje atvėrė naujas duris. Dėl išaugusio reabilitacijos paslaugų poreikio ir pacientų pasitikėjimo, nuo šiol tiek esami, tiek nauji pacientai laukiami nauju adresu – Vytauto g. 134, Garliava. Į Kauno rajone įsikūrusios „Altamedica“ reabilitacijos klinikos atidarymo šventę atvyko gerbiami svečiai – Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, Garliavos seniūnė Nijolė Tarvydienė, Sveikatos centro ir poliklinikos vadovas Mindaugas Kyguolis, gydytoja Gabrielė Petraitė, klinikos pacientai ir personalas.

Džiugus šventinis šurmulys: nuo paskaitų ir grupinių užsiėmimų iki padėkų ir apdovanojimų

Į „Altamedica“ reabilitacijos klinikos atidarymą atvykę svečiai galėjo pabendrauti su klinikoje dirbančiais specialistais, pamatyti naujas erdves, pritaikytas suaugusiesiems ir mažiesiems pacientams, sužinoti apie teikiamas inovatyvias paslaugas ir sudalyvauti kineziterapeutės Karolinos Smilgytės paskaitoje „Fizinis aktyvumas ir sveikatinimas“. Taip pat svečių laukė grupiniai kineziterapijos ir ergoterapijos užsiėmimai, skirti susipažinti su klinikoje teikiamomis paslaugomis, socializuojantis ir aktyviai praleidžiant laiką bendraminčių ir bendraamžių būryje.

Šventinę popietę padėkos žodžius kiekvienam prisidėjusiam prie klinikos atidarymo skyrė „Altamedica“ klinikų tinklo direktorė Vilija Vėlyvienė. „Kai prieš daugiau nei 12 metų kartu su meru atidarinėjome Garliavos psichikos dienos stacionarą, rėmiausi K. Donelaičio žodžiais: „Kai saulelė vėl atkopdama budino svietą“. Tuomet mes budinome sielą, grąžindami pasitikėjimą savimi ir gyvenimo spalvas. Dabar mes budinsime kūną ir grąžinsime žmonėms judėjimo džiaugsmą, o patiems mažiausiems – padėsime daryti pirmus judesius“, – dėkodama kalbėjo direktorė.

„Šiandien matome, kad čia dirba tiek skirtingų sričių sveikatos specialistų – visa paletė sukurta Garliavos miestui. Ir visa tai daro žmonės – iš širdies, labai profesionaliai ir kūrybiškai“, – sveikindamas klinikos komandą kalbėjo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas. Galime pasidžiaugti, kad už verslo plėtrą Kauno rajone „Altamedica“ reabilitacijos klinikų vadovei Agnei Uldinskei įteiktas savivaldybės ženklas – plaketė.

Reabilitacijos klinika Garliavoje: platus inovatyvių paslaugų spektras, modernios erdvės ir kompetentingi specialistai

Reabilitacijos klinikoje Garliavoje paslaugas teikia skirtingų sričių specialistai – nuo kineziterapeutų, masažuotojų, ergoterapeutų ir psichologų iki gydytojų socialinių pediatrų bei fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojų. Drauge jie mažiesiems pacientams padeda užtikrinti fizinės ir kognityvinės raidos dėsningumus, o suaugusiesiems – sumažinti skausmą, atgauti įprastus įgūdžius ir maksimalių savarankiškumą. Klinikoje dirbantys specialistai daug dėmesio skiria fizinės savijautos gerinimu. Todėl reabilitacijos paslaugas rekomenduoja kaip prevencijos priemonę, organizmui pradėjus siųsti pirmuosius pavojaus signalus. Profesionalūs, šilti, draugiški ir dėmesingi specialistai sukuria aplinką, kurioje mažieji pacientai jaučiasi drąsiai ir saugiai, o suaugusieji – maksimaliai pasitiki taikomu gydymu.

Modernus klinikos interjeras – pastelinės spalvos, žaismingos dekoracijos, patogus klinikos išplanavimas, suskirstant ją į atskiras zonas, taip pat prisideda prie jaukios aplinkos kūrimo. Dar vienas išskirtinumas, kuriuo galime pasidžiaugti, nauja įranga – Norvegijos mokslininkų sukurta diagnostikos ir mankštos sistema „REDCORD“, kuri pacientams padės lengviau pašalinti kūno skausmus.

Reabilitacijos klinikoje Garliavoje – trečia reabilitacijos klinika, priklausanti „Altamedica“ tinklui, jungiančiam 12 skirtingų medicinos sričių klinikų. Čia teikiamos tiek nemokamos, tiek privačios paslaugos, už kurias, be tradicinių mokėjimo būdų, galima atsiskaityti draudimo ar Kaunastic kortelėmis.