ODONTOLOGIJA

ODONTOLOGIJA

Be kitų paslaugų prie „Altamedica“ šeimos klinikų prisirašiusiems pacientams yra teikiamos ir odontologijos paslaugos. Jaučiate dantų skausmą, patyrėte dantų traumą, o gal vargina šypsenos netobulumai? Metas apsilankyti pas gydytoją odontologą. Vizito metu gydytojas odontologas suteiks būtinąją pagalbą jaučiantiems dantų skausmą, įvertins Jūsų dantų ir burnos ertmės būklę, o pastebėjęs kitas dantų ar dantenų ligas, sudarys tolimesnį gydymo planą.

Vienas geriausių būdų užkirsti kelią dantų skausmui ir kitoms dantų ar dantenų ligoms – profilaktika, todėl „Altamedica“ klinikose ypatingas dėmesys skiriamas profilaktinėms odontologijos paslaugoms – profesionaliai burnos higienai ir profilaktiniams apsilankymams pas gydytoją odontologą.

Primename, kad kiekvienam pacientui svarbu bent kartą per metus atlikti profesionalią burnos higieną ir nepamiršti profilaktiškai apsilankyti pas gydytoją odontologą, kad šis galėtų įvertinti Jūsų dantų būklę ir laiku skirti gydymą.

SVARBU! Kiekvienoje „Altamedica“ klinikoje dirbantys gydytojai odontologai prisirašiusiems pacientams teikia pirmines odontologijos paslaugas. Dėl specializuotų odontologijos paslaugų pacientai gali kreiptis į „Altadenta“ odontologijos kliniką. Šioje klinikoje prie „Altamedica“ prisirašę pacientai aptarnaujami pagal privačioje klinikoje nustatytą kainyną, pritaikant 10 % nuolaidą nuo pradinės nurodytų paslaugų kainos.

PASLAUGOS

KITOS PASLAUGOS

Palikti atsiliepimą:

Atsiliepimai:

Atsiliepimų nėra.

KLINIKA

Odontologija Kaune – „Altamedica“ klinikose

„Altamedica“ šeimos klinikose rūpinamasi tiek suaugusiųjų, tiek mažųjų pacientų dantų sveikata. Siekiant užtikrinti kompleksines odontologijos paslaugas, dantų gydymą atlieka gausus būrys specialistų – virš 20 gydytojų odontologų, burnos higienos specialistų ir gydytojų odontologų padėjėjų. Kartu su mūsų specialistais nuotoliu dirba ir dantų technikai, kurie padeda atkurti prarastą šypseną. Atlikdami gydymą ar profilaktines odontologines procedūras, specialistai naudoja tik kokybiškas, visame pasaulyje pripažintas medicinos priemones. Prie „Altamedica“ klinikų prisirašiusiems pacientams teikiamos tiek nemokamos, tiek mokamos odontologijos paslaugos.

Valstybės nustatyta tvarka, kompensuojant odontologinį gydymą iš PSDF lėšų:

nemokamai suteikiamos pirminio lygio odontologijos paslaugos:

Asmenims, vyresniems nei 18 m., odontologijos paslaugos – iš dalies mokamos. Ligonių kasos sumoka už gydytojų ir specialistų darbą, tačiau pacientai turi patys susimokėti už plombines ar kitas odontologines medžiagas, vaistus, vienkartines priemones.

Dantų protezavimas TLK lėšomis

Kadangi „Altamedica“ klinikos bendradarbiauja su ligonių kasomis, prisirašę pacientai, apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), gali kreiptis dėl nemokamo dantų protezavimo, kuris priklauso:

Valstybės tvarka yra nustatytos kompensuojamos sumos:

Vaikų ėduonies profilaktika

Nuolatinių dantų dengimas silantais – dantų ėduonies profilaktikai skirta procedūra, kurios metu krūminių dantų vagelės ir įdubos padengiamos skysta plombine medžiaga. Ši medžiaga užkerta kelią patekti ant dantų paviršių bakterijoms ir angliavandeniams. Krūminius dantis dengti silantais geriausia vos išdygus nuolatiniams krūminiams dantims, nes neseniai išdygę dantys yra demineralizuoti, todėl labiau pažeidžiami ėduonies. Nemokamai dantų silantavimo paslaugos atliekamos 6–14 metų vaikams, prisirašiusiems prie „Altamedica“ klinikų.

„Altamedica“ šeimos klinikų odontologija užtikrina pagrindines odontologijos paslaugas. Tačiau jei ieškote specializuotų odontologijos paslaugų, kreiptis galite į „Altadenta“ odontologijos kliniką, kurioje  pacientų šypsenomis rūpinasi specializuotų sričių gydytojai odontologai.

Kas yra odontologijos mokslas?

Tai – medicinos šaka, kuriai priskiriama burnos ertmės, dantų, dantenų ir žandikaulių būklių ir ligų diagnostika, gydymas ir prevencija. Gydytojai odontologai tai – sveikatos priežiūros specialistai, kurių specializacija – burnos ertmės ir dantų gydymas. Šie specialistai padeda palaikyti dantų sveikatą, užkertant kelią dantų ir dantenų ligoms, atkuriant harmoningą šypseną ir gerinant dantų funkcionalumą.

Kaip ir bet kuri kita medicinos sritis, ši šaka yra svarbi palaikant bendrą asmens sveikatą, nes burnos ertmės būklė lemia ir bendrą organizmo savijautą. Netinkama ar nereguliari burnos ertmės priežiūra gali sukelti dantų ir dantenų ligas, infekcijas, kurios gali lemti ir įvairius bendrosios sveikatos sutrikimus, pavyzdžiui, širdies ir kraujagyslių ligas ar virškinimo sistemos problemas. Todėl profilaktiniai vizitai pas gydytoją odontologą, tinkama ir reguliari dantų ir burnos higiena – būtinos sąlygos, norint ne tik užkirsti kelią dantų ligoms, bet ir užtikrinti bendrą organizmo sveikatą.

Kokios yra odontologijos sritys?

Kadangi odontologijos mokslas – yra itin platus, jid skirstomas į atskiras sritis. Pagrindinės iš jų yra šios: