Nėščiųjų kursai

Nėščiųjų kursai – tai teoriniai ir praktiniai užsiėmimai būsimoms mamytėms ir tėveliams. Kursus nuo 2011 m. Altamedica Šiaurės klinikoje veda gydytojas akušeris ginekologas Artūras Kirijenko. Užsiėmimai vyksta mažomis grupelėmis – po 5 poras, kad būtų galima skirti kuo daugiau dėmesio dalyvaujantiems, atsakyti į rūpimus klausimus.

Kursai sudaryti iš 3 užsiėmimų ciklo:

 1. Kvėpavimo ir kiti fizinio pasiruošimo gimdymui pratimai. Gimdymo padėtys, vyro pagalba gimdymo metu.
 2. Individualus praktinis užsiėmimas – gimdymo imitacija (moterims reikia atsinešti sportinę aprangą).
 3. Naujagimio priežiūros ir maudymo įgūdžiai. Žindymas, higiena ir kontracepija po gimdymo.

SVARBI INFORMACIJA

 • Nėščiųjų kursai yra naudingi tiek būsimoms mamytėms, tiek ir tėveliams, todėl kviečiame dalyvauti kartu.
 • Kursuose būsimi tėveliai laukiami kuo anksčiau (ne prieš pat gimdymą), kad suspėtų pasinaudoti visa įgyta teorine, o ypač praktine nauda.

NĖŠČIŲJŲ KURSŲ KAINA – 80 €

Nurodyta užsiėmimo kaina yra porai. Sumokėti už kursus reikia registratūroje prieš pirmąjį užsiėmimą, į kurį atvykstate.

REGISTRACIJA

Į kursus būtina išankstinė registracija tel. 8 616 88009

KADA KURSAI VYKSTA?

  • Pirmasis užsiėmimas vyksta pirmadieniais 18:00 – 22:00 val. su arbatos pertraukėle.
  • Antrasis užsiėmimas vyksta antradieniais. Laikas suderinamas kiekvienai porai individualiai. Užsiėmimo trukmė – 1 valanda.
  • Trečiasis užsiėmimas vyksta trečiadieniais – 18:00 – 22:00 val. su arbatos pertraukėle.

Artimiausias nėščiųjų kursų laikas: čia…

KELETAS ATSILIEPIMŲ

Justina

„Labai pravertė kursų metu išmokti kvėpavimo pratimai, masažai ir visa kita. Išbandžiau tikrai daug praktiškai (net gimdymo kėdutę ). Ypač svarbu buvo per kursus įgautas pasitikėjimas savo jėgomis. Mano vyras labai gerai orientavosi situacijoje, kritiniais momentais sureguliavo mano kvėpavimą. Tikrai buvome tvirti laukti iki galo, kada vaikelis pats pasibels, nes pagal skaičiavimus vėlavo (42+3 sav.). Gimdymo metu taip pat išlaukėme ir išvengėme skatinimo bei epidūro, nors tęsėsi viskas ilgai. Gydytojai klinikose matydami mūsų pasiryžimą irgi neskubino, jautėsi palaikymas. Jums dar skambinau pasitarti, kai buvo suėję beveik 42 sav. Ačiū, kad nuraminote tuomet“

Paulius

„Prieš mėnesiuką pas jus praėjome gimdymo kursus, kurie kaip paaiškėjo tapo mažylio Luko atėjimo į šį pasaulį, pradžiamokslis. Esame labai dėkingi už puikią informacija, kuri be abejo buvo naudingiausia gimdymo metu. Kvėpavimo pratimai, masažas, jautrių taškų masažas, kalbėjimas bei psichologinis palaikymas ir buvimas TIKRA šeima, šie dalykai buvo svarbiausi gimdymo metu. Buvome kartu visą laiką iki pabaigos. Nepageidavome epidūrio bei kitu pagalbinių priemonių. Gimdymas truko apie 4 valandas, kaip pirmam gimdymui pakankamai greitai. Viskas praėjo sklandžiai, dėka jūsų patarimų bei pamokymų. Jeigu ne jūsų mokymai būčiau pats nedalyvavęs gimdyme ir iš žmonos atėmęs didžiulę pagalbą ir palaikymą. Man ir jums ji labai dėkinga, sakė buvo labai stiprus ryšys ir palaikymas. Mažiukas gimė 2983 gramų ir 50cm. Jau grįžome namo ir kol kas sėkmingai augame kartu. Ačiū dar kartą jums labai nuo visų trijų. Tikiuosi dar susitiksime gyvenime maloniom aplinkybėm. Sėkmės.“

Dėkojame visiems už darbo įvertinimą!